Neler yeni

Dolar 2. Postaya Geçmiş 31.31 TL 🤣

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Tarihe not düşülsün böylesi bir an kolay kolay yaşanmaz.

Bir sonraki Dolar Tutulması seviyesi 310.31 TL 🤣 Tarih belli değil.

WhatsApp Görsel 2024-03-01 saat 09.34.52_5fa8a30b.jpg

dolphingdia

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Neyi kınadılarsa, neyi eleştirdilerse, neyi küçümsedilerse aynısının kat be katını halka yaşattılar yaşatıyorlarda. Bu halk bunu hak etmişse ve ediyorsa kat ve katını çeksin çekmelidir. Doların 32 liraya yaklaşması demek, ülkenin çok büyük soyulmasıyla alakalıdır. Yahu 32 liraya gelmesi problem de değil biraz, üretimin olsa GIDA anlamında üretimi kasten bitirdi tayyip erdoğan. İthal ürünlerle yaşıyoruz ve bukadar verimli topraklar varken kasten çiftçiyi hayvancıyı bitirdi. Bizimle taşakmı geçiyorlar diyordum ama yok kasten yapıyorlarmış. Yanındaki yancıların zengin olması işine geliyormuş. Doların bugün bu raddeye gelmesi Türkiye Cumhuriyetinin varlığını tehdit edecek şekilde soyulmasıdır. Bu hükümet eliyle kasten yapılıyor. T.C Devletinin ortadan kalkması herkesin sonu olacak ama bunun farkında değil kimse. Düşünsene nikaragua gibi kabile devletlerinin para biriminden bile değersiz durumdayız.

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Cellatına aşık olmuşsa bir millet
İster ezan ister çan dinlet
İtiraz etmiyorsa sürü gibi iilet
Müstehaktır ona her türlü zillet

Yukarıda ki 4lük'den de anlaşılacağı üzere mutaasıplar oldukça Türkiye Cumhuriyetinin refaha kavuşması reel olarak namümkündür kardeşim...

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Neyi kınadılarsa, neyi eleştirdilerse, neyi küçümsedilerse aynısının kat be katını halka yaşattılar yaşatıyorlarda. Bu halk bunu hak etmişse ve ediyorsa kat ve katını çeksin çekmelidir. Doların 32 liraya yaklaşması demek, ülkenin çok büyük soyulmasıyla alakalıdır. Yahu 32 liraya gelmesi problem de değil biraz, üretimin olsa GIDA anlamında üretimi kasten bitirdi tayyip erdoğan. İthal ürünlerle yaşıyoruz ve bukadar verimli topraklar varken kasten çiftçiyi hayvancıyı bitirdi. Bizimle taşakmı geçiyorlar diyordum ama yok kasten yapıyorlarmış. Yanındaki yancıların zengin olması işine geliyormuş. Doların bugün bu raddeye gelmesi Türkiye Cumhuriyetinin varlığını tehdit edecek şekilde soyulmasıdır. Bu hükümet eliyle kasten yapılıyor. T.C Devletinin ortadan kalkması herkesin sonu olacak ama bunun farkında değil kimse. Düşünsene nikaragua gibi kabile devletlerinin para biriminden bile değersiz durumdayız.
Çok haklısın gerçekten 👍 Bakalım sonumuz ne olacak.

TORMENT

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Ah ah rahmetli Mustafa Kemal bugünlerin böyle olacağını bilseydi yada emeklerinin boşa gideceğini bilseydi acaba bizleri, bakın bizleri diyorum çünkü atamız sadece kendilerini değil geleceklerinide (yani bizde dahil) kurtardı onun önderliğinde atalarımız ama biz kurtarabilirmiyiz?

Ama bu cevabı vermeden önce sorarım herkese son 24 yılımız yada son 10 yılımız neden böyle batışa doğru gittik? Neden kur değeri arttı? Neden işçi ölümleri arttı durdu?! Bunun gibi çok şey sorulacak tonlarca soru var. Ben burda tabi rica etmek gerekirse ben bir "scammer" cinsi bir varlık değilim yada bir "bot" bu dollar forumunda yazılanlar benim içimi ateşledi (hemde kızıl karanlık bir ateş) bu devirde kime güveneceğim bilemez hale geldim ya ben daha 26 yaşındayım ben bugüne kadar tarihimizin bahsedilen güzellikleri göremez hale geldim ben ya, bu sadece maddi anlamda değil manevi anlamda aynı zamanda.

Şöyle söylüyeyim bakın ben burda kimseye yaranmak için yazmıyorum onuda belirteyim. Bu güzellikleri görememin sebepleri şunlar efendim;

-Aç gözlü politikacılar.

-Zengin insanların bencilliği.

-Adeleti para ile satın alacağını sananlar (politikacılar dahi).

-Düzgün işlemeyen eğitim sistemi.

-Akran zorbalıklarını, içki, sigara ve uyuşturucu/kokain gibi alışkanlıkları kazandıran yılanlar.

-Atamıza küfür yada edilen kötülükler ödüllendirenler.

-Paralarıyla hava atanlar.

-Disiplin yoksunluğu okullarda özellikle.

-Magandalar, denyolar, annesi belli olmayanlar ve "aşiretliyiz" diye geçinenler. (ne olacak ulan aşirettenseniz?!)

-Kadına saygı, sevgi, hor görme ve fahişe yerine koyanlar ve de cinayetlerine sebep olan kendine "erkek" diyen annesizlerin artması ve artmaya devamda ediyor.

Bunlar gibi bi çokları sayılır. Diyecek bir şey bulamıyorum. Umarım tutuklanmam bu forum yüzünden.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Ah ah rahmetli Mustafa Kemal bugünlerin böyle olacağını bilseydi yada emeklerinin boşa gideceğini bilseydi acaba bizleri, bakın bizleri diyorum çünkü atamız sadece kendilerini değil geleceklerinide (yani bizde dahil) kurtardı onun önderliğinde atalarımız ama biz kurtarabilirmiyiz?

Ama bu cevabı vermeden önce sorarım herkese son 24 yılımız yada son 10 yılımız neden böyle batışa doğru gittik? Neden kur değeri arttı? Neden işçi ölümleri arttı durdu?! Bunun gibi çok şey sorulacak tonlarca soru var. Ben burda tabi rica etmek gerekirse ben bir "scammer" cinsi bir varlık değilim yada bir "bot" bu dollar forumunda yazılanlar benim içimi ateşledi (hemde kızıl karanlık bir ateş) bu devirde kime güveneceğim bilemez hale geldim ya ben daha 26 yaşındayım ben bugüne kadar tarihimizin bahsedilen güzellikleri göremez hale geldim ben ya, bu sadece maddi anlamda değil manevi anlamda aynı zamanda.

Şöyle söylüyeyim bakın ben burda kimseye yaranmak için yazmıyorum onuda belirteyim. Bu güzellikleri görememin sebepleri şunlar efendim;

-Aç gözlü politikacılar.

-Zengin insanların bencilliği.

-Adeleