Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Fırsat Vok sistem çıktı 11999TL 📢

Fiyat ilk 100 adet ile sınırlı sonra kademeli artacak fiyat
  2. Kürşat

PC Hocası Vega 2 Tanıtıldı

Belli olmayan bütçe ile sistem mı arıyorsun
  3. Kürşat

PC Hocası Vega 2 Tanıtıldı

Oraya da yazdım buraya da yazıyorum sistemin cezbedici yani yok pny 8gb vram var parça kalitesi yok uydurma bir sistem olmuş şahsen beğenmedim Toplayalım sana ayıp ediyorsun bütçen nedir
  4. Kürşat

Soru Mod-Mart sistem hakkında

Yok la 😂 o kadar ne gezsin birinde 27 birinde 31500 muydu neydi
  5. Kürşat

Bende de enpara var da onda aktif değilim iş bankası ve garanti veriyor bana para enpara da 3 bin var 😂
  6. Kürşat

Sıvı soğutmalı sistem geliyormuş satılık olursa alırsın artık 😁
  7. Kürşat

Çalış kardeşim tabiki 😊
  8. Kürşat

Sende kurarsın ki bunu zor değil 40 bine filan gelir
  9. Kürşat

Levon reis zaten gerekeni gerektiği yerde söyler herşey zamanında güzel bekleyip görelim
  10. Kürşat

M9 sistem ön panel değişim

Gayet güzel olmuş güle güle kullan
  11. Kürşat

ModArt m9 Sistem İnceleme - Sistemi Aldıktan Sonra Yapılması Gerekenler - Teşekkür

Güle güle kullan güzel kardeşim taş gibi sistemdi unutulmaz bir fiyat ile çıktı resmen
  12. Kürşat

Fırsat 10999TL'ye monitör dahil sistem

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-caribbean-ryzen-5-5500-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-gtx1660s-oyun-bilgisayari-p-40234
  13. Kürşat

Bugün 4 Sistem Çıktı Rezillik Diz Boyu

PC kolik düzeldi ama ne hikmetse sistemler hâlâ stokta 😂 belliydi zaten anında tükenecek sistemler değil hiçbiri
  14. Kürşat

Eyw kuzum 😚 cansın siz var olun yeter bana
  15. Kürşat

Valla M9 dan sonra bunlar beni kesmiyor 😂
  16. Kürşat

Msi 3060ti Ventus 3x

Kim önermiyor taş gibi sistem di ve gayet güzel ekran kartiydi
  17. Kürşat

Rtx 3050 / 5500 : 9999tl (Mert beyantemur / PC kolik ) Rx6650xt / 5500 : 11999tl ( shiftdelete / PC kolik) 3060ti / 5600 : 14999tl ( haqqus / PC kolik) 3060ti / 5600 : 16300tl (technopat / tebilon) 3070ti / 5600 : 19999tl (PC hocası / PC kolik Mükemmel kadro bir arada 😂 Biliyorum abi senin...
  18. Kürşat

Ya PC kolik in yaptığı şeye bakın aynı zamanda 4 sistem yaptılar Youtube kanalları da kabul etmiş nedense birbiri ile çakistilar sanki herkes anlaşmış gibi 😂😂

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.