Neler yeni

Kılıçdaroğlu babala TV çıkıyor

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
allah için da forumda da burada da trollük yapma lütfen
sanki sana faydası var allah için
para almıyorsun bir şey yapmıyorsun
5 şart deyip duruyorsun
sonra ekmek 20 tl olunca neden pahalı aglamaya başlayacaksınız
benim için no problem
Herkes hak ettiğini yaşar cancağızım bizim zihniyet Kılıçdaroğlu CHP nin başında olduğu müddetçe ona oy vermez oraya yerli milli bir muhalefet gelirse işte o zaman CHP başa gelir yoksa bu ülkenin yarısı ona oy vermez her seçimde olduğu gibi bu arada ben AKP li de değilim Atatürkçü milliyetçiyim safim belli yani

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0

HasanMutlu

Aktif Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Büyük hata. O Babala tv direk AKP ye çalışıyor benden demesi. Yok davalık oldu falan filan hepsi göstermelik hikaye.

Yayında İnce'yi bitirdiler gıkı bile çıkmadı tam tersine seyirciyi fişekledi.
Bir tane AKP'li vekile aynısını yaptı mı hayır. Arada tek tük olanları aldı onları da zaten halk adam akıllı tanımıyordu.
Sözde tweet ile attığı duyurulur da ''Recep Tayyip Erdoğan da her zaman programımıza davetlidir'' diyor ama Cumhurbaşkanı Senin Programına Gelir mi yahu?

Kılıçdaroğlu o yayına çıkmamalı. Sebebine gelecek olursak bizim kitle şu an boş yere sorgulama havasına giriyor. Şu an sorgulanacak mecra zaten hükümettir. Lafa gelince AKP gitsin diyorlar ama Muhalefet adaylarını sorgulayarak itibarsızlaştırıyorlar.
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Sonra da Ülkemizi yönetecek yeni Cumhurbaşkanımızı sorgulayalım ki ne olduğunu bilelim ona göre oy verelim diyorlar 🤣
Şaka gibi gerçekten. Bunca yıl anlayamadıysanız zaten oy vermeyin kardeşim hatta gidin AKP ye basın.

Oradaki kitle Cumhurbaşkanına o tür sorular yönetebilir miydi onu kendilerine sorsunlar.
Ayrıca Lider olacak kişiyi kitlelerin önünde zor sorularla sıkıştırmak ve mahcup duruma düşürmek oy kazanmaktan çok oy kaybettirir.
Muhalefet'in şu dönemde kimseye açıklama veya savunma yapmasına gerek yok.

Sonuç olarak sonrasında büyük pişman olur o seçmenler. Ve kendilerini avutup bahaneler ile geçiştirirler.
Yok zaten lider vasfı yoktu, İşte vaatleri iyi değildi, efendime söyleyeyim çok yaşlı idi falan filan diye diye iş işten geçer ve avucunu yalarlar.

Tahminim %52-53 ile RTE'nin kazanması idi fakat Kılçdaroğlu Babala TV'ye çıkarsa RTE %55 ve üstü oy ile kazanır benden demesi.
İnşallah ozaman Recep Tayyip Erdoğan kazanacak :)

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
İnşallah ozaman Recep Tayyip Erdoğan kazanacak :)
İnşallah Kazanır da et 1000tl benzin 100tl peynir 500tl olur domates biber 50tl ekmek 20tl ohhhh misssss.
Sonra acızzz enişşşteee demeyin. Yada Muahalefeti destekleyenlerden yardım beklemeyin 😉 Halk yardım etmedi demeyin. Çünkü halk o saatten sonra hiç bir şey için yardım etmez çünkü yardım için harcayacak para kimse de kalmaz.
İşte o gün hükümet nerede diye naralar duyarız.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
İnşallah Kazanır da et 1000tl benzin 100tl peynir 500tl olur domates biber 50tl ekmek 20tl ohhhh misssss.
Sonra acızzz enişşşteee demeyin. Yada Muahalefeti destekleyenlerden yardım beklemeyin 😉 Halk yardım etmedi demeyin. Çünkü halk o saatten sonra hiç bir şey için yardım etmez çünkü yardım için harcayacak para kimse de kalmaz.
hemen merorıst ilan ediyorum seni abe:ROFLMAO:
bi de meto dan damga da vuram :ROFLMAO:
çok severler onlar

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Ben günde 2 kilo yiyorum bundan ya siz 😉 Hanım çocuk Anam babam derken günde 5 kilo et tüketiyoruz.
-Maşallahhhh abii..
-Eee Peki acın hali ne olacak? (BEN SORUYORUM)
-Çok Şükür.
-😳😳
- Ben niye yırtınıyorum o zaman Banane AmK 🤣🤣

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230519_220426_Twitter.jpg
    Screenshot_20230519_220426_Twitter.jpg
    79.7 KB · Görüntüleme: 68

HasanMutlu

Aktif Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Tmm abi sen haklısın Kılıçdaroğlu kazanırsa herşey bedava olacak :)

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
İnsanlar neyi unuttu ve neyi yanlış yapıyor biliyor musunuz Dostlar?

1- Şükretmeyi fakirin halinden anlamak sanıyorlar. (Karnı Tok olan kişiler için)

2- Şükretmek aç yatan komşuna yaramıyor. (Ağzında Şükür lafı ile gezenler acın halini bilmiyor)

3- Fakir karnı Tok olanın şükretmesinden ötürü aç. (Çünkü Fakiri Tok olan müslümanlarda düşünmüyor)

4- Komşusu açken tok yatan bizden değildir sözü unutuldu.
Şu an karnı TOK olan AC olanı görmüyor. Kendilerine göre herkesin karnı tok. Herkesin cebinde parası masasında aşı var sanıyorlar. Aslında biliyorlar ama görmek istemiyorlar.
Öbür tarafta teraziye çıkmanıza bile gerek olmayacak.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Tmm abi sen haklısın Kılıçdaroğlu kazanırsa herşey bedava olacak :)
Yahu olacağı varsa da olmasın zaten Kılıçdaroğlu da bir gram umurumda değil sizle bizim aramızda olan en büyük fark o zaten. Biz sizin gibi kişilere körü körüne bağlanıp tapmıyoruz.
Halkın refahı her zaman yönetenlereden daha önemlidir. Yönetim değişir halk daima var olur unutma.

Anladın mı?

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Yahu olacağı varsa da olmasın zaten Kılıçdaroğlu da bir gram umurumda değil sizle bizim aramızda olan en büyük fark o zaten. Biz sizin gibi kişilere körü körüne bağlanıp tapmıyoruz.
Halkın refahı her zaman yönetenlereden daha önemlidir. Yönetim değişir halk daima var olur unutma.

Anladın mı?
bizim
toggumuz
ihamız
sihamız
gazımız var
aç kalalım ama vatansız kalmayalım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.