Neler yeni

Monster tulpat t7 alicam çok heyecanlıyım nasıl bir laptop

hardking

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Bu laptobu sipariş ettim gelicek yakinda yazılımcı ve uzun süredir GTX 720 mi o tarz bı model varmış yıllardır o laptobu kullanıp bir bozulma yaşanmamış ama monsterin sikintilarindan bahsetti pili az dayaniyormus ama performans yüksekmiş sıcaklık okadar önemli değil kendi dusurebiliyorsun bu ayarlanıyor zaten 300 400 FPS TE kartı yorarsin onun yerien 144 Hz zaten PC 145 FPS ayarlı tut ekran kartı az yoruluyor diyor. Ve ayriyeten monsterlarda Optimus özelliği olanı al diyordu ama Optimus yokmuş yani Optimus bilgisayarlar sadece ekran kartı ve sadece işlemciyi programına göre kullanımını ayarlayabiliyormusun ama Optimus olmasada olur bu tulpat t7 üzmez HP victus onerenlere bakma onun iyi yönleri var işte isinmamasinin nedenlerini anlattı. Ama şu an performans ve kalite olarak monster Abra serileri olmasada tulpar serisi iyidir dedi yani bende ikna oldum aldım artık canavarın gelmesini bekliyorum AMD işlemcileri hayatımda hiç kullanmadım bende sevmiyorum yani internette millet muhalefetle hükümet kavgası gibi bı taraf victus aceri bir taraf MSI monstermi öneriyordu dusunceleriniz

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Bende de bi tane T7 var Rtx3070 olan versiyonundan :) o magnezyum kasayı bırakıp bütün kasaları kalın ve plastiğe çevirmişler. Tulpar serisinde
Yine de gerek soğutması olsun gerek performansı olsun mobil işlerimin tamamında yeterli geliyor 👍 bütün çevreme de monster öneriyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.