Neler yeni

Tuf Gaming Monitör Tavsiye

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar herkese merhaba ; mevcutta 27'' curved va panel 144hz monitör fhd monitör kullanıyorum , 2k ya geçiş yapmak için bu iki seçenek arasında çok kararsız kaldım.

1. Seçenek ;
Link Removed
w692.png

2. Seçenek ;
Link Removed

indir.png

- Genel kullanım amacım ağırlıklı fps oyunları arada film , video vs pivot özelliği benim için çok önemli değil , ekran kartı amd kullanıyorum , inceleme veya çok fazla detaylı bilgide bulamadım VG27AQA1A modeli için
- VG27AQA1A ile VG27AQ1A ile farkı biri ıps panel biri va bunların dışında parlaklık , renk kalitesi vs işin içine katarak şu senin için daha mantıklı olabilir diyeceğiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum.Link Removed

Son düzenleme:

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
Evet arkadaşlar tahmin ediyorum görmediniz o yüzden bir yorumda bulunmadınız ama , ben kararımı va panel VG27AQA1A ' de kıldım ve aldım :)

- Şu anlık memnunum monitörde birçok yönetim aracı mevcut deneyerek yorumlayacağım ama 2k ' nın kalitesi bir başkaymış fhd'den sonra
- Vatan bilgisayardan ölü piksel testi yaparak aldım , güzel bir opsiyon internet , kargo , servis vs uğraşmıyorsunuz , ölü pikselde stok durumuna göre başka bir ürün deniyorlar
- En sevindiğim ve hoşnut kaldığım nokta ise ryzen 7 58003d , rx 6800 lü sistemim ' de , 2k monitör ile artık % 0 dar boğaz keyfini yaşıyorum :)

de2b94ab-bec4-4fcd-9c07-118554efeb91.jpg
1a5b4623-7272-4e6a-8f62-efbe3e193c54.jpg
bf1bed21-d467-46af-912a-f92640f105da.jpg

Rory

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
ASUS TUF serisinde; IPS panel ve 1440p çözünürlük olan VG27AQZ, VG27AQ1A türevleri dışında monitör önermem ki siz zaten VG27AQZ'ye bakmışsınız. Gayet güzel monitör ve dediğim gibi önerdiğim bir model ancak genelde karanlık ortamlarda kullanıyorsanız VG27AQ1A daha iyi bir seçim olacaktır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.