Neler yeni

Çözüldü Razer Blackshark V2X vs HyperX Cloud Core

WADACAN

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Herkese iyi forumlar arkadaşlar internette herkes farklı birini öneriyor açıkçası çok kararsız kaldım sizce hangisi daha iyi? Sebepleri ile beraber söylerseniz sevinirim. Link atamıyorum telefonda olduğum için ama aralarında fiyat farkı 200 TL. Şimdiden teşekkürler.

WADACAN

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Ayrıca ses kartım ALC 897.

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
v2x mağazada denedim güzel kulaklık. ses karton hakkında fikrim yok, usb ses kartı alırsan bu kulaklık ile üst düzeye yakın kalite de ses alabilirsin.

WADACAN

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
V2X güzeldir onu tercih edebilirsin.
Sağolun bende onu düşündüm kuponla 1300 e geliyor naysle 1170 ama nayste yaş kısıtlaması var ailemi de ikna edemiyorum guvenilirliginin kesin bir şeyi var mı?

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
335
ModArt Kredi
0
Sağolun bende onu düşündüm kuponla 1300 e geliyor naysle 1170 ama nayste yaş kısıtlaması var ailemi de ikna edemiyorum guvenilirliginin kesin bir şeyi var mı?
Nays Is Bankasi'na ait, herhangi bir guvenlik sorunu olmaz.

WADACAN

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Hocam ikna edemedim bir türlü ama yine de 1300 e alınır mı sizce? 1 saatim var almak için. Daha düşer mi bilmiyorum anca gaming gecesinde falan 1200e düşer.
Nays Is Bankasi'na ait, herhangi bir guvenlik sorunu olmaz.

GalaxySal450

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0

WADACAN

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Sipariş ettim yardım eden herkese teşekkürler de konuyu çözüldü yapabiliyor muyum?

Rockin' Farm Starring Mickey Mouse

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Evet memnunum hocam, sorunuz varsa sorabilirsiniz.
uzun süre kafanızda durunca ağrı yapıyor mu günde 8-10 saat bilgisayar başındayım veya sizin sevmediğiniz bi yanı varsa söylermisiniz + veya - yönleri veya bu ürünü hangi kulaklıkla karşılaştırıp daha iyi diyebilirsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.