Neler yeni

Üst Düzey Sistem için PSU Önerisi

KereMete52

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
merhaba arkadaşlar,

Birkaç aydır kendime üst düzey bir sistem toplama derdindeyim, sabırla son 2 parçaya kadar geldim. Ay sonunda piyasaya çıkacak AMD 7950X3D modeli ile işlemciyi alacağım ama PSU tarafında sorun yaşıyorum. Anakartım Asus Rog Crosshair Hero X670E model, gönlümde de Asus Rog Thor P2 1200W var ama ne yazık ki stok yok, sadece TR'de değil tüm dünyada stok yok. Asus'a sürekli soruyorum ama bir cevap alamadım üretileceği ile ilgili. Kasam ve fanlarım Thermaltake marka. PSU'da, Asus ay sonuna kadar gelmezse, 2 modelden birini almak durumunda kalacağım. FSP Hydro PTM Pro nun ATX3.0 ya da TT 1350W GF3 modeli. FSP Platinum sertifikalı, TT gold. Hangisini tercih etmeliyim? ya da farklı bir PSU öneriniz olur mu? PCIE5 olması da önemli tabii, ekran kartım Asus Rog Strix 4070TI. Yorumlarınızı alabilir miyim?

teşekkürler, herkese iyi ve sağlıklı günler...

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
GF3 1350'nin watt avantaji var, PTM Pro'nun ise verimlilik. Fiyat farkina gore tercih edebilirsin, 3.3V ve 5VSB kanallarinda ripple harici kayda deger bir fark gormedim.

KereMete52

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
teşekkürler cevabınız için, TT GF3'ün 1200w olanı da var ve aralarında 2000 TL fiyat farkı var. bu durumda FSP mi tercih edilmeli?

KereMete52

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
FSP'nin PRO X modeli normal modeli arasındaki fark nedir?

Hydro PTM X PRO ATX3.0 (PCIe5.0)1200W​

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
FSP'nin PRO X modeli normal modeli arasındaki fark nedir?

Hydro PTM X PRO ATX3.0 (PCIe5.0)1200W​

Seri olarak yeni bir unite, henuz tam bir incelemesi yok ancak sitesinden ic yapisina baktigimda bir sorun gormedim kus bakisi sekilde.

Bulk caplerin Nichicon'un GG serisine ait oldugunu gordum, detay olarak ustten bakisla ancak bu kadar oluyor.

KereMete52

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
tekrar merhaba,

bu ürün hakkında bilginiz / yorumunuz var mı?

ASUS ROG LOKI 850W Platinum SFX-L PSU​

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.