Neler yeni

Fsp Hydro ATX3.0 1200 W 80+ Platinum Alınır mı?

Sefa Cürgül

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Fsp nin yeni çıkardığı psu hakkında bilgi almak istiyorum.

Hydro PTM PRO ATX3.0(PCIe5.0) 1200 W 80+ Platinum

bu ürün şuanda 5300 TL satılıyor muadili Asus Rog Thora baktığımızda 10 bin tl civarına satılıyor hangisini almak mantıklı FSP kalite olarak Thora göre nasıl thor için ödenen aradaki fiyat farkına değermi yoksa FSP de kalite olarak thor ile aynımı yada ona yakın mı bilgi sahibi olan arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim.

İyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Fsp rahatlıkla tavsiye ederim mükemmel kaliteli Rog temasına ekstra ekstra para vermeye hiçte gerek yok bence onun bütçesi ile farklı parçayı geliştirirsin misal işlemciyi daha yüksek alırsın vs sistemini bilemediğim için fazla yorum yapamıyorum arkadaşım yaklaşık 90 bin TL lik sistem topluyor onu aldı bende tavsiye ettim onu güzeldir güvenilirdir

Sefa Cürgül

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Fsp rahatlıkla tavsiye ederim mükemmel kaliteli Rog temasına ekstra ekstra para vermeye hiçte gerek yok bence onun bütçesi ile farklı parçayı geliştirirsin misal işlemciyi daha yüksek alırsın vs sistemini bilemediğim için fazla yorum yapamıyorum arkadaşım yaklaşık 90 bin TL lik sistem topluyor onu aldı bende tavsiye ettim onu güzeldir güvenilirdir
Açıkçası hocam bütçe problemi yok bende 13900ks li ddr5 üst seviye pc topluyorum sadece merak ettiğim Rog Thor tasarım ve ekranı için mi extra 2 katı para veriyoruz yoksa kalite olarak aynımı farklımı Fsp platinum ile Rog Thor platinum aradaki 2 kat fiyat farkına değecek birşey varmı ortada onu öğrenmek istiyorum açıkçası

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Açıkçası hocam bütçe problemi yok bende 13900ks li ddr5 üst seviye pc topluyorum sadece merak ettiğim Rog Thor tasarım ve ekranı için mi extra 2 katı para veriyoruz yoksa kalite olarak aynımı farklımı Fsp platinum ile Rog Thor platinum aradaki 2 kat fiyat farkına değecek birşey varmı ortada onu öğrenmek istiyorum açıkçası
Fsp sadece power ve kasa üretiminde kendini kanıtlamış bir marka PSU UPS ler üreten ciddi kaliteye sahiptir konu hakkında detaylı bilgisi olan varsa tabiki yardımcı olacaktır en üst seviyede sistemde toplasam fsp tercihim olurdu kuşkusuz

Sefa Cürgül

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Fsp sadece power ve kasa üretiminde kendini kanıtlamış bir marka PSU UPS ler üreten ciddi kaliteye sahiptir konu hakkında detaylı bilgisi olan varsa tabiki yardımcı olacaktır en üst seviyede sistemde toplasam fsp tercihim olurdu kuşkusuz
Yorumların için çok teşekkür ederim bende o kanıdayım PWR_OK PWR_OK psu ilgi alanı olduğu için bide ondan yorum almak istiyorum 😅

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
ATX3.0 olmayan PTM Pro ile iç yapısı aynı, performansı da dolayısı ile. Alınabilir bir ünite, kritik bir sorun görünmüyor incelemesinde.

Yalnız uzun bir dış kasaya sahip, kasanın HDD çekmecesini sökmek gerekecektir.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
ATX3.0 olmayan PTM Pro ile iç yapısı aynı, performansı da dolayısı ile. Alınabilir bir ünite, kritik bir sorun görünmüyor incelemesinde.

Yalnız uzun bir dış kasaya sahip, kasanın HDD çekmecesini sökmek gerekecektir.
Bunu yazmanı bekliyordum PTM Proyu sanki modlayıp ATX 3.0 yapmışlar dimi 😁

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Bunu yazmanı bekliyordum PTM Proyu sanki modlayıp ATX 3.0 yapmışlar dimi 😁
Aynen oyle. Aynisi A1000G icin de gecerli, halihazirda var olan uniteleri ATX3.0'a yukseltecek sekilde modifiye ediyorlar. Ic yapiya bakildiginda platform falan her sey tamamen ayni gorunuyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.