Neler yeni

Öneri Windows 11 vs Windows 10

Sisteme göre sisteme en uygun ve gereksiz Windows uygulamaları çalıştırmayan sürüm ve versiyonu

• Windows 11

Oy: 5 100.0%
  • Windows 10

Oy: 0 0.0%
  • Pro

Oy: 2 40.0%
  • Home

Oy: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Diagnostia

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
25
ModArt Kredi
0
Ben 9. sınıfım😃
Knk sana bir tavsiyem var eğer yksde güzel bir şeyler yapmak istiyorsan. Bak bırak sosyali feni falan hayvan gibi geometri çalış 9-10 da sonra 11. sınıfın yazında diğerlerini halledersin. Unutulmayan bir geometri kalıyor çünkü.

Yavuzkagan42

Pro Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0
tavsiye için teşekkürler.sayısalcıyım zaten sadece yazılar için çalışıyorum sosyale ve edebiyata.Geometriyi çok seviyorum ağırlık vereceğim teşekkürler.
Knk sana bir tavsiyem var eğer yksde güzel bir şeyler yapmak istiyorsan. Bak bırak sosyali feni falan hayvan gibi geometri çalış 9-10 da sonra 11. sınıfın yazında diğerlerini halledersin. Unutulmayan bir geometri kalıyor çünkü.

Diagnostia

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
25
ModArt Kredi
0
tavsiye için teşekkürler.sayısalcıyım zaten sadece yazılar için çalışıyorum sosyale ve edebiyata.Geometriyi çok seviyorum ağırlık vereceğim teşekkürler.
Ben de sayısalcıyım. Zaten edebiyat hiçbir işine yaramayacak dersten geçmeye bak. Sosyale bakabilirsen senin için iyi olur. Ama unutuluyor.
Ayrıca sana bir şey soracağım. Ders çalışırken işkence mi çekiyorsun, soru çözebildikçe zevk mi alıyorsun?

Yavuzkagan42

Pro Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0
Ben de sayısalcıyım. Zaten edebiyat hiçbir işine yaramayacak dersten geçmeye bak. Sosyale bakabilirsen senin için iyi olur. Ama unutuluyor.
Ayrıca sana bir şey soracağım. Ders çalışırken işkence mi çekiyorsun, soru çözebildikçe zevk mi alıyorsun?
şimdiliik ders çalışmak sıkıcı geliyor.Ancak bir müddet sonra çözdükçe zevk almaya başlıyorum.8. sınıfta böyle olmuştu.Şİmdi de günlük 40 soru çözüyorum,tatilde arttırıp tekrar yapacağım.o zaman zevkli olur diye düşünüyorum.

Diagnostia

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
25
ModArt Kredi
0
şimdiliik ders çalışmak sıkıcı geliyor.Ancak bir müddet sonra çözdükçe zevk almaya başlıyorum.8. sınıfta böyle olmuştu.Şİmdi de günlük 40 soru çözüyorum,tatilde arttırıp tekrar yapacağım.o zaman zevkli olur diye düşünüyorum.
Önemli olan kendine güven. Kendine uygun hocaları bul. İstersen bana yazarsın öneriler de veririm.
Ayrıca bir önerim daha var. Konu anlatım kitabı al. Yazı yazmak çok zaman kaybettiriyor, yoruyor ve verimi düşürüyor. Dediğim gibi bana yazarsan hoca önerisi, kitap önerisi destek olurum.

Son düzenleme:

Yavuzkagan42

Pro Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0
Önemli olan kendine güven. Kendine uygun hocaları bul. İstersen bana yazarsın öneriler de veririm.
Ayrıca bir önerim daha var. Konu anlatım kitabı al. Yazı yazmak çok zaman kaybettiriyor, yoruyor ve verimi düşürüyor. Dediğim gibi bana yazarsan hoca önerisi, kitap önerisi destek olurum.
Çok teşekkürler.gerekirse yazarım .

Unreal Engineer

Pro Üye
Uzman
Konular
40
ModArt Kredi
0
windows 11 yeni nesil sistemlerde güzel çalışıyor. Senin sisteme windows 11 home iyi olur.

Diagnostia

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
25
ModArt Kredi
0
windows 11 yeni nesil sistemlerde güzel çalışıyor. Senin sisteme windows 11 home iyi olur.
Hiçbir yerde home keyi satılmıyor, ayrıca pro home a göre sadeleştirilmiş, daha az ram kullanıyor vs vs diyenler var. O yüzden Windows 11 Pro + Office keyini alacağım 38 TL ye. Cumartesi günü falan kurulum yaparım diye düşünüyorum. Bu hafta sınavlar var maalesef.,

Adana

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Pro kullanıyorum ancak oyun için home daha iyi diyorlar.

Diagnostia

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
25
ModArt Kredi
0
Pro kullanıyorum ancak oyun için home daha iyi diyorlar.
Hocam zaten home keyi satılmıyor. Ayrıca bugün bu mesajı görmeden pro keyi aldım.

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Buradan alabilirsiniz fiyatı gayert uygun.Ayrıca PTTAWM olduğu için direkt siteye göre daha güvenilirdir.
Hocam buradan bugün tam saat 10.57 de sipariş ettim. Kodlar hala gelmedi saat 13.08 geçiyor. Desteğe yazdım bot tarafından otomatik atılan mesajlar yine ama bir iletişime geçme olayı yok. Ne yapabilirim sizce bu durumda?

Diagnostia

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
25
ModArt Kredi
0
Hocam zaten home keyi satılmıyor. Ayrıca bugün bu mesajı görmeden pro keyi aldım.

Hocam buradan bugün tam saat 10.57 de sipariş ettim. Kodlar hala gelmedi saat 13.08 geçiyor. Desteğe yazdım bot tarafından otomatik atılan mesajlar yine ama bir iletişime geçme olayı yok. Ne yapabilirim sizce bu durumda?
Üstelik kafama takılan şu hemen teslim yazıyor. Ne satıcı soruya cevap veriyor ne bir şey yapıyor.

Yavuzkagan42

Pro Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0

Pttaem'den iade talebi oluşturun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.