Neler yeni

Kılıçdaroğlu babala TV çıkıyor

HasanMutlu

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Yahu olacağı varsa da olmasın zaten Kılıçdaroğlu da bir gram umurumda değil sizle bizim aramızda olan en büyük fark o zaten. Biz sizin gibi kişilere körü körüne bağlanıp tapmıyoruz.
Halkın refahı her zaman yönetenlereden daha önemlidir. Yönetim değişir halk daima var olur unutma.

Anladın mı?
Ülkeyi yönetecek adam lazım KK da o kapasitesi yok o yüzden sevmiyorum adamı Sinan Ogan favorim Erdoğan dan sonra

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
Ülkeyi yönetecek adam lazım KK da o kapasitesi yok o yüzden sevmiyorum adamı Sinan Ogan favorim Erdoğan dan sonra
Sen varsın bence :)
Şu lafı söylemeyin gidin aday olun yahu. Sizlerde ADAM değil misiniz? Bence ülkeyi hepsinden iyi yönetirsiniz. O yüzden adam yok demeyin bu hiç doğru bir laf değil.

Herkes kendi çapında adamdır. Kılıçdaroğlu'nun adamlığını sorgulamak ta kimseye düşmedi.
Kılıçdaroğlun da o kapasite yok diyorsan demek sende daha fazla kapasite var 😁 O adamdaki siyasi ve kültürel bilgi birikimi öyle hiçe sayma derim ben.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Sen varsın bence :)
Şu lafı söylemeyin gidin aday olun yahu. Sizlerde ADAM değil misiniz? Bence ülkeyi hepsinden iyi yönetirsiniz. O yüzden adam yok demeyin bu hiç doğru bir laf değil.

Herkes kendi çapında adamdır. Kılıçdaroğlu'nun adamlığını sorgulamak ta kimseye düşmedi.
Kılıçdaroğlun da o kapasite yok diyorsan demek sende daha fazla kapasite var 😁 O adamdaki siyasi ve kültürel bilgi birikimi öyle hiçe sayma derim ben.
en azından diploması var be adamın
diğerlerini boşver de :ROFLMAO: :ROFLMAO:

İsveç cadısı

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Kılıçdaroğlu o yayına çıkmamalı. Sebebine gelecek olursak bizim kitle şu an boş yere sorgulama havasına giriyor. Şu an sorgulanacak mecra zaten hükümettir. Lafa gelince AKP gitsin diyorlar ama Muhalefet adaylarını sorgulayarak itibarsızlaştırıyorlar.
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Sonra da Ülkemizi yönetecek yeni Cumhurbaşkanımızı sorgulayalım ki ne olduğunu bilelim ona göre oy verelim diyorlar 🤣
Şaka gibi gerçekten. Bunca yıl anlayamadıysanız zaten oy vermeyin kardeşim hatta gidin AKP ye basın.

Oradaki kitle Cumhurbaşkanına o tür sorular yönetebilir miydi onu kendilerine sorsunlar.
Ayrıca Lider olacak kişiyi kitlelerin önünde zor sorularla sıkıştırmak ve mahcup duruma düşürmek oy kazanmaktan çok oy kaybettirir.
Muhalefet'in şu dönemde kimseye açıklama veya savunma yapmasına gerek yok.
Kılıçdaroğlunun çıkmasını daha uygun görüyorum ama şu muhalefete muhalefet yapan kitle hakkında çok doğru konuştunuz.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Screenshot_20230520-203000~2.png

Screenshot_20230520-203013~2.png

Bu bir işaretmi

Kılıçdaroğlunun çıkmasını daha uygun görüyorum ama şu muhalefete muhalefet yapan kitle hakkında çok doğru konuştunuz.
Muhalefete muhalefet yapan diyorsan
Muharrem ince hepsinden daha iyi

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

yiğidim bu nedir :ROFLMAO: :ROFLMAO:
aboooo
Sözde tarafsız bir ortam sağlamak adına bunu paylaşıyorlar.
Benim gözümde itin g...üne sokma programından başka bir şey değil bu.

Yeri geldiğinde o kitlenin kafasının basmadığını at gözlüğü taktığını söylerler e bu kitleden bu kadar fazla kişi neden salonda madem?

2023-05-21_15h39_54.png

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Sözde tarafsız bir ortam sağlamak adına bunu paylaşıyorlar.
Benim gözümde itin g...üne sokma programından başka bir şey değil bu.

Yeri geldiğinde o kitlenin kafasının basmadığını at gözlüğü taktığını söylerler e bu kitleden bu kadar fazla kişi neden salonda madem?

Ekli dosyayı görüntüle 5824
bu adam kime çalışıyor belli değil

Poggoli

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
şuraya bırakalımda kimin ne olduğunu belki anlamayanlar vardır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.