Neler yeni

M9 sistem PSU sesi

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Dostlar psudan bu ses geliyor coilwhine midir zararı var mi ne yapmam lazım oyunlara girince vs giriyor?
Umut Nas Umut Nas

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Göndersen bile performansı etkilemediği için değişim yapılmayacak
Bende de ekran kartında choil whine vardı gönderdim ses evrim değil devrim geçirdi

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Göndersen bile performansı etkilemediği için değişim yapılmayacak
Bende de ekran kartında choil whine vardı gönderdim ses evrim değil devrim geçirdi
hocam bucoilwhjne mi oluyor sanki fana vuruyor diye korktum kablo zarar fln görürse diye itopyaya yazdim oyuna girince ses artıyor. siz gönderince ses daha da mı arttı anlamadim

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
hocam bucoilwhjne mi oluyor sanki fana vuruyor diye korktum kablo zarar fln görürse diye itopyaya yazdim oyuna girince ses artıyor. siz gönderince ses daha da mı arttı anlamadim
Benim ekran kartımda choil whine vardı.
gönderdim ses değişik olarak geldi
sonuç: performansı etkilemediği için değişim yapmazlar ama yinede gönder

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Dostlar psudan bu ses geliyor coilwhine midir zararı var mi ne yapmam lazım oyunlara girince vs giriyor?
Umut Nas Umut Nas
Ben o güç kaynağında cv sorunu görmedim. 550 watt güç kaynağında cv olması bana saçma geldi acaba kasa fanında veya işlemci fanında olan bir vızıltı mı? Bazen intelin stok fanı ince bir vızıltı yapar.

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
hocam merhaba . ses psudan geliyor oyuna girildiği anda ne yapacağımı bilmiyorum itopyada yazdim geri dönüş bekliyorum itopyadan psuya özel garanti flnda çıkmadı umarım sıkıntı çıkmaz ne yapmam gerekir?

Ben o güç kaynağında cv sorunu görmedim. 550 watt güç kaynağında cv olması bana saçma geldi acaba kasa fanında veya işlemci fanında olan bir vızıltı mı? Bazen intelin stok fanı ince bir vızıltı yapar.
hocam merhaba . ses psudan geliyor oyuna girildiği anda ne yapacağımı bilmiyorum itopyada yazdim geri dönüş bekliyorum itopyadan psuya özel garanti flnda çıkmadı umarım sıkıntı çıkmaz ne yapmam gerekir?

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
CV Sorunu artık normal göründüğü için garanti kapsamına girmiyor. Ama sen yine de yaz tabi.

Necroly

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
15
ModArt Kredi
0
Ben arastirdim kanka dert edilecek bir problem degilmis zaten oyuna girince ekran kartinin fanlari onu bastirmasi gerek :)

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0

Necroly

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
15
ModArt Kredi
0
hocam eve geçince aticam hemen

sende nasıl birses var knk ben kobloya fln çarpıyor die korkuyorum itopya vs yazdin mi sen
Yok kanka Ben cok yakinlasinca sesi duyuyorum kasaya ya da focusum orasi olunca duyuyorum ya Sen? ( Bide fazla takmamak lazim pcye sorun yaratacak birsey degil zaten arastirdim.)

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Yok kanka Ben cok yakinlasinca sesi duyuyorum kasaya ya da focusum orasi olunca duyuyorum ya Sen? ( Bide fazla takmamak lazim pcye sorun yaratacak birsey degil zaten arastirdim.)
hocam ben oyuna girince direkt ses başlıyor acaba bana video çekip atma şansın var mı karşılaştırmak için

hocam ben oyuna girince direkt ses başlıyor acaba bana video çekip atma şansın var mı karşılaştırmak için
bende kulağımı psuya koyunca duyuyorum sesi yoksa fansesibastiriyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.