Neler yeni

FSP Hydro 750W Full Modüler PSU Hakkında İncelemesi Gelsin Mi?

FSP Hydro 750W İncelemesi?

• yapma

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

elrodh1337

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Merhaba dostlar fsp hydro 750w psu hakkında inceleme yapmayı düşünüyorum ihtiyacı olan arkadaşlar incelemeyi detaylı yapmamı isteyen arkadaşlar ankete katılırsa sevinirim

elrodh1337

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Güzel olur aslında. :)
Furkan dostum urfa'da ikamet eden biriyim ve askerliğim erken bitti depremden dolayı eve döndüğümde ailemden sonra bilgisayarın başına geçmek istedim ve odama girip bilgisayara bakmak istediğimde ne odam kalmıştı nede bilgisayarım bu durumun ne kadar kötü olduğunu ancak yaşayarak görebiliyoruz malesef keşke yaşanmasaydı ama her kötü bir durumun ardından iyi birşey olurmuş buna inanan biriyim yeni sistem topladım ve youtube kanalı açtım artık bir şekilde video ve içerik üretmeye çalışacağım şuanda hayat gerçekten bana güzel gözükmeye başladı umarım kimse yaşamaz bu durumu (deprem) umarım herşey çok güzel olur.

Adana

Pro Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Atx 3.0 olan mı bu?

elrodh1337

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
sanırım yok dostum kargo elime ulaşmadı henüz ulaşınca detaylı kontrol edeceğim ben am4 sistemi topladım depremden dolayı kırılmayan parçalarda vardı ram vs gibi onları aldım yanıma yani bir nevi sistem upgrade yapmış oldum birazcık sıfırdan sistem toplamadım ama upgrade açık bir durum olması adına bu psu tercih ettim ürünü çok araştırdım gerçekten aldığım fiyat bandında f/p diyebileceğim bir ürün

Adana

Pro Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
sanırım yok dostum kargo elime ulaşmadı henüz ulaşınca detaylı kontrol edeceğim ben am4 sistemi topladım depremden dolayı kırılmayan parçalarda vardı ram vs gibi onları aldım yanıma yani bir nevi sistem upgrade yapmış oldum birazcık sıfırdan sistem toplamadım ama upgrade açık bir durum olması adına bu psu tercih ettim ürünü çok araştırdım gerçekten aldığım fiyat bandında f/p diyebileceğim bir ürün
Tamam detaylı incelersen görmüş oluruz. Merak ettiğim bir konu 4070 Ti aldık diyelim. Yine dönüştürücü kablo mu kullanacağız yoksa ekstra 12VHPWR kablo alıp psu'ya direkt takabiliyor muyuz?
İncelemede buna da değinirsen seviniriz.

elrodh1337

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Tamam detaylı incelersen görmüş oluruz. Merak ettiğim bir konu 4070 Ti aldık diyelim. Yine dönüştürücü kablo mu kullanacağız yoksa ekstra 12VHPWR kablo alıp psu'ya direkt takabiliyor muyuz?
İncelemede buna da değinirsen seviniriz.
Onu araştırdım iyice aparat ile alınca sorun olmadığına dair yani alıp aparatla kullanabiliyorsun

elrodh1337

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
yalnız o konuda 4000 serisinin kabloyu eritmesi kadar saçma bir durum görmüyorum burada gpu üreticilerinin bir hatası olduğunu düşünüyorum

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Ben de aynısını kullanmıştım, şimdi 1000w olanını kullanıyorum. Kesinlike premium kalite malzemeler :) içerik oluşturma konusunda fikir danışmaktansa sana uygun olan herşeyi çek. Zamanla içeriğin oturacak ve ne istediğini, sana neyin uygun olduğunu bulacaksın.

Bu süre zarfında da video editleme ve kamera önü konuşma pratiği yapmış olursun. Kolay gelsin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.