Neler yeni

E-Nabız Katar'a Satıldı İddiası!

barista

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Ekonomik anlamda pandemiyle savaşla başlayan bu yatırımcı krizi sadece bizi etkilemiyor ABD bankalar batıyor ab enerji krizi yaşıyor sen sadece bizi örnek veriyorsun sanki başka ülkede yatırımcılar
Kaçmıyor sadece bu ulkede yok yatırımcı krizi her ülkede var
Devlerin gıdıklanmasıyla cücelerin sendelemesi bir olmaz. Gizliden siyasal taraf tutmakla başka bir noktaya varamıyorsun şuan. Bir şirketin Amerika veya Almanya'ya güvenmesiyle Türkiye'ye güveni bir olmaz. Kendini kandırma.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Tutuklandım hemde kelepçelendim avcıların göbeğinde. Kardeşim yanımda idi o eve haber verdi ve benim Karım yani kibarca Eşim o gün 2. çocuğumuzu düşürdü. Hemde Çağlayan Adliyesinde. Bundan ötesi var mı? :mad::mad:

Benim tarafım ve rengim belli olmasına rağmen bu kitlenin burada savunduklarına ve yazdıklarına saygı duyuyorsam sizde öyle olun abi.
Anlatmaya çalıştığım şey bu.
Üzüldüm olmaması gerekiyordu
Her insan hakkı değerlidir Türkiye olarak sorunlarımız hiç bitmiyor malesef umarım düzelir bu durum

everyone

Aktif Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Ekonomik anlamda pandemiyle savaşla başlayan bu yatırımcı krizi sadece bizi etkilemiyor ABD bankalar batıyor ab enerji krizi yaşıyor sen sadece bizi örnek veriyorsun sanki başka ülkede yatırımcılar
Kaçmıyor sadece bu ulkede yok yatırımcı krizi her ülkede var
Şimdi de ben sana soruyorum kaynağın nedir. Attığım makaleye bakarsan uluslararası sıralamada yerimizi görürsün. Ayrıca enerji krizi yaşıyor dediğin ülkeler sözde kriz yaşamayan bizden daha ucuza kullanabiliyorlar.
Tutuklandım hemde kelepçelendim avcıların göbeğinde. Kardeşim yanımda idi o eve haber verdi ve benim Karım yani kibarca Eşim o gün 2. çocuğumuzu düşürdü. Hemde Çağlayan Adliyesinde. Bundan ötesi var mı? :mad::mad: Ve beni şikayet eden izleyici takipçi kitlemden biriydi.
Ben tüm sosyal medyamı facebook hesabımı temizlemek zorunda kaldım. O günden beri 2019 dan beri izlenme sayılarım bu sebeple düştü. Yani bana çok aşırı zararı oldu anlayacağınız.

Benim tarafım ve rengim belli olmasına rağmen bu kitlenin burada savunduklarına ve yazdıklarına saygı duyuyorsam sizde öyle olun abi.
Anlatmaya çalıştığım şey bu.

O yüzden yeter artık bakın hepiniz gerildiniz bende hatırlamak istemediğim bir olayı şu an tekrar yaşadım.
Yazılan her şeyi bi unutun lanet gelsin diyin bi sıfırlayın.
Konuyu değiştirin bi deneyin ya şunu.

hadi ben yatıyorum tabi bu hatırladığım şeyin bende oluşturduğu öfke ile çok zor ama uzanıcam koltuğa. Hepinize iyi geceler.
Bence de bu konu gerçekten fazla uzadı ve iyi yerlere gitmiyor. Az da olsa herkesle anlaşabildik diye düşünüyorum. İyi geceler dilerim abi.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
ben düzenledim bu dediklerimin sonunda kadar arkasındayım ama
.türk lirasını 2013-14
değerine geri getirecek

.700tl dolu kiralık evlerin
dolu olduğu

.300k aldığmız evin 3mm
olmamasına sağlayacak

.mültecileri güvenli bir şekilde geri gönderen

.Tarımı ve hayvancılığı destekleyen

.Fabrikalar açan

Bir liderin gelmesi lazım
Mucize olsa da Atam gelse

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Devlerin gıdıklanmasıyla cücelerin sendelemesi bir olmaz. Gizliden siyasal taraf tutmakla başka bir noktaya varamıyorsun şuan. Bir şirketin Amerika veya Almanya'ya güvenmesiyle Türkiye'ye güveni bir olmaz. Kendini kandırma.
Siz hayal ediyorsunuz ab yi ABD'yi şunu unutma güçlü olmassanız ezilmeye mahkumsun güçlü olmak için bağımsız olucaksın bak yıllarca afrikayı sömürdüler siyahi diye boyunlarına kelepce geçirip köle olarak kullandılar sen türksün kısaca her yerde müslüman olarak görünüyorsun bağımsılığını kendin almadıkça sana bunu onlar vermeyecek ABD her şeye karşı Çin'e Rusya'ya hata Avrupa'ya da yarın tankla karşına çıktıklarında ne yapacaksın merak ediyorum yine bunları savunacakmısın

