Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Duyuru Hazır mısınız? Efsane Bir Sistem Geliyor 😉

Arkadaşlar şüpheniz olmasın modart PC elinden gelenin en iyisini piyasa şartlarına göre yapmaya çalışıyor ve hep de güzel fiyatlı oldu kimseyi üzmedi yine öyle olacaktır bizim görevimiz topluluğumuzu çoğaltmak ilerletmek bizde elimizden geleni yapalım ki daha çok fiyat performans sistemler...
  2. Kürşat

V.o.k mart sonu sürprizi 🥳

Fiyat performans odaklı yaklaşıyorlar Zaten özelleştirme de keyfî düzenleme yapılabilir en uygun fiyatla satışa sunuyorlar kendinize ve bütçenize göre oynama yapabilirsiniz Kalite artınca fiyatta artıyor haliyle artık eskisi gibi kalite ağırlıklı Uygun fiyatlı Sistemler çıkamayacaktir diye...
  3. Kürşat

Tabi daha kaliteli olacak modart in kitlesi daha fazla Volkan abimiz daha yeni yeni oluşum içinde elinden geleni yapmaya çalışıyor bence haksızlık etmemek lazım diye düşünüyorum
  4. Kürşat

Fiyat performans olarak mı bakıyorsun yoksa direk kalite olarak mı 🤔
  5. Kürşat

İnce hesap kargolanmayan üründe değişiklik

Arayıp sorabilirsin ama zannetmiyorum ödeme yapılmış çünkü
  6. Kürşat

Fırsat 5600x & rtx 3070 19999tl

Çünkü fiyat performans oranını korumak için iki tip sistem var Fiyat/ Performans ve Kalite/ Fiyat Performans
  7. Kürşat

Modart M9 vs Sinerji Freya Dev karşılaştırma

Senin fikrin eline emeğine sağlık
  8. Kürşat

Neden sadece oyun hem yayın hem oyun olarak da düşündüm daha doğrusu şöyle düşünmek lazım fiyat performans
  9. Kürşat

Yayın konusunda da iyi yazılım vs genel olarak nvdia gerçekten çok başarılı
  10. Kürşat

Nvdia daha çok seviyorum şahsen
  11. Kürşat

Fırsat 5600x & rtx 3070 19999tl

Link Removed
  12. Kürşat

VOK BIRTHDAY Sistem Çıktı 3060ti 14.499tl 🚨

Şuan biri 15 bine bütçe ile nvdia ekran kartıli sistem tavsiyesi istese bu sistem ön planda olurdu eminim ekran kartı ısınıyor diyorlar ya bu gddr6x versiyonu gddr6 değil o sebeple birazcık fazla gelmiş olabilir ama 78/80 vs bunlar bu kart için normal diyebilirim anakart kasa vs mecburen giriş...
  13. Kürşat

Her güncelleme sonrası daha iyi oluyor misal AMD gibi sorunlu değil
  14. Kürşat

Dlss refleks rtx yayında stabilizasyon sürücü yazımsal genel olarak bunlar yüzünden nvdia seviyorum
  15. Kürşat

Sonuna kadar nvdia az FPS olsun nvdia olsun
  16. Kürşat

VOK BIRTHDAY Sistem Çıktı 3060ti 14.499tl 🚨

Parça kalitesi artarsa fiyat da artar doğru orantılı bu günlük hayatta da böyle ben deri etiket yapıyorum 1.5tl lik de var 3.5 da fiyat performans olarak iyi bence

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.