Neler yeni

Gaming gen TR kullanılmış deforme ürün sattıktan sonra iade almıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tnccahmt

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Sende bi herkese saldırma nefreti var ama anlamlandıramadım :) söyledim zaten tanımıyorum etmiyorum, alışveriş de yapmadım diye. Senin dediğine karşı çıkan herkes bir anda düşmanın oluyor.

Büründüğün şeyden çık ve kendine bir bak bakalım sence mantıklı biri mi o ?

Konuyu takipteyim, umarım mağdur edilmezsin.
iade almış hocam başka bi foruma yazmış. İade aldılar ama forumlara yazdığım için aldılar, başka arkadaşlara tavsiye etmiyorum başınız ağrır falan yazmış. Sırf direkt aide almayıp teknik servise gittiği için. Ben de geçen hafta monitör aldım baktım beğenmedim geri yolladım. Teknik servise gitti ve iade aldılar monitörü. Yani ben forumlara yazmadım bir şey de yapmadım iade aldılar. Sen hiçbir şey yapmasan senin ürününü de iade alacaklardı belki neden günahlarını alıyosun. Değişik bir arkadaş herkese çok fevri çıkışıyor.

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
iade almış hocam başka bi foruma yazmış. İade aldılar ama forumlara yazdığım için aldılar, başka arkadaşlara tavsiye etmiyorum başınız ağrır falan yazmış. Sırf direkt aide almayıp teknik servise gittiği için. Ben de geçen hafta monitör aldım baktım beğenmedim geri yolladım. Teknik servise gitti ve iade aldılar monitörü. Yani ben forumlara yazmadım bir şey de yapmadım iade aldılar. Sen hiçbir şey yapmasan senin ürününü de iade alacaklardı belki neden günahlarını alıyosun. Değişik bir arkadaş herkese çok fevri çıkışıyor.

Zaten firmanın teknik servise göndermesinin sebebi tamir edip müşteriye göndermek değil bu durumda. "Satıldığı şekilde mi iade ediliyor" bunu kontrol etmek.

Bu arkadaşım amacı kötü demekki.

tnccahmt

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Zaten firmanın teknik servise göndermesinin sebebi tamir edip müşteriye göndermek değil bu durumda. "Satıldığı şekilde mi iade ediliyor" bunu kontrol etmek.

Evet aynen öyle. Ben de monitör aldım açtım beğenmedim ve yolladım. Serviste kontrollerin yapıldıktan sonra işlem yapılacağını söylediler ki haklılar. Her gelen ürün kontrolsüz bi şekilde iade alınır mı? Firma da kendini korumaya çalışıyor. Arkadaşın niyetini bilemiyorum ama biraz fazla fevri.

Miguel Diaz

Yeni Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Ya hocam sen her forumda neden objektif yorum yapan herkese direkt bi firmanın savunucuymuş gibi cephe alıyosun? Her ürünün iade aşamsında gerçekleşen adımlar sende de gerçekleşmiş ve iadeni almışlar. Neden bu saldırganlık?
donanımarşivde rezil olduğun yetmedi şimdide modla dost olup üstünlükmü sağlamaya çalışıyorsun sen illa kendini heryerde rezil ettirecrksin anlaşıldı

kimsinde asılsız suçlama yapabiliyorsun 30 gün serviste senin ürünü tutsak ortalikta bagirir cagirirsin

Miguel Diaz

Yeni Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Evet aynen öyle. Ben de monitör aldım açtım beğenmedim ve yolladım. Serviste kontrollerin yapıldıktan sonra işlem yapılacağını söylediler ki haklılar. Her gelen ürün kontrolsüz bi şekilde iade alınır mı? Firma da kendini korumaya çalışıyor. Arkadaşın niyetini bilemiyorum ama biraz fazla fevri.
Bana bak la hemşire olduğunu iddia eden yalancı narkoz vere vere herhalde bağımlılık yaptı kendinede vurmaya başladın yanına iki mod alınca yaptıkları rezillik değişmiyor muhtemeln o mod arkadaşın daha fazla bu konuda rezil olmak istemedigi ici konuya pch forumdaki gib kilit vuracaktır son birşey diyeyim

Bu kadar firmaya güveniyorlarsa her böyle kullanılmış ürün geldiğinde söyleyin bakalım paraları kendileri iade etsin değişimide kendileri yapsım babanızın şirketi olsa bu kadar savunmazsınız yazık lan size dostlar bunlara güvenipte alışveriş yapmayın bunların kendi dediklerini kendileri bile anlamıyor.

Şu iki arkadaşa itibar etmeyin elimde videoda var açıklamada şimdi yazın yazın kudurun kimse size itibar etmiyor yazıkla 🤣

tnccahmt

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Bana bak la hemşire olduğunu iddia eden yalancı narkoz vere vere herhalde bağımlılık yaptı kendinede vurmaya başladın yanına iki mod alınca yaptıkları rezillik değişmiyor muhtemeln o mod arkadaşın daha fazla bu konuda rezil olmak istemedigi ici konuya pch forumdaki gib kilit vuracaktır son birşey diyeyim

Bu kadar firmaya güveniyorlarsa her böyle kullanılmış ürün geldiğinde söyleyin bakalım paraları kendileri iade etsin değişimide kendileri yapsım babanızın şirketi olsa bu kadar savunmazsınız yazık lan size dostlar bunlara güvenipte alışveriş yapmayın bunların kendi dediklerini kendileri bile anlamıyor.

Şu iki arkadaşa itibar etmeyin elimde videoda var açıklamada şimdi yazın yazın kudurun kimse size itibar etmiyor yazıkla 🤣
Nerem yalancı?

Greewe

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Uygunsuz Dil
Sende bi herkese saldırma nefreti var ama anlamlandıramadım :) söyledim zaten tanımıyorum etmiyorum, alışveriş de yapmadım diye. Senin dediğine karşı çıkan herkes bir anda düşmanın oluyor.

Büründüğün şeyden çık ve kendine bir bak bakalım sence mantıklı biri mi o ?

Konuyu takipteyim, umarım mağdur edilmezsin.
Hocam pchdede donanım dada boyle bu arkadas kafadan kontak biraz sizi sponsorlu diye görür

tnccahmt

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Bu arkadaş pek saygı çerçevesinde konuşmuyor. Diğer forumlarda da tecrübe ettik. Konu kapatılırsa iyi olur diye düşünüyorum. Hem arkadaşın sorunu da çözülmüş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.