Neler yeni

Her bütçeye uygun FPS oyunları için Mousepad Önerileri

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Selamlar arkadaşlar konu altında tecrübe edindiğim ve araştırmalarıma göre Mousepad önerileri bulunacağım.
Öncelikle bilmeyenler için mousepadler arasındaki en belirgin farkı söylemek istiyorum doku,yumuşaklığı ve kumaş kalitesidir sıralama bu sıraya göre ilerlemektedir.

Xrades

e-ticaret sitelerinde bulabilirsiniz
Giriş seviye bir mousepad diyebilirim fazla bütçesi olmayanlar için tavsiye ederim biraz giriş seviyesi olarak sınıflandırıyorum.
Fiyatına göre hakkını veriyor mousepad konusunda bütçesini fazla aşmak istemeyen arkadaşlar için tavsiye edebilirim.

1666471773763.png

HyperX FURY S Speed Gaming MousePad​

Kendini ekipmanda kanıtlamış bir marka olan HyperX in çıkarttığı Fury S serisi Mousepadler Profesyonel arenada da çoğu oyuncunun vazgeçilmezi.
Speed sınıfına koyabileceğimiz bir mousepad. Malzeme kalitesi örgülü dış yüzeyi sayesinde uzun ömürlü.

1666471888058.png

Klasse
Üçüncü olarak tavsiye edeceğim Mousepad Klasse firmasının ithalat ettiği güzel desenleriyle oyuncuların ilgisini çekiyor şuan kendimde kullanıyorum çeşitli desen ve renkleri var zevkinize göre tercih edebilirsiniz.
Söylemeden geçemeyeceğim Klasse firması yurtdışından ithalat ettikleri için Esp Longteng ve Artisan gibi firmalar ile aynı fabrikadan çıktığını iddia ediyorlar.
Yapısı olarakta kesinlikle aynı kalitede bu arada Control ve Speed karışık olarak sınıflandırabileceğim bir mousepad.

1666472195290.png

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Glorious Heavy XL
Glorious kendini ekipman konusunda kanıtlamış bir firma ve mousepad konusunda da aşırı iddialılar kesinlikle. Beyaz ve siyah renk seçenekleriyle Heavy serisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
4mm kalınlığı kendi özel kutusu ile gelmesi güzel detaylar gerçekten. Yapısı olarakta Speed control aralığında.

1666472362298.png

X-Raypad Aqua Control 2 Sakura​

1666473294590.png

X-Raypad yapısı gereği profesyonel arenada çok fazla tercih edilen bir mousepad.
Control bir mousepadtir. ilk etapta alışmak uzun sürsede alıştıktan sonra asla bırakamayacaksınız kesinlikle. Bir süre sonra Nişangahınızı istediğiniz yere hiç sekmeden çevirebildiğinizi kendiniz farkedeceksiniz. Fiyatı diğer ürünlere göre fazla olsada hakkını veriyor diyebilirim.

XTRFY GP4 CLOUD​

• Birinci sınıf kumaş yüzey
• Kaymaz kauçuk taban
• Dikişli kenarlar
• Makinede yıkanabilir

1666472752647.png

ARTISAN Hien​

1666473066586.png

Top seviyede oyuncuların tercih ettiği Artisan Hien özel kumaşı ile inanılmaz bir hissiyat sağlıyor.
Yumuşaklığı,üzerine hangi mouseu koyarsanız koyun inanılmaz bir kayma sağlayan mousepad.
Malesef ülkemizde satılmıyor yurtdışından ithal etmemiz gerekiyor.
ben aşağıya amazon linkini bırakacağım kendi sitesinden almayı tercih ederseniz yumuşaklık ve control veya speed olarak seçebilirsiniz. Renk seçenekleride stok durumuna göre değişiklik gösterebiliyor Wine red inanılmaz tatlı duruyor :)

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Geniş pad ler sanki daha iyi gibime geliyor. Ben her ikisinide kullanıyorum ama genişte daha rahat ediyorum alan bolluğu beni rahatlatıyor. Masam büyük (1,60m) yer sorunum yok. Bir kaç pad kullanıyorum. Yeri dar olan arkadaşlara geniş padleri önerir misiniz? Özellikle FPS oyunlarında.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Artisan kullanıyorum önce ki mousepad lerime göre kalitesi üst seviye diyebilirim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.