Neler yeni

İkinci el pc almayın

• Konbuyu başlatan EMRE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 28
  • Görüntüleme 2K

EMRE

Aktif Üye
Uzman
Konular
9
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar ilk konumu açıyorum kesinlikle ikinci el pc almayın her gü düzenli olarak ilanlara bakıyorum. Parça parça toplamak yerine yada ikinci el almak yerine hazır sistem alın bazen daha ucuza geliyor bazen kafa kafaya bazende bir tık fazlasına ama ne olursa olsun ikinci el almayın. Bu da ilk konum oldu hayırlı olsun.

MR SPOCK

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
17
ModArt Kredi
0
Uyguna gelirse alabilir miyim abi izninle?

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar ilk konumu açıyorum kesinlikle ikinci el pc almayın her gü düzenli olarak ilanlara bakıyorum. Parça parça toplamak yerine yada ikinci el almak yerine hazır sistem alın bazen daha ucuza geliyor bazen kafa kafaya bazende bir tık fazlasına ama ne olursa olsun ikinci el almayın. Bu da ilk konum oldu hayırlı olsun.
O tür fırsatçılardan tabii alınmaz ama cidden uygun fiyata düzgün kişilerden alım yapılabilir. Düzgün satıcı mesaj yazarken ki kullandığı kelimelerden, tabirlerden belli oluyor.

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Böyle bir belirleme yapmak saçma bence. Hazır sistemler evet fiyat olarak belki daha uygun olsa da bazen anlaşmalı firmalar ile satışa çıktığı için. Genelde anakartı giriş seviye oluyor ya ramler saçma bir marka ya da psu 4ay sonra cw yapacak bi psu koyuyorlar. İkinci el güvenilir birisinden güzel seçilerek alınmış bileşenlerli sistem almak daha mantıklı bence. Ben hazır kasayı hiç ikinci el almadım ama ikinci el ürün de sıfırda çok aldım hiç sorun yaşamadım fakat hazır sistem aldım psu değiştirdim anakart değiştirdim kasayı değiştirdim. Değiştireceksem sürekli ben bu bileşenleri ikinci el ve sıfır karışık istediğim gibi sistem toplarım kafam rahat olur. Tabikide bu tercih meselesidir.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Böyle bir belirleme yapmak saçma bence. Hazır sistemler evet fiyat olarak belki daha uygun olsa da bazen anlaşmalı firmalar ile satışa çıktığı için. Genelde anakartı giriş seviye oluyor ya ramler saçma bir marka ya da psu 4ay sonra cw yapacak bi psu koyuyorlar. İkinci el güvenilir birisinden güzel seçilerek alınmış bileşenlerli sistem almak daha mantıklı bence. Ben hazır kasayı hiç ikinci el almadım ama ikinci el ürün de sıfırda çok aldım hiç sorun yaşamadım fakat hazır sistem aldım psu değiştirdim anakart değiştirdim kasayı değiştirdim. Değiştireceksem sürekli ben bu bileşenleri ikinci el ve sıfır karışık istediğim gibi sistem toplarım kafam rahat olur. Tabikide bu tercih meselesidir.
Hocam artık 2. El satanlar uyanık oluyor. Bu aralar piyasanın altında satan görmedim. Ayrıca 3 kere hazır sistem aldım ve sıkıntı da hiç yaşamadım. Hem zaten 2. El satan adam rog thor psu mu kullanıcak

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Hocam artık 2. El satanlar uyanık oluyor. Bu aralar piyasanın altında satan görmedim. Ayrıca 3 kere hazır sistem aldım ve sıkıntı da hiç yaşamadım. Hem zaten 2. El satan adam rog thor psu mu kullanıcak
Ben ikinci el satıyorum sistemimi ve rog thor 850w var içinde :) sahibindendeki uyanık ikinci el satıcılsrından bahsetmiyorum Modart facebook grubundan gayet dip fiyatlar yazılıyor

Slusher

You Know Who I Am
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Böyle bir genelleme yapmak bence mantıksız. Tabi kendi düşünceniz bir şey diyemem fakat durumu olmayan veya bilgisayarı çok kullanmayan kişiler güzel bir araştırma ile temiz ve uyguna güzel bilgisayarlar alabilirler. Piyasa çok bozuk sağlam bulmak kolay olmayacaktır. Buna bir şey diyemem fakat yine de böyle bir genellemeyi doğru bulmuyorum.

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Sıkı incelenirse, ikinci elde çok güzel şey ler var.

El-Patron

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Bana kalırsa yanlış düşünce.İkinci elde gayet güzel fiyatlardan parçalar satışa konuluyor ( sarı site veya pembe site dışı facebook veya başka forumlarda ).Bazı kişiler ise hazır sistemden daha pahalı parçaya satıyorlar onlar da ayrı konu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.