Neler yeni

Fotoğraflar Güncellendi! Canavar Sistemim :)

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Hayırlı olsun bayıldım çok güzel , güzelde para harcamışsın yanlış anlaşılma olmadan kendime göre yorum yapacağım kendi fikrim;
masa olarak değiştireceğini düşünüyorum l masaları tercih edersen veya 70 eni ve 160 boyu olan masalarda daha rahat edeceğini düşünüyorum,
fiyat aralığın ve kasa cidden bağımsız geldi :) ben şu şekilde yapardım indirimli kampanyalı bir üst sistem açıklandığında onu alıp daha sonradan görsellik katsın diye kasa eklerdim öyle daha uygun ve şık elinde ise yedek parçan olurdu. Tekrardan hayırlı olsun uzun ömürlü olsun nazarlardan korunsun tü tü tü :)
Hocam masayı ilerleyen zamanda değiştiricem zaten o aklımda

Fiyat aralığım sistemin büyük çoğunlukla sıfır olması ve kaliteli güzel görünümde olmasından yanaydı. 4 aydır paylaşılan kampanyalı tüm sistemlerde en yüksek 3060lı sistem çıktı ki bu paylaşılan sistemlerde ekran kartı modelleri standart oluyor beğenmiyorum. Bu zamana kadar 3060ti li kampanyalı en ucuz kasa 16 k ya felan satıldı.

Benim kasadaki ekran kartı hariç tüm bileşenler sıfır, ekran kartı 10 aylık faturalı kutulu tüm testleri yapıldı tertemiz ve gaming Trio Z modeli

SSD 1 TB 7000mb okuma hızlı

RGB ramler

Üst seviye sıvı soğutucu

İyi bir güç kaynağı ile beraber 20 k ya geliyor. Sıvı soğutma normalde sıfırı 6 k civarında zaten ben aşırı büyük indirime stok sınırlı iken aldım.
Onu saymazsanız sistem 14 k ya geliyor.

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Kasanın altında ki fanlar ters takılmış, altta ki fanların içeriye doğru hava alması gerek. Şuan kasada alış fanı yok tüm fanlar havayı dışarı atıyor. :D Isınan hava yükseldiği için alttaki fanları içeriye hava alacak şekilde tam tersi takmanızı öneririm.

Bu kusur dışında, hayırlı olsun. :)
Hocam bugün fanları ters çevirdim. Ama fan yaprakları tabana sürtüyor ve çok ses çıkıyor. Ne yapmalıyım :(

Obito Obito

20221117_135744.jpg

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0

Furkan A.

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Güzel sistem hayırlısı olsun. Arkdaşların dediği gibi fan yanlış montajlanmış.

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Güzel sistem hayırlısı olsun. Arkdaşların dediği gibi fan yanlış montajlanmış.
Eyvallah hocam. Evet onu bugün hallettim. Ama ters monte edincede fan yaprakları kasaya sürtmeye başladı. İçe bombeli şekilde tasarlamışlar. Kasayı yapan firma kör herhalde 😂

Neyse ki onu da çözüme kavuşturdu. Fan ile kasa arasına Aralık bırakacak şekilde yumuşak köpüklerden koydum, vidalarınıda sonuna kadar sıkmadım. Bu şekilde fanları hallettim. Müsait zamanda görsel ekleyeceğim

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Fotoğraflar güncellenmiştir. :)

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
Güle güle kullanın emek harcamışsınız bileşenler güzel , gayet şık bir kasa olmuş (y)
Sizden gördüm bende paylaştım kendi sistemimi ancak masa konusunda ben arkadaşlara katılıyor acil değişmesi gerektiğini düşünüyorum.
İkea lagkapten/alex öneririm bir çok sistem toplayanın kullandığı ve kişiselleştirebildiği bir masa

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Alttaki fanı egzoz fanı ile değiştirmen çok iyi olmuş.
Ayaklarını nereye koyuyorsun 😀
ahaha aynen ilk başta başka fan almayı düşündüm ama sonra ilham geldi bir şekilde :D

ayaklar genelde yerde biraz büklüm duruyor. Bacaklar yorulunca aradan uzatıyorum bir şekilde hafif rahatsız edici ama idare ediyorum. :D

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.