Neler yeni

Soru M9 sistem için soğutucu

EmirDeniz15

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Sizde bir sorun var ben 214xt ile (aynısının tek fanlısı) stress testinde 65 dereceyi geçtiğini görmedim.
İşin garibi de orda. Bende de AIDA64 stress testinde sadece işlemciyi yüke soktuğumda %100 yükte 57W güç çekerken 64 dereceyi geçmiyor. Ama oyuna girdiğimde GPU da yüke girdiği için sanırım daha fazla artıyor sıcaklık.

EmirDeniz15

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
n11'den Gametech Zeus Ön Panel Bilgisayar Performans Arttırıcı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Ben m9 sistemin on panelini soktum şundan sipariş verdim csde full ayarlarda 1080de 72 73 derece gördüm max on paneli soktum 65i geçmiyor şimdi kargo gelince bu pleksi parçayı takacağım kule tipi sogutucuya gerek kalmayacak sanirim

Pleksiyi istediğiniz ölçüye göre yapıyor bu arada bizim kasa 45x20.5 falan
Ön paneli sökülebiliyor mu bu kasanın? Nasıl söktünüz?

Yavuzkagan42

Pro Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0
İşin garibi de orda. Bende de AIDA64 stress testinde sadece işlemciyi yüke soktuğumda %100 yükte 57W güç çekerken 64 dereceyi geçmiyor. Ama oyuna girdiğimde GPU da yüke girdiği için sanırım daha fazla artıyor sıcaklık.
O halde kasa sıkıntılı.bsnim kasamda 1 egzoz 3 giriş fanı vardı önü full meshti.

cerrah42

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Ön paneli sökülebiliyor mu bu kasanın? Nasıl söktünüz?
Evet on paneli sokuluyor cami yapışık cami daha ayırmasın sipariş verdiğim ürünü bekliyorum gelsin on cami bi şekilde panelden sokup ürünü yapistiracagim. Sadece o 6 7 derece farkettirdi birde kule tipi taksan 60i geçmeyecek hale gelir heralde

EmirDeniz15

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Evet on paneli sokuluyor cami yapışık cami daha ayırmasın sipariş verdiğim ürünü bekliyorum gelsin on cami bi şekilde panelden sokup ürünü yapistiracagim. Sadece o 6 7 derece farkettirdi birde kule tipi taksan 60i geçmeyecek hale gelir heralde
Kasanın ön alt tarafında bir boşluk var. Oradan mı çekilip çıkarılıyor?

cerrah42

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Hocam şu an kasayı çekip atabilme şansın var mı? Tam olarak neyi çıkarttın? Cam çıktı mı?
Şuan evde değilim kasanin on paneli varya camin yapışık oldugu. Thermaltake yazan yer komple çıkık. Panel camla yapışık panelle camı ayirmadim daha onuda bi ip yardımıyla silikonunu ayircam yada başka biseyle artık bakmadım. eve geçince atiyim

cerrah42

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
20230302_184035.jpg

Ekli dosyalar

• 20230302_184149.jpg
    20230302_184149.jpg
    69.5 KB · Görüntüleme: 53

Steffen61

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
n11'den Gametech Zeus Ön Panel Bilgisayar Performans Arttırıcı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Ben m9 sistemin on panelini soktum şundan sipariş verdim csde full ayarlarda 1080de 72 73 derece gördüm max on paneli soktum 65i geçmiyor şimdi kargo gelince bu pleksi parçayı takacağım kule tipi sogutucuya gerek kalmayacak sanirim

Pleksiyi istediğiniz ölçüye göre yapıyor bu arada bizim kasa 45x20.5 falan
seni bekliyorum kardeşim tekrardan bilgilendirirsen sevinirim

cerrah42

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0

Steffen61

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
214 xt aldım argb kablosunu nereye takıcağımı bulamadım ana kart pro h 610m e

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.