Neler yeni

Sıvı Soğutucu için Termal Macun

ederin08

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0

Cooler Master Cryofuze 14W/MK Termal Macun MGZ-NDSG-N07M-R2 Termal macununu almayı planlıyorum iyi midir almaya değer mi​

Ekli dosyalar

• 110000071441446.jpg
    110000071441446.jpg
    24.1 KB · Görüntüleme: 68

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Tam bilgim yok ama termal iletkenlik değeri yüksek olanların daha başarılı olduğunu biliyorum. Benim aldığım üründe 12w/mk Ben bu ürünü almıştım ; ARCTIC ACTCP00002B ARCTIC ACTCP00002B Termal Macun, MX-4 (4g) Çok Renkli Standart
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Corsair H100i elite capellix ile Boşta 38-40 derece. Oyunlarda ise 55-60 derecelerde oluyor. Senin alacağın üründe termal iletkenlik 14w/mk olduğu yazıyor. Gayet güzel bir değer bence.

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
Cooler master hemen ger urununde neyi vaadediyorsa onu sunar kullaniciya, bence kullanmanda sakinca yok dostum(y)

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Arctic MX4 tavsiye edebilirim teknobiyotik türkiye distrubitörü sitesinden temin edebilirsiniz.

Ckribrahim

Aktif Üye
Uzman
Konular
90
ModArt Kredi
0
Tam bilgim yok ama termal iletkenlik değeri yüksek olanların daha başarılı olduğunu biliyorum. Benim aldığım üründe 12w/mk Ben bu ürünü almıştım ; ARCTIC ACTCP00002B ARCTIC ACTCP00002B Termal Macun, MX-4 (4g) Çok Renkli Standart
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Corsair H100i elite capellix ile Boşta 38-40 derece. Oyunlarda ise 55-60 derecelerde oluyor. Senin alacağın üründe termal iletkenlik 14w/mk olduğu yazıyor. Gayet güzel bir değer bence.
MX4 12w/mk değil 8.5w/mk olması lazım. 12w/mk olan MX5.

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Ben bu konuda Arctic MX4'ü tek geçerim.

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Arctic MX4 tavsiye edebilirim teknobiyotik türkiye distrubitörü sitesinden temin edebilirsiniz.
Ben bu konuda Arctic MX4'ü tek geçerim.
Bilmiyorum ama ryzen 5 laptopta pek etkl göstermiyor , fabrikasyon olarak 2 yıl geçtiği için farklılık olsun diye aldım ryzen laptoplar oyunlarda 92 den aşşağı inmeyen rekor bende hatta 104 dereceyi gördüm her neyse fabrikanın verdiği süreç geçti bakımlarını yapıyım dedim termal macun olarak Arctic MX4 kullandım yani pek fayda sağladığını söyleyemem ama tavsiye olarak Cooler Master MasterGel Pro v2 tavsiye ederim . Bu arada liste yolluyorum daha ayrıntılı bir şekilde yararlanabilirsin.

Cooler Master Cryofuze 14W/MK Termal Macun MGZ-NDSG-N07M-R2 Termal macununu almayı planlıyorum iyi midir almaya değer mi​

Ekli dosyalar

• z5AV7UgxGUcEfdVMaWDYD9-1920-80.png
    z5AV7UgxGUcEfdVMaWDYD9-1920-80.png
    35.4 KB · Görüntüleme: 59

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Bilmiyorum ama ryzen 5 laptopta pek etkl göstermiyor , fabrikasyon olarak 2 yıl geçtiği için farklılık olsun diye aldım ryzen laptoplar oyunlarda 92 den aşşağı inmeyen rekor bende hatta 104 dereceyi gördüm her neyse fabrikanın verdiği süreç geçti bakımlarını yapıyım dedim termal macun olarak Arctic MX4 kullandım yani pek fayda sağladığını söyleyemem ama tavsiye olarak Cooler Master MasterGel Pro v2 tavsiye ederim . Bu arada liste yolluyorum daha ayrıntılı bir şekilde yararlanabilirsin.
Bana fayda etti açıkçası ne yalan söyleyeyim siz mx4 ü teknobiyotikten mi satın aldınız

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.