Neler yeni

Yardım HyperX Cloud II Wireless Statik Gürültü Sorunu

• Konbuyu başlatan Baran
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 1K

Baran

Aktif Üye
Uzman
Konular
4
ModArt Kredi
0
Merhabalar, HyperX Cloud 2 Wireless siparişi vermiştim bir kaç saat önce teslim aldım. Kulaklığı ilk taktığımda böyle bir sorun yoktu ancak şimdi müzik dinlerken azar azar çıtırtı sesi geliyor. Bu veya buna benzer sorun ile karşılaşan var mı?

gürkan1910

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Merhabalar, HyperX Cloud 2 Wireless siparişi vermiştim bir kaç saat önce teslim aldım. Kulaklığı ilk taktığımda böyle bir sorun yoktu ancak şimdi müzik dinlerken azar azar çıtırtı sesi geliyor. Bu veya buna benzer sorun ile karşılaşan var mı?
itopyadan mı almıştınız hocam

Baran

Aktif Üye
Uzman
Konular
4
ModArt Kredi
0
ürün kronik sorunlu malesef bende alacaktım araştırdım baya dip ses sorunu var değişim isteyin bence
İade işlemlerini başlattım şimdi. Gerçekten çok pişman oldum, yıllardır HyperX ürünlerini kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım. Acaba Cloud Alpha Wireless'ta buna benzer bir sorun var mı biliyor musunuz?

gürkan1910

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
İade işlemlerini başlattım şimdi. Gerçekten çok pişman oldum, yıllardır HyperX ürünlerini kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım. Acaba Cloud Alpha Wireless'ta buna benzer bir sorun var mı biliyor musunuz?
cloud 2 wirilesste var bu sorun diye biliyorum fiyatındanda rekabet görmediğini anlayabilirsiniz ama bence değişim isteyin sıkıntız bi ürün ile değişirse fps olur sizin için

Baran

Aktif Üye
Uzman
Konular
4
ModArt Kredi
0
cloud 2 wirilesste var bu sorun diye biliyorum fiyatındanda rekabet görmediğini anlayabilirsiniz ama bence değişim isteyin sıkıntız bi ürün ile değişirse fps olur sizin için
İnternet üzerinde diğer yazılan yorumları da okudum çoğu kullanıcı benim yaşadığım sorundan şikayet ediyor. Bundan dolayı Cloud 2 Wireless kullanmak istemiyorum Cloud Alpha Wireless'ta böyle bir sorun yok ise onu kullanmak isterim.

gürkan1910

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
İnternet üzerinde diğer yazılan yorumları da okudum çoğu kullanıcı benim yaşadığım sorundan şikayet ediyor. Bundan dolayı Cloud 2 Wireless kullanmak istemiyorum Cloud Alpha Wireless'ta böyle bir sorun yok ise onu kullanmak isterim.
onuda bi araştır hocam

Baran

Aktif Üye
Uzman
Konular
4
ModArt Kredi
0
Merhabalar, konuya bir güncelleme atmak istedim. İstediğim kulaklıkların stokları kalmadığı için iade edemedim, Cloud 2 Wireless kullanmaya devam ediyorum. Bir kaç gündür sorunsuz bir şekilde çalışıyor, ilk aldığımda karşılaştığım sorunların hiçbiri şu anda bulunmuyor. Sanırım biraz zaman vermek lazımmış 🙂

gürkan1910

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Merhabalar, konuya bir güncelleme atmak istedim. İstediğim kulaklıkların stokları kalmadığı için iade edemedim, Cloud 2 Wireless kullanmaya devam ediyorum. Bir kaç gündür sorunsuz bir şekilde çalışıyor, ilk aldığımda karşılaştığım sorunların hiçbiri şu anda bulunmuyor. Sanırım biraz zaman vermek lazımmış 🙂
hocam her şeyin ilacı zamanmış fiyatıda indirimde benimde alasım geldi bak şimdi yılbaşından sonra bu fiyata wiriless kulaklık bulamayız :)

Baran

Aktif Üye
Uzman
Konular
4
ModArt Kredi
0
hocam her şeyin ilacı zamanmış fiyatıda indirimde benimde alasım geldi bak şimdi yılbaşından sonra bu fiyata wiriless kulaklık bulamayız :)
Hocam sanırım öyle dediğin gibi zaman vermek lazımmış, kullana kullana mı açıldı artık bilmiyorum ama sorunsuz şu anda. Şu andaki fiyatına göre alınabilecek bir kulaklık. Diğer bir seçenek olarak bu fiyat aralığında Logitech G535 Lightspeed Kablosuz gördüm kullanıcı yorumlarıda fena değil ancak pek bilgim yok. Cloud 2 Wireless'ı yorumlamam gerekirse kutudan çıkan şarj kablosu çok kısa, evet şarj ederken kullanılabiliyor ancak kablonun uzunluğu buna pek müsaade etmiyor. Başka bir type-c kablosu ile bu sorun çözülebilir. Şarj süreside 30 saat, bence yeterli bir oran.Ses kalitesi güzel bassları kulağınıza vura vura hissettiriyor. Uygulamasındaki equalizer ayarlarının pek bir işe yaradığını görmedim ama güncelleme ile düzeltilebileceğini düşünüyorum. FPS oyunlarında yönü güzel bir şekilde gösteriyor net sesler veriyor. Mikrofonuda sesi karşıya temiz ve net bir şekilde iletiyor. Discord sertifikasıda mevcut kulaklığı bağlayınca şu şekilde gözüküyor :
1672221670269.png

Kısacası alınır mı? Alınır ancak ilk gün başıma gelen statik gürültü sorunu olmazsa gayet güzel bir kulaklık. İlk mesajımda da bahsettiğim gibi bende o sorun kendi kendine düzeldi. O yüzden şu anda tavsiye ederim.

gürkan1910

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Hocam sanırım öyle dediğin gibi zaman vermek lazımmış, kullana kullana mı açıldı artık bilmiyorum ama sorunsuz şu anda. Şu andaki fiyatına göre alınabilecek bir kulaklık. Diğer bir seçenek olarak bu fiyat aralığında Logitech G535 Lightspeed Kablosuz gördüm kullanıcı yorumlarıda fena değil ancak pek bilgim yok. Cloud 2 Wireless'ı yorumlamam gerekirse kutudan çıkan şarj kablosu çok kısa, evet şarj ederken kullanılabiliyor ancak kablonun uzunluğu buna pek müsaade etmiyor. Başka bir type-c kablosu ile bu sorun çözülebilir. Şarj süreside 30 saat, bence yeterli bir oran.Ses kalitesi güzel bassları kulağınıza vura vura hissettiriyor. Uygulamasındaki equalizer ayarlarının pek bir işe yaradığını görmedim ama güncelleme ile düzeltilebileceğini düşünüyorum. FPS oyunlarında yönü güzel bir şekilde gösteriyor net sesler veriyor. Mikrofonuda sesi karşıya temiz ve net bir şekilde iletiyor. Discord sertifikasıda mevcut kulaklığı bağlayınca şu şekilde gözüküyor : Ekli dosyayı görüntüle 2419
Kısacası alınır mı? Alınır ancak ilk gün başıma gelen statik gürültü sorunu olmazsa gayet güzel bir kulaklık. İlk mesajımda da bahsettiğim gibi bende o sorun kendi kendine düzeldi. O yüzden şu anda tavsiye ederim.
teşekkürler hocam bende almayı düşünüyorum 1-2 içinde wiriless kulaklığa ihtiyacım vardı ses kasabilmek adına her hangi bir ayar felan yaptınız mı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.