Neler yeni

Soru Satın Aldığım Ürün Ek İndirime Girdi Ne Yapmalıyım?

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar bir kaç gün önce Hepsiburada üzerinden 5-6 parça ürün aldım. Hepsini bugün teslim aldım. Ve az önce aldığım ürünlerin bazılarında indirim ve sepette ek indirim gördüm. Hesapladım ve ortalama 530 TL daha fazla ödemişim.

Müşteri hizmetlerini aradım, yardımcı olamayacaklarını söylediler.

İade edip tekrar satın alacak param kalmadı.

Thhye indirimli ürünün görselleri ve fatura görselleri ile başvurdum.

Sonuç sizce ne olur

Screenshot_20221111-193250_Hepsiburada.jpg Screenshot_20221111-193241_Hepsiburada.jpg

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Bildiğim Kadarıyla Teknoloji ürünlerini geri iade Almıyorlar Artık
Şansın yokmuş Malesef iade edilmeyeceğine göre indirimde yapmazlar sanırım

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Bildiğim Kadarıyla Teknoloji ürünlerini geri iade Almıyorlar Artık
Şansın yokmuş Malesef iade edilmeyeceğine göre indirimde yapmazlar sanırım
Yok aslında kutuları bile açılmadı, iade edilir de iade edip para hesaba geçene kadar indirim kalmaz muhtemelen. O yüzden sorudmy

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Yok aslında kutuları bile açılmadı, iade edilir de iade edip para hesaba geçene kadar indirim kalmaz muhtemelen. O yüzden sorudmy
nasıl iade edilebilir ?? bende almıştım 4 gün önce iade sordum teknoloji ürünlerinde iade kalktı dediler bana almadılar

ipekşakar

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Aslında black friday var belki daha da iner ama riske atmaya değer mi bilmiyorum. Bence aldıklarının tadını çıkar.

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
89
ModArt Kredi
0
Tüketici hakem heyeti kararı 4-5 ayı bulur bişey de çıkmaz boş yere uğraşma ya iade et yada kalsın tüketici heyetine bende başvuruda bulundum benzer durumlarda sonuç alamıyoruz

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
nasıl iade edilebilir ?? bende almıştım 4 gün önce iade sordum teknoloji ürünlerinde iade kalktı dediler bana almadılar
Hocam Hepsiburada iade koşulları cayma hakkı geçerli olmayan ürünler grubunda benim aldığım bileşenleri kapsamıyor

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Tüketici hakem heyeti kararı 4-5 ayı bulur bişey de çıkmaz boş yere uğraşma ya iade et yada kalsın tüketici heyetine bende başvuruda bulundum benzer durumlarda sonuç alamıyoruz
Hocam buna benzer geçmiş başvurularımdan 2 tane karara bağlanan var. Süresi baya geçti. İcraya vermem gerekiyor ama 300 TL için değmez diyorum

ipekşakar

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Çünkü indirim olursa aradaki farkı satıcının alıcıya geri ödeyeceğine dair bir beyanı yok. Belki müşteri memnuniyeti için yapılabilir ancak bu satıcının isteğine kalmış.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Tadını çıkar ürünlerinin boş ver hayır gelmez onlardan

Coonterman

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
la alınmış alınmıştır bişey olmaz dursun ya sonuç olarak tekrar zam olucak yine sen karlı almış olucaksın kardeş

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
ginede zarardasın zaten 1 2 sene önce fiyatlara bak bi şimdi boşver iade süresi felan

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Yok iadeyle uğraşmayacağım teşekkürler arkadaşlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.