Neler yeni

Steam Kur Artışı

Slusher

You Know Who I Am
Modart Kullanıcı
Konular
10
ModArt Kredi
0
Evet geçtiğimiz günlerde steam kur artışına gitti. Her ne kadar yüksek olsa da şuan ki kurdan aşağıda bir konum aldı. Steam de her oyunun fiyatının değişeceği algısı var. Öyle bir şeyin olmayacağını belirtmek isterim. Fiyatlandırmayı steam de kura göre ayarlayan oyunları fiyatları artacak. Hepimize geçmiş olsun :D

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Evet geçtiğimiz günlerde steam kur artışına gitti. Her ne kadar yüksek olsa da şuan ki kurdan aşağıda bir konum aldı. Steam de her oyunun fiyatının değişeceği algısı var. Öyle bir şeyin olmayacağını belirtmek isterim. Fiyatlandırmayı steam de kura göre ayarlayan oyunları fiyatları artacak. Hepimize geçmiş olsun :D
Her oyun artmıyacak ama küçük ve orta firmalar yeni oyun çıkaracakları zaman steamdeki referans kuru baz aldıklarından yeni oyunların fiyatı yüksek olur.
Büyük firmalar zaten bölgesel ekonomiyi bildiğinden kuru 10tl den almıyorlar. Biz COD MW2 için pahalı diyoruz ama adamlar yine insaflı

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Çoğu oyunun fazla fiyat artışı sağlayacağını zannetmiyorum ki zaten firmalar ülkelerin ne halde olduğunu bizzat kendileri görüyor ama yinede bu fiyat artışı olmayacak anlamında değil.

Slusher

You Know Who I Am
Modart Kullanıcı
Konular
10
ModArt Kredi
0

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Firmalar yapabilir doğru ama benim kastım kuru otomatikte bırakan firmalara...
Yinede steam iyi dayandı fiyatları gerçekten şaşırtıyordu örnek veriyim Almanya'da mesele atıyorum fifa 23 ,100 € Türkiye'de 500 tl bunu hemen tlye çeviriyodum Türkiye'de çok ucuz diyordum misal buda biraz steam kaynaklıydı ama fazla dayanamadı :)

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Yinede steam iyi dayandı fiyatları gerçekten şaşırtıyordu örnek veriyim Almanya'da mesele atıyorum fifa 23 ,100 € Türkiye'de 500 tl bunu hemen tlye çeviriyodum Türkiye'de çok ucuz diyordum misal buda biraz steam kaynaklıydı ama fazla dayanamadı :)
Çevirmeni kolaylaştıran :
Link Removed
Fiyat geçmişi ülkeler arası karşılaştırmayı içinde bulunduruyor...

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Bişeylerin fiyatı arttı yada artıyor diye üzüleceğimize kendi ürettiğimiz değere odaklanıp bu çukurdan rahatça çıkabiliriz. Bireysel ekonomimizi dünyanın talep ettiği hizmetleri üretip satarak kurmak gerek.

Böylelikle dolar kaç olmuş, ona zam gelmiş falan umrunuzda olmaz :D Bu forumdaki herkes bu ekipman ve kapasite bulunuyor, nasıl yapıcaz kısmına gelecek olursak Konu Dışı kategorisine ufak bir özet geçtim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.