Neler yeni

Üzülerek Belirmek İsterim :(

S C O

Aktif Üye
Uzman
Konular
37
ModArt Kredi
0
Merhaba,

Arkadaşlar üzülerek belirtmek isterim ki, Depremden vefat eden sayılar şuan '' 30-40 Bin '' Kişiyi buldu maalesef haberlerde 17bin 138 kişiden bahsediyor lakin yalan bir haber hiç bir haber depremde ölen sayısını tam şekilde vermiyor. '' 1999 - Gölcük'de Deprem Oldu '' Gölcük depremin'de ölü sayısı 20.373bin kişi hayatını kaybetmişti ve şuan o sayıyı'da geçtik.. :( :( :(

Rabbim Mekanları Cennet Eylesin, Ailelerine Sabırlar Versin İnşallah..

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Sadece 1 ilde 20-30 bin ölü var diyenler de var maalesef. :(

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
89
ModArt Kredi
0
150 bin kişi ölecek k ne yazık ki 😢

S C O

Aktif Üye
Uzman
Konular
37
ModArt Kredi
0
@undefined,

Olmasın kardeşim ya çok üzücü bir durum :(

vonaleee

Aktif Üye
Uzman
Konular
19
ModArt Kredi
0
biraz önce bir röportaja denk geldim kadın yıkılan evin başında konuşuyor içeride annem kızkardeşim var ama enkaz kaldırma çalışması başladı diyor...sanırım net sayıyı hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz...

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
89
ModArt Kredi
0
biraz önce bir röportaja denk geldim kadın yıkılan evin başında konuşuyor içeride annem kızkardeşim var ama enkaz kaldırma çalışması başladı diyor...sanırım net sayıyı hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz...
Öğrenicez ama uzun zaman sonra söylüyorum ben yıkılan ev sayısına göre konuşuyorum en az 500 bin insan enkaz altında kaldı yarısi çıksa 250 bin insan vefat edecek daha çalışma yapılmamış 12 bin bina var ihbar olan felaket çok büyük Türkiye tarihinin en büyük felaketi bu

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Rahatlıkla milyonu bulacak yapacak birşey yok
Her evden 1 kişi öldüğünü düşün Hatay'ın yarısından çoğu yok

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
cinaryasar cinaryasar,
Rabbim yardım etsin inşallah. :(
Amin. Herkese sesleniyorum, orada tanıdığımız var ve bu sayede bilgi alıyoruz. Dışarıda çok fazla çocuklu aile var, lütfen durumu olanlar çocuklu aileleri evlerine misafir etsin. Durumu zor olanlar da misafir etsin, Rabbim yardım eder inşaAllah.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
230
ModArt Kredi
0
Eğer halk enkazların başından ayrılmazsa Ölü sayılarını bu sefer eksik yazamayacaklar. Umarım eksik yazılmaz ve herşey net bir şekilde görülür.

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
89
ModArt Kredi
0
Dilerim olay siyasiye dönüşmez aylar sürecek bir süreçteyiz birlik olmamız lazım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.