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
[COLOR=rgb(var(--global-inputlar--m))]DW'ye laf edeceğini biliyordum. Bu yüzden seni kendi silahınla vurmak istedim ve T24 ve Avrasya'yı da ekledim aralarına.[/COLOR]
Avrasya yatırımın sahibi kim Yeniçağ gazetesinde yazarlık yapıyor chp yayın organı T24 cumhuriyet aynı tayfa bağımsız diyorsun örneklerin bile bağımlı yancı sahipleri kimmiş araştır ne iş yapmışlar beni kendi silahımla vurmuş tarafsız olanı yaz yancı olanı değil

barista

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Siz hayal ediyorsunuz ab yi ABD'yi şunu unutma güçlü olmassanız ezilmeye mahkumsun güçlü olmak için bağımsız olucaksın bak yıllarca afrikayı sömürdüler siyahi diye boyunlarına kelepce geçirip köle olarak kullandılar sen türksün kısaca her yerde müslüman olarak görünüyorsun bağımsılığını kendin almadıkça sana bunu onlar vermeyecek ABD her şeye karşı Çin'e Rusya'ya hata Avrupa'ya da yarın tankla karşına çıktıklarında ne yapacaksın merak ediyorum yine bunları savunacakmısın
Ben yakında TUSAŞ yani Türk donanmasına uçak üreten bir şirkete staj hatta iş hayatına gireceğim. Kendi ülkemi seviyorum bu 1, 2. olarak Müslüman olmadığımı baştan belirterek her yerde kendimi pozitif sınıfa koydurabiliyorum. 3. olarak da Türk gençleri olarak ülkeyi savunacak AR-GE çalışmalarını geliştirmeye çalışmalıyız. Ben bilmem ne troll değilim. Akıncıyı da bal gibi biliyorsundur. Kendisi 2023 sonbaharından itibaren benim de elimden geçicek uçakları :)

Ha 3 sene içinde de Almanya'ya gideceğim orası ayrı.

Levon abimin dediği gibi uzatmayalım teşekkürler.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
beyler konu biraz uzadı durdursak ya bizi bu hale getirenler utansın , siyaset konuşmak zorunda bırakanlar utansın

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Ben yakında TUSAŞ yani Türk donanmasına uçak üreten bir şirkete staj hatta iş hayatına gireceğim. Kendi ülkemi seviyorum bu 1, 2. olarak Müslüman olmadığımı baştan belirterek her yerde kendimi pozitif sınıfa koydurabiliyorum. 3. olarak da Türk gençleri olarak ülkeyi savunacak AR-GE çalışmalarını geliştirmeye çalışmalıyız. Ben bilmem ne troll değilim. Akıncıyı da bal gibi biliyorsundur. Kendisi 2023 sonbaharından itibaren benim de elimden geçicek uçakları :)

Levon abimin dediği gibi uzatmayalım teşekkürler.
İnşaAllah hedeflerini gerçekleşitirirsin. Gurur verici bir şey olsa gerek böyle firmalarda çalışabilmek.

beyler konu biraz uzadı durdursak ya bizi bu hale getirenler utansın , siyaset konuşmak zorunda bırakanlar utansın
Kapansın da bunu derken bile siyaset yapıyon reis :D

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Bencede uzamasın uzadıkça etki tepki artıcak herkesin siyasi görüşü kendinedir

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0

Güzell sana başarılar bende temmuz sonunda harita genel komutanlığında eğitim
Tarama faliyetlerii işi için gideceğim ekime kadar ankaradayım

topalsolucan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Vah canım vah öyle çok üzüldüki sorma
Bizi yoksayılanlar listesine almışmış
Daha tartışmayı bile berceremeyip karşıt görüşü cahil bilgisiz diye itam ediyorsun
VPN kullanıp geliyorsun topalsolucan ben bu kadar cahilim işte 😂
ben ne yaptım sımdı :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
konuyu boşuna uzatmayın
ekonomi zaten kötü nedenlerini araştır
savunma sanayi le övünmek bana tuhaf geliyor yapmak zorundasın zaten
ekmek 5 tl
yoksulluk sınırının altında asgari ücret
300k aldığımız ev 3mm
700tl kiralık evler 6k
muharrem ve sinan ogan gibi lider lazım
yeni 250-500tl çıkacak bakın kimin resmi var
tl den 0 attık yakında ekleriz
artık savunmayı bırakın sizde ağlayacaksınız

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.