Neler yeni

Soru Ryzen 5 3600X RTX 2060 Super sistem ne kadar eder?

entropi

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Merhabalar. Yaklaşık 3 senedir kullandığım sistemimi bir kaç nedenden dolayı satma kararı aldım. Sistemi full set olarak satmayı planlıyorum. Ancak mantıklı bir fırsat gelirse parça parça da satmayı düşünebilirim. Bu sistemin ortalama ne kadar edeceğini merak ediyorum.

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Altı Çekirdek 3.80 GHz İşlemci (Stok Soğutuculu)
Ekran Kartı:
Gigabyte RTX 2060 SUPER GAMING OC 8G GV-N206SGAMING OC-8GC 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı (3 Fanlı)
Anakart:
MSI B450 Gaming Plus Max AMD AM4 DDR4 ATX Anakart
RAM: Kingston FURY Renegade RGB 32GB (2x16GB) 3600MHz DDR4 CL16
SSD: Corsair MP510 240GB 3100MB/sn-1050MB/sn 256GB M.2 SSD, PNY CS900 240 GB Sata SSD, Adata SU650 120 GB Sata SSD
Kasa: MSI MAG VAMPIRIC 010M (2 Önde, 2 Üstte, 1 Arkada, Toplam 5 Fanlı)
PSU:
POWER BOOST RAGE 750W 80+ Gold Full Modüler 120mm Fanlı
Monitör: Gigabyte 24 inç G24F-2 IPS 180Hz 1 MS 1920x1080 Gaming Monitör (Garantisi devam ediyor)
2. Monitör:
Samsung LS22F350FHRXUF 22" İnç 60 Hz Monitör
Kulaklık: Razer Kraken Tournament Edition 7.1 (Siyah)
Mouse:
Corsair Sabre RGB Pro Champion Series (Skatezleri yeni özel değiştirildi)

Bütün ürünlerin kutuları ve faturaları duruyor. Kulaklık ve mouse çok kullanılmadı. Uzun süredir kutularında duruyorlar. Monitörü yeni almıştım, garantisi devam ediyor. Tahmini fiyat bilgisini merak ediyorum. Dediğim gibi hepsini toplu satmayı planlıyorum tek seferde ama mantıklı bir teklif gelirse parça parça da satabilirim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.