Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

11.999 TL ASUS RX 6600 TOPLAMA OYUN BİLGİSAYARI - MODART X1

Faizsiz taksit imkanı olması iyi bişey
  2. Kürşat

4k monitör + 5800x3d 4090 pc toplama

Katılıyorum kardeşim 4080 li daha kaliteli bir sistem oluşur ama attığımi sistem de gayet güzel fiyatına sadık kalarak oluşturdum sadece kasa birazcık giriş kaldı ama yapacak bir şey yok bütçe zorluyor ve böyle bütçede yine çok güzel oldu diyebilirim
  3. Kürşat

Link Removed Link Removed Link Removed Link Removed Link Removed Link Removed https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=13806 Link Removed
  4. Kürşat

7700x li bir sistem topladım am5 ddr5 ama 780tl aştı 70 bin 780 TL filan oluyor sıkıntı olur mu ona göre düzenleme yapıp atacağım ama sağlam sistem oldu nedeni PSU ya biraz yüklendim kaliteli kullandım MSI kullansam 500 daha inerdi 280tl filan aşmış olurduk bütçeyi bu sefer de
  5. Kürşat

Ooo güzel bir sistem toplanır ya am5 ddr5 sistem toplarım ben birazdan atarım sana
  6. Kürşat

🚨 V.o.k yeni sistem geliyor

Önüne geçildi diyebilirim onun ufak tefek oynamalar ile
  7. Kürşat

Fiyatı korumak için maalesef ki bişeyler den kısıliyor
  8. Kürşat

Evet vok cuma günü giriş/orta seviyede sistem yapacakmış arkadaşlar bakalım nasıl olacak elinden geleni yapmaya çalışıyor bu abimiz umarım başarılı olur
  9. Kürşat

Fırsat PCH 6650XT Sistem 10.999 TL (Artık 11.999)

Çünkü takipçisi çok fazla 300/400 bin olsaydı bu kadar olmazdı büyük ihtimalle
  10. Kürşat

Eskiye bakıp yorum yapmayalım artık burası tr burada her geçen saat enflasyon var sürekli fiyatlar değişiyor şimdi modart da yapsa eskiden böyle Sistem yapmıştı olmamış gibi yorumlar da olur onlarda bence yersiz olur mevcut şartlara ve duruma göre yorum yapmalıyız diye düşünüyorum
  11. Kürşat

11999 TL yap yanlış bilgi vermeyin o fiyat hastasıydı alanlar oldu benim gibi iptal de olmayacak ama gerçek fiyat 11999tl
  12. Kürşat

Bütçe 25000-28000TL Tavsiye İstiyorum

Akşam iftardan sonra 3080 li bir sistem yapabilirim istersen
  13. Kürşat

20 bin TL ye 3070 monitör dahil sistem

Ayn öyle zaten orijinal bunlar 3070 lerin board sistemi ile fark yok sadece tasarım soğutma vs vs işte para yapıyor yoksa hepsini çıkarın karta çıplak bakın anlarsınız komponentleri vs
  14. Kürşat

20 bin TL ye 3070 monitör dahil sistem

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-felis-ryzen-5-5600-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rtx3070-oyun-bilgisayari-p-35895
  15. Kürşat

🔥5600 & RX 6700 sistem 12999tl

13 ile başladı 13500 oldu şimdi 14 bin

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.