Neler yeni

Video RTX 4090 MANYAK OLMUŞ! En Detaylı Oyun, Render ve DLSS 3.0 Testi

ModArt Eren

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
43
ModArt Kredi
0
Tüm ihtişamı ile RTX 4090 Huzurlarınızda. Dünyanın en iyi masaüstü ekran kartı olma ünvanına sahip kendisi 😁 Videoya da gelecek olursak Ambargonun kalkması ile Asus TUF Gaming RTX 4090 OC modelini incelemiş oluyorum sizlere ki önemli olan da bu tür markalı kartların performansı. Açıklamayı hala yazıyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

lightning70

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
4000 Serisi içinde en beğendiğim kart üst seviye performans ve TUF soğutmasıda başarılı.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
TUF serisi RTX 3000 den beri hem tasarım hemde performans olarak gayet başarılı gidiyor aynı şeyi Strix için de söylemek isterdim fakat RTX 3000 serisindeki tasarım harikası sanırsam zirveydi ki 4000 serisi strix i görür görmez akıllara RTX 3000 serisi strix ne kadar güzeldi keşke öyle devam etselerdi dedirttiriyor tabi değişiklik gerekli ama bu 3000 serisi strix i unutamıyıcağız gibi.

MR SPOCK

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
17
ModArt Kredi
0
Cidden yeni kartlar bekledigimden de iyi

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Tuf serisi Rog u geçti gibi neredeyse soğutma performansında aşırı iyi olmaya başladılar

derscalis

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
4000 serisi performans olarak haleflerinden çok daha iyi gerçekten.

Escoi

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Gerçektende çok güçlü bir kart. TUF modeli de gayet başarılı olmuş.

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Kart manyak olmuş da fiyatı süper manyak olmuş.

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
50K civarı fiyatlanıyor şuan bilindik markaların cooling çözümüyle birlikte. Şahsen çok ucuz diye düşünüyorum.

Bu kartlar oturup 4K oyun oynayacağım keyfim gelirse diyenler için değil kreatif tarafta içerik üretenler için çok önemli. Şu anda iki tane RTX3080TI takılı bilgisayarımda ve bu şekilde çalışıyorum. 4090 bu ikisinin toplamından daha az elektrik ve stabil soğutma ile daha yüksek performans veriyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.