Neler yeni

Tanımadığım bir kızla nasıl sohbete başlayabilirim? (BİTTİ)

• Konbuyu başlatan Şef
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 57
  • Görüntüleme 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
düşünceliymiş gerçekten senin için yakıyorum:cry:
lise sonda başıma bu gelmişti sen kız olsan ben erkek sevgili olurduk halen çözemedim

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bilgilendirme: Bu arada ilk defa bir kıza açıldım.
Her şeyin bir ilki vardır elbette.
Ret yedim sayılır.

Ben bizim sınıftaki kızlara söyledim onlar da ayarladı "Sevgilim yok. Olur tabi görüşelim." demiş. Sonra buluştuk, dedi ki "ben arkadaşlarına rezil olursun diye söylemedim, benim sevgilim var ayrılmam by" dedi gitti.
O kadar mutluydum ki sevgilisinin olmadığını duyunca "Olur, görüşelim." deyince.
Sonra işler işte böyle tersine döndü.
Anlatılmaz yaşanır...
Kız realite olarak basiretliymiş. Face to face söylemesi daha cedir olmuş.

Üzülmemek takmamak lazım daha gençsin her şey kader kısmet illa ki olacaktır. Olmaz diye bir kaide yok. Bunu unutmamak gerekir. En azından yorumlardan bilgi sahibi oldun bir sonra kin de nasıl bir yol izleneceğini ve nasıl bir hamle yapacağını öğrenmiş oldun...

Son düzenleme:

ÖmerFaruk34

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bu saatten sonra çok takmamak lazım. Bende şuan sevmekle sevmemek arasındayım. Sevsem olmaz düşüncesindeyim ve ileride kafama çok takılır diye düşünmek istemiyorum ama bir yandan da sürekli düşünüyorum. Yaşımız geldiğinde daha ciddi olup başkalarını bulabiliriz diye düşünüyorum.

Nimble

Pro Üye
Uzman
Konular
55
ModArt Kredi
0
Ben bizim sınıftaki kızlara söyledim onlar da ayarladı
İlk olarak,
Kızın sevgilisi varmış,sevgilisi öğrense "yan mı baktın?!" mevzusu çıkabilir
İkincisi,
Adın sapığa çıkabilirdi veya seni rezil de edebilirlerdi...

Ucuz atlatmışsın geçmiş olsun,bir kızla ilgileniyorsan git konuş havadan sudan başlat sohbeti ben şahsen kız olsam biri aracı bularak benden hoşlandığı söylese onu görmezden gelirdim bence bunu bir düşün derim.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Doğrudan git konuş. Heyecanını belli etmemeye çalış. Eğer bir şansın varsa cesaretin kızı etkileyecektir. Olmazsa zaten sonra da olmaz. En azından zaman kaybetmemiş olursun.
Olay budur bin tane şatafata gerek yok. Zaman en değerli şeyiniz Ayhan noktayı koymuş :)

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
İlk olarak,
İkincisi,

Ucuz atlatmışsın geçmiş olsun,bir kızla ilgileniyorsan git konuş havadan sudan başlat sohbeti ben şahsen kız olsam biri aracı bularak benden hoşlandığı söylese onu görmezden gelirdim bence bunu bir düşün derim.
Şöyle bir şey de var tamam hadi meftun olduğu kişiye kelam etmeye gitti adı yine sapığa çıkabilir ya da yan baktın ters aksülamel ile akıbeti hüsran olarak sonuçlanabilirdi.?

En temiz ve garanti yöntem ortak arkadaşı var mı ? Önce bunu öğrenmekte fayda var. Varsa gerisi kolay...

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Sevgilisi varmış da dua etsin gerçekten böyle duruma düşenler de var sevgilisine söyleyip seni rinke çıkarabilirler di 😜okula dalga konusu olabilirdin daha karşına neler çıkabilir ama kaderinde biri varsa bulursun bir gün takma boşver platonik zararlı😜

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Egefitness ile 15 dakikalık eğitimin ardından aldığın gazla gidip hoşlandığını itiraf ediyorsun:cool:

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
İlk olarak,
İkincisi,

Bi kere arkadaşlarım sevgilin var mı diye sordu ona göre söylediler. Asıl rezil olan o. Biz bu kadar karamsar olsak nasıl olurdu? Sonunu düşünen kahraman olmaz...

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
By. Scout By. Scout, Şizofren00 beratakdemir0, hocalar fazla mı karamsarsınız? Ayrıca kız ismimi bile bilmiyor;)

Ayrıca belki de benim tipimi sevmedi ondan sevgilim var diye dedi ve beni üzmek istemedi o da sözde tabi.

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
By. Scout By. Scout, Şizofren00 beratakdemir0, hocalar fazla mı karamsarsınız? Ayrıca kız ismimi bile bilmiyor;)

Ayrıca belki de benim tipimi sevmedi ondan sevgilim var diye dedi ve beni üzmek istemedi o da sözde tabi.
1- Bedbinle alakası yok arkadaşın kelamına binaen yanıt verdim. İhtimalleri olasılıkları göz önünde bulundurduk sadece.

2- Çehreye gelecek olursak evet bu da bir ihtimal.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0

Ama bu da var sürpriz yumurtadan bişey çıkar ya tepki veremezsiniz belki bundan da olabilir bı anda görüp sevmen hemen açılman tersine gitmiş olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.