Neler yeni

Öneri Forza Horizon 4 vs Forza Horizon 5

Diagnostia

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
25
ModArt Kredi
0
Herkesin kendi tercihi yalnız FH5'e geçince FH4'ün yüzüne bakmadım.
Hocam FH5 Premium satın aldım. Bu paketten bir de istediğimiz arabayı alabileceğimiz bir bilet çıkıyor. Fiyatı en pahalı olanlara baktım ve gözüme 300 SLR çarptı. Sizce bu araç alınır mı yoksa balon mu?
Alınmazsa hangi aracı almamı önerirsiniz?
F1 GT 1997, #3 917 LH 1970 ve Cobra Daytona Coupe 1965 gözüme çarpan araçlar arasında.

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
335
ModArt Kredi
0
Hocam FH5 Premium satın aldım. Bu paketten bir de istediğimiz arabayı alabileceğimiz bir bilet çıkıyor. Fiyatı en pahalı olanlara baktım ve gözüme 300 SLR çarptı. Sizce bu araç alınır mı yoksa balon mu?
Alınmazsa hangi aracı almamı önerirsiniz?
F1 GT 1997, #3 917 LH 1970 ve Cobra Daytona Coupe 1965 gözüme çarpan araçlar arasında.
Steam rehberleri olur, ona bak daha iyi seçim yaparsın. Bayagi eğitici rehberler var.

Diagnostia

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
25
ModArt Kredi
0
Steam rehberleri olur, ona bak daha iyi seçim yaparsın. Bayagi eğitici rehberler var.
Teşekkürler hocam. Peki oyuna yeni başladığım ve paranın zor kasılmasından dolayı ekstra DP ve CR kastıran kısacası farm eventlab haritalarında oynamak banlanmama sebep olabilir mi?
Sonuçta hile yapmıyorum veya 3. parti yazılım kullanmıyorum. Kullandığım tek 3. parti yazılım auto keyboard presser.

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Şuan sistemimde FH5 ve FH4 var. Hala FH5 alışmaya çalışıyorum. Bir de sıfırdan kastığım için para sıkıntısı var.
Evet ben bütün arabalar aktarılır diye düşünüyordum. Yeni oyun oynamak beni çok yoruyor

Diagnostia

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
25
ModArt Kredi
0
Evet ben bütün arabalar aktarılır diye düşünüyordum. Yeni oyun oynamak beni çok yoruyor
Hocam bir farm haritasında biraz oynadım ve bir kişi normalde satış değeri 20 milyon olan arabadan 3 tane 100k cr ye 1 saatlik, ageradan 5 tane vs koymuş hileci büyük ihtimalle. Baya arabayı ondan en düşük fiyata alıp sattım şuan hesabımda baya araba oldu. Şuan sorunlarla uğraşıyorum oyuna giremiyorum temiz kurulum yapacağım yarın.

Diagnostia

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
25
ModArt Kredi
0
bybarisss bybarisss Colorist Colorist size bir sormak istedim.
FH5 te Grafikleri Ultraya alıp 144 FPS sabitleme ile oynamak mı, yoksa ekstremde oynayıp 72 FPS sabitleyerek oynamak mı?
Her iki seçenekte de RTX açık ve DLSS 3.0 da Quality modunda.
Ultra 144 FPS te ekran kartım %30 kullanılıyor.
Ekstrem 72 FPS te %50 kullanılıyor.
Ekstrem 144 FPS te ise %95 kullanılıyor. Sistemi çok yormak istemediğimden en son seçeneği kullanmayı tercih etmiyorum.
Sistemim:
RTX 4060 140W Laptop
Ryzen 7 7735HS
2x8 GB DDR5 4800MHz ram

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Laptop olduğundan ultra ayar yeterli. Zaten dlss bu oyunda düzgün çalışmıyor. Oyunun kendi GKY sini açsan bile aynı işi görüyor.
Ayrıca 144 hz'in altına düşme daha iyi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.