Neler yeni

Kemal Kılıçdaroğlu Speedtest.net'e Reklam Verdi!

topalsolucan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Ha öyle miymiş? Yapmak zorundasın diye bir şey mi varmış ya, öncekiler niye kendisi üretmeyip İsrail'in Huron'larını kullanıp bilgi bile alamıyordu? Yapmak zorundasın dediğin şey Dünya'nın en F/P İHA'larından yapmaya başladık, üstelik teknolojisi sadece Amerika gibi devletlerde bulunan jet motorlu İHA yapmamıza az kaldı, 5. nesil savaş uçağı yapmaya başlıyoruz, daha yeni uçak gemisi olarak kullanılabilen 230 metrelik devasa bir gemi yaptık (Ben de gidip gördüm harika bir şey.), Altay tankı yapmamıza az kaldı, Hürjet yapmaya başladık, balistik füze yaptık vb. bir çok şey yaptık fakat hepsini yapması zorunluydu ha :D

Ekonomik krize girdiğimizde AKP yönetmiyordu, ülkeyi krizdeyken aldılar. Irkçılık yoktu, yapanlar onlar mıydı? Peki bunlar nedir?
SHP 1989 Kürt Raporu adıyla anılan 2932 sayılı Kürtçe Yasağı adlı şeyi kim yaptı AKP mi? Yani başörtüsü sorunu iyi bir yönetici gelmediği için vardı, Erdoğan gelince çözüldü. Yani sen de Erdoğan iyi bir yönetici diyorsun.

Aynen kesin düşünebileceğimi düşündüğün içindir o, yoksa sen hüdanın anlamını kesinlikle biliyorsun, beni test ettin değil mi:ROFLMAO:
yıne yanlısın var herzamankı gıbı akp geldıgınde krız coktan bıtmıstı 2010 yılına kadar mevcut hukumet kemal dervısın reformlarının kaymagını yedi arastırmanı onerırım ama sanmam

topalsolucan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Acaba internetteki o Yükleme, İndirme veya MBPS'nin ne olduğunu biliyor mudur. Yahu sen onu bunu boşver her zaman yaptığın gibi çekirdek çitleyen eşek heykeli yap, musluk açılışı yap falan yani.
neden bu kadar zoruna gıttı ıyı seylerın yapılmayısına o kadar alısmıssınızki biri ıyı bısey soyledıgı zaman nasıl yapıcak yaaa ağbi yapamaz modunuzdasınız

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
yıne yanlısın var herzamankı gıbı akp geldıgınde krız coktan bıtmıstı 2010 yılına kadar mevcut hukumet kemal dervısın reformlarının kaymagını yedi arastırmanı onerırım ama sanmam
Hayır aslında kriz bitmemişti. 2000 yılında IMF'den 16 milyar Dolar'lık kredi alındı.

21 Şubat 2001'de başlamıştı kriz. Bitirmek için borç alındı fakat o borç alınmak için bizim aleyhimize 19 adet kanun çıkartıldı, bunlar bizi kısıtlayan yasalardı. Kriz bitmiş gibi görünse de o borç ve yasalar AKP'nin üstüne kaldı ve AKP o büyük borcu kapattı.

topalsolucan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Hayır aslında kriz bitmemişti. 2000 yılında IMF'den 16 milyar Dolar'lık kredi alındı.

21 Şubat 2001'de başlamıştı kriz. Bitirmek için borç alındı fakat o borç alınmak için bizim aleyhimize 19 adet kanun çıkartıldı, bunlar bizi kısıtlayan yasalardı. Kriz bitmiş gibi görünse de o borç ve yasalar AKP'nin üstüne kaldı ve AKP o büyük borcu kapattı.
cumhurıyet donemınde acılan ulkenın bel kemıgı olan tum fabrıkaları satarak o borcu herkes kapatır marıfetmıs gıbı anlatma bana burda bunu sata sata ulkede ıgne kalmadı satacak

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
cumhurıyet donemınde acılan ulkenın bel kemıgı olan tum fabrıkaları satarak o borcu herkes kapatır marıfetmıs gıbı anlatma bana burda bunu sata sata ulkede ıgne kalmadı satacak
Ha öyle miymiş? Hemen bahane bul, o borcu kapattı ve fabrika falan satarak olmadı. Üretim yapıldı, ekonomi düzeltildi şu anda ne kadar kötü olsa da. Hatta şu anda Kızılelma var, aynı teknoloji ABD bile üretemedi hala (Bayraktar firmasında bir yetkiliye sordum.) ve uçuşunu gördüm, harika bir şey. Sen şimdi bunlara da karşısındır.
20230430_175255.jpg
20230430_171900.jpg

topalsolucan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Ha öyle miymiş? Hemen bahane bul, o borcu kapattı ve fabrika falan satarak olmadı. Üretim yapıldı, ekonomi düzeltildi şu anda ne kadar kötü olsa da. Hatta şu anda Kızılelma var, aynı teknoloji ABD bile üretemedi hala (Bayraktar firmasında bir yetkiliye sordum.) ve uçuşunu gördüm, harika bir şey. Sen şimdi bunlara da karşısındır.
Ekli dosyayı görüntüle 4659 Ekli dosyayı görüntüle 4660
fabrıka satılmadı mı D:d:DD:DD:
he bu arada togg alıyo musun ?

