Neler yeni

YENİ 180.000 TL ROG Hyperion Bilgisayarım! [RTX 4090&i9-13900K]

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
180.000-TL-PC-Toplama-rog-hyperion-modart-pc.jpg

Merakla beklediğiniz Asus ROG Hyperion kasasının incelemesi ile beraber kendi yeni 180.000 TL değerindeki bilgisayarımı göreceksiniz bu videoda. Piyasada bulunan en üst seviye donanımlarla toplamış olduğum bilgisayarımda performans canavarı iki parça var. Bunlardan biri Rog Strix RTX 4090 ve diğeri Intel Core i9-13900K işlemci 🙂 Tabi videoda kullanılan diğer parçaları da yabana atmamak lazım ki […] […]

İçeriğin Devamı: YENİ 180.000 TL ROG Hyperion Bilgisayarım! [RTX 4090 & i9-13900K]
Kaynak: ModArt PC

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
335
ModArt Kredi
0
4090 Ti'yi bekleseydin be abi 😄

CryFeel_ESL

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
11
ModArt Kredi
0
Biraz bekleseydin daha iyisini alırdın abi .😃

Yine de hayırlı olsun diliyorum.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Hayırlı olsun. 180.000 bişey değil. Daha yüksek rekor bekliyoruz 😀

thecrow58

Aktif Üye
Uzman
Konular
7
ModArt Kredi
0
Hemşerim hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullan ;)

Cango

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Ben her türlü alırım biliyorsun :)
Levon kardeşim bana ekran kartı için sleve kablo lazım 3x8 pinlik Gri -Beyaz Evga RTX 3080 10 gb Rog Hyperion GR701 kasa aldım.İncehesap pek destek olmadı kasa konusunda neyse.@Levon Turaç,

Son düzenleme:

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Levon kardeşim bana ekran kartı için sleve kablo lazım 3x8 pinlik Gri -Beyaz Evga RTX 3080 10 gb Rog Hyperion GR701 kasa aldım.İncehesap pek destek olmadı kasa konusunda neyse.@Levon Turaç,
Selam ben artık sleeve kablo yapıp satmıyorum valla uzun vadede 4000 serisi kartlarda sıkıntı çıkarıyor.
Görsel olarak güzel ama uzatma olduğu için voltaj kaybı yaşatıyor 6-7 ay sonra.

Wild Lizard Extravaganza

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Selam ben artık sleeve kablo yapıp satmıyorum valla uzun vadede 4000 serisi kartlarda sıkıntı çıkarıyor.
Görsel olarak güzel ama uzatma olduğu için voltaj kaybı yaşatıyor 6-7 ay sonra.
4000 Serisinden de yapıyorsa diğer kartlarda da yapma ihtimali var mı levon bende böyle bir şey düşündüm her yer RGB diye ? 3080 Kart alacağım 7600 işlemciye önerirmisin yapmamı? 3080 dede olur mu?
ve voltaj kaybı yaşatıyor demişsin ömrünü azaltıyor mu yani

TORMENT

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Benim sorularım olacak ama bana öyle yok sen fakirsin şöyle böyle edebiyatlarla gelmeyin sakın.

Şimdi ben 4090 ti yimi bekleyeyim yoksa ROG matrix 4090 ı yada Strix 4090 ideal mi?

Diğer soru video da hyperion'ın kendi fanlarını değiştirmiştin. Bunun nedeni kendi fanları çok mu kötü yoksa İ9-13900ks işlemcisini soğutamaz diyemi?

Birde anakartım maximus değil z790-f gaming wifi asus rog tabii. Maximus a kafa denk Bi kart versus.com sitesine göre.

Ve son olarak bu çıkacak Asus ROG OLED pg32ucdm monitör yanma ekran yanma sorununu tamamen çözdülerse alabilirim ama tabii ki sizin yani Modart pc abimizin incelemesini bekliyorum 4 gözle.

Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.