Neler yeni

FSP Hydro PTM Pro ATX 3.0 1200W PSU nasıldır?

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Merhaba bu bahsettiğini normal bir kullanıcının anlayacağı şekilde açıklayabilir misin? ya da anlaşılır bir kaynak link paylaşabilir misin? Bende ilgili Güç Kaynağını alacağım da ondan soruyorum.

Bu yazidaki ripple basligina bakin, anlarsiniz.

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
bu modeli inceleme fırsatınız oldu mu hocam? Yorumunuzu merak ediyorum. PWR_OK PWR_OK
Siz sorana kadar bakmamistim simdi baktim, performansi da ic yapisi da iyi bir unite baktigimda. Daha detayli bilgi isterseniz bu modeli inceleme yazmak icin listeme alacagim.

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0

Siz sorana kadar bakmamistim simdi baktim, performansi da ic yapisi da iyi bir unite baktigimda. Daha detayli bilgi isterseniz bu modeli inceleme yazmak icin listeme alacagim.
Teşekkürler. Bu arada bu üründen farklı bir önerin olur mu? Yoksa al mı dersin?

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0

Çok iyi olur. Bende bir anda stoklarda görünce performansını, özelliklerini be verimini merak ettim açıkçası. Konuda da sizi görünce bir sorayım dedim :) Teşekkürler şimdiden.

Quanta

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
PWR_OK PWR_OK selamlar hocam. Bana 850w şuan için yetiyor. İlerisi için 1000 veya 1200 olabilir. ATX3.0 olsun istiyorum. ATX3.0 olmayan daha uyguna ve daha güzel psu mutlaka vardır. Normalde ayırdığım bütçe 4000-4500 gibi ama ptm pro'da olabilir.

Sizin fikriniz ne yönde olur ?

(4700TL üzerinden alabiliyorum)

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
PWR_OK PWR_OK selamlar hocam. Bana 850w şuan için yetiyor. İlerisi için 1000 veya 1200 olabilir. ATX3.0 olsun istiyorum. ATX3.0 olmayan daha uyguna ve daha güzel psu mutlaka vardır. Normalde ayırdığım bütçe 4000-4500 gibi ama ptm pro'da olabilir.

Fsp 1000w olanı al bende yüksek bütçeli sistemlerde onu kullanıyorum hem ileriye dönük oluyor hemde ATX 3.0 olması hem büyük kolaylık hemde sağlıklı onu alabilirsin cumartesi günü önerdiğim sistemde bu PSU kullandık montajını online olarak yaptırdım gayet kaliteli güzel ürün sağlam yapıda tercih edilebilirsiniz

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Fsp 1000w olanı al bende yüksek bütçeli sistemlerde onu kullanıyorum hem ileriye dönük oluyor hemde ATX 3.0 olması hem büyük kolaylık hemde sağlıklı onu alabilirsin cumartesi günü önerdiğim sistemde bu PSU kullandık montajını online olarak yaptırdım gayet kaliteli güzel ürün sağlam yapıda tercih edilebilirsiniz
Bende Msi yerine Fsp'yi tercih ederdim. Yine de testleri önemli tabi.

Quanta

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Eyvallah teşekkürler. 5Vsb kanalı ripple durumu söylendiği için sorayım dedim. O kanal beni çok etkileyen bir durum değil diye gözüküyor zaten.

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
@PWR_OK selamlar hocam. Bana 850w şuan için yetiyor. İlerisi için 1000 veya 1200 olabilir. ATX3.0 olsun istiyorum. ATX3.0 olmayan daha uyguna ve daha güzel psu mutlaka vardır. Normalde ayırdığım bütçe 4000-4500 gibi ama ptm pro'da olabilir.

Hydro PTM Pro.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.