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
fabrıka satılmadı mı D:d:DD:DD:
he bu arada togg alıyo musun ?
o arkadaşın görüşünü boşver yok say tavsiyem
sabaha kadar anlat anlamayacak
1.5mm alır o ondan savunuyor rüyasında ama
daha lüks hayat yaşamak varken yokluğu tercih ediyor
bazıları beyaz çay içiyor, ejderi ya meyvesi yiyor, mybach biniyor

RevDeisDou

Pro Üye
Uzman
Konular
4
ModArt Kredi
0
AKP li

AKP li var olum hala

OY Atmıcam

OY Atmıcam diyen var olum hala

Abi Kılıçdaroğlu Pekkayla iş birliği yapıyo
1683039178234.png

Olum ben üzülüyorum lan koskoca ülkenin vatandaşlarını Muhalefet gelirse ülke dağılır algısına inandırmışlar.

Bu arada TOGG, Kızılelma falan yenmiyor. Bu ülkede nice TOGG, Kızılelma yapacak insanlar var aç oldukları için, imkanları olmadıkları için yapamıyorlar.

Size bir şey söyleyeyim mi? Muhalefet gelince bu projeler rafa kalkmıcak he. Vallahi kalkmayacak :ROFLMAO:

Kalkacak sananlar var hala. 20 yıldır iktidar partisi sanki muhalefet gibi vaat veriyor. Bitti olum artık bitti. Sahte dinciler gidecek, tarikatlar kapatılacak, bakanın hastanesinde 6 yaşındaki çoçuk taciz edilmeyecek, sus payı verilmeyecek, kimse bir şey söyledi diye hapse girmeyecek, sokakta gezerken mülteciler tarafından bıçaklanmayacağız, kadınlar/kızlar tekrar sokağa rahatça çıkabilecekler. Farkında mısınız? Sokakta kadın/kız sayısının ne kadar azaldığının. Çok az duruluyor üstüne ama ben cocuklugumda parkta gezerken hep aileler gelirdi. Şimdi kimse yok herkes boş eve kapanmış. İnsanlarda yaşama isteği kalmamış. Sosyal aktivite sıfıra yakın kırsal yerlerde artık. İnsanlar bıkkın. Artık eğlenemiyoruz. Sosyal aktiviteler yapılmıyor, engelleniyor. Hizbullahçı Hüda-Par Lideri başı AKP listelerinden seçime giriyor. Millet ittifakını suçlayan Cumhur İttifakı listelerinden yani. HDP ye bakanlık verilecekti bakanlık da yok ortada :ROFLMAO:
Cumhurbaşkanı olacak adam ve Tayfası seçime beka meselesi falan diyor. Seçime DARBE bile dediler ya.

Daha söylemeye çekindiğim bir sürü şey...

Ama şu yaşımda mahkemelerde gezmek istemiyorum :censored::censored:

Aman 14 yaşındaki çocuğa dava açanlar bize de açar :/

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Bu ülkede nice TOGG, Kızılelma yapacak insanlar var aç oldukları için, imkanları olmadıkları için yapamıyorlar.
Bu kelimene bayıldım. Çok doğru dedin.
Bu ülke yıllar önce arabanın alasını yapıyordu ama yine Din sömürüsüne sahip yönetim yüzünden önü kesildi.

Togg Bu ülkede yapılan ilk araç değil Önce bunu bilmeleri lazım.
Hatta ve hatta tamamiyle yerli bir araç bile değil. (Not: Togg'u kötülemek için yazmadım. Sebebi alt satırda yazılı.)

Ama devrim otomobilleri tamamiyle yerli olarak üretilen gelmiş geçmiş tek Türk arabasıdır 😉 sadece bir kaç basit parçası dışarıdan geldi.
Anadol vardı diyeceksiniz ama onun tasarımı bile yabancı idi dikkatinizi çekerim. Ama hiç değilse Türkiye de üretilen yerli uygun fiyatlı araç idi milyonlarca satıldı.

Bu konuda benim kızdığım İlk yerli araç TOGG sanmaları 🤣

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Bu ülke yıllar önce arabanın alasını yapıyordu ama yine Din sömürüsüne sahip yönetim yüzünden önü kesildi.

Hatta ve hatta tamamiyle yerli bir araç bile değil. (Not: Togg'u kötülemek için yazmadım. Sebebi alt satırda yazılı.)

Ama devrim otomobilleri tamamiyle yerli olarak üretilen gelmiş geçmiş tek Türk arabasıdır 😉 sadece bir kaç basit parçası dışarıdan geldi.
Anadol vardı diyeceksiniz ama onun tasarımı bile yabancı idi dikkatinizi çekerim. Ama hiç değilse Türkiye de üretilen yerli uygun fiyatlı araç idi milyonlarca satıldı.

Hain hain🤣🤣

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
AKP'nin bişeye vaad vermeye hakkı yok zaten. Ne dese karşılığında " 25 YILDA YAPSAYDIN ? " der geçeriz.
En azından görünürde güzel görünen bir vaad. Tutmazlarsa onu da göndeririz

RevDeisDou

Pro Üye
Uzman
Konular
4
ModArt Kredi
0

Normalde başıma dert açmasın diye yorumumu silmeye gelmiştim. Sonra bir daha yazdığımı okudum ve dedim ki bunu silersem adam değilim. Bıktım artık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.