Neler yeni

Yaşadığım mağduriyet

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Alanların yarısıyla konuşma fırsatım oldu
Bu nasıl birşey ya birşey demek istemiyorum
Hepimiz de aynı sorunlar var
Screenshot_20230125-183604.png
Screenshot_20230125-183500.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230125-183632.png
    Screenshot_20230125-183632.png
    38.2 KB · Görüntüleme: 107
  • Screenshot_20230125-183500.png
    Screenshot_20230125-183500.png
    93.2 KB · Görüntüleme: 109
Son düzenleme:

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Alanların yarısıyla konuşma fırsatım oldu
Bu nasıl birşey ya birşey demek istemiyorum
Hepimiz de aynı sorunlar var
Ekli dosyayı görüntüle 2964 Ekli dosyayı görüntüle 2966
1. Görsel içni yorumum FPS düşüşü satıcı ile alakalı değil.
2. Görsel Coil Vine sorun uda satıcı ile alakalı değil fakat garanti sürecinde destek hızları daha iyi olabilir.
3. Görsel FPS Drop sorunu da satıcı ile alakalı değil. Donanımda yer alan her hangi bir parçadan kaynaklı olabilir. Adamlar kalkıp bilinçli oalrak bozuk parça takmıyor. Bunu sadece itopya içni demiyorum Vatan, QP, Gaming gen hepsi için diyorum bunu. Takılan bir donanımda fabrika çıkışlı kusur olması satıcı kaynaklı değil.
4. Görsel yine Coil Vine sorunu. Markalar artık cv için garanti desteği bile vermiyor. Soruyorum size satıcının suçu ne :)

Ben satıcı falan savunmuyorum bu arada. ama orada yer alan sorunlar tamamiyle üretici ile alakalı gidip markaya sorsunlar. CV Sorunu artık garanti kapsamında bile değil ve şans işi.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Abi ben orda değilim alanlarda aynı sorun olması normal mi hani tek ben olsam neyse şans diyicem ama değilim bu bilinç sizce yapılmış olduğunu sanmıyorum yanlış anlama beni
Not: anakart ses çıkartıyor
Not:değisim talebi çıkan ekran kartı da aynı geliyor

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
İtopyanın değişim/garanti süreci bence de sorunlu. Gönderdiğin zaman birşey yok diyip geri gönderiyorlar. Kargoda parçalanan kutu da cabası. İstanbuldaysan mağazalarında hallederler belki ama şehirdışı zor.
Tecrübelerim ve duyduklarıma göre en iyisi markanın garantisine yollamak. Daha çabuk hallediyorlar.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
İtopyanın değişim/garanti süreci bence de sorunlu. Gönderdiğin zaman birşey yok diyip geri gönderiyorlar. Kargoda parçalanan kutu da cabası. İstanbuldaysan mağazalarında hallederler belki ama şehirdışı zor.
Tecrübelerim ve duyduklarıma göre en iyisi markanın garantisine yollamak. Daha çabuk hallediyorlar.
Birde sıkıntı şurda yurtiçi kargoyla gidiyor ya üstünde imza atıyorsun alttaki kağıdı göştermeden ihtirazi kayıt imzalatılıyo gizlice çözemedim

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Not:dün kargoladım bugün teslim edildi gelişmeleri yazarım

Tefnut

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bence olağan şüpheli 650w lık psu. tepe model 6750xt için düşük..

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Ya herkesi memnun etmek çok zor illaki firmaların hatası var ama memnun olanda binlerce müşteri var.
İllaki sorunlar olacak mesela Vatan bilgidayardan şikayetçi olan onbinlerce kişi var onlar ne yapsın 🤣

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Abi sorunsuz firma yok imkansız hepsinde olabilir ama abi ilk defa böyle birşeye şahitlik ettim bütün firmaların şikayetlerine gözden geçirdim ama ilk defa bir sistem birçok kişiye aynı sorunla karşılaştığını göremedim🤣
Benimde alışverişim oldu memnun kaldım ama bu sefer üzdü

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Kardeşim geçmiş olsun ama bu sorunlar satıcı firma ile ilgili değil pek ses için coil olabilir o da garantiye girmiyor diye biliyorum yani değişim olmaz yazılımsal sorunlar olabilir belki Windows 11 ile mı yaşadın bu sorunları sen

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Kardeşim geçmiş olsun ama bu sorunlar satıcı firma ile ilgili değil pek ses için coil olabilir o da garantiye girmiyor diye biliyorum yani değişim olmaz yazılımsal sorunlar olabilir belki Windows 11 ile mı yaşadın bu sorunları sen
1.birden fazla kişide aynı sorun varsa bunlar kontrol edilerek yollanmıyormu şimdi başına gelse ne düşünürsün gelen ekran kartı kutusuda yırtık bandrolü yok sorun sadece o değil farklı onu geçtim(yük altında kulaklık takmama rağmen sesi geliyorsa kusurludur)kimse para verdiği şeyin böyle çıkmasını istemez dimi anakart da sorunlu
2.windows 10,11 hepsini denedim,format attım, driverları güncelledim,biosu güncelledim yetmedi gidip CD okuyucu aldım anakartın CD yükledim yooook

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
1.birden fazla kişide aynı sorun varsa bunlar kontrol edilerek yollanmıyormu şimdi başına gelse ne düşünürsün gelen ekran kartı kutusuda yırtık bandrolü yok sorun sadece o değil farklı onu geçtim(yük altında kulaklık takmama rağmen sesi geliyorsa kusurludur)kimse para verdiği şeyin böyle çıkmasını istemez dimi anakart da sorunlu
2.windows 10,11 hepsini denedim,format attım, driverları güncelledim,biosu güncelledim yetmedi gidip CD okuyucu aldım anakartın CD yükledim yooook
Ekran kartı test edildiği için açık olmuş olabilir de diğer sorunlar varsa dediğin gibi tespit edilmesi lazım umarım çözüm bulursun gönlünü ferah tut bir şekilde hallolur 🙂

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Tahmin ettiğim gibi🤣🤣
en iyisi asusa göndermek aynı sorunu yaşayanlara değişim yapıldı beni unuttular galba

IMG_20230109_153200.jpg

Screenshot_20230130-202050~3.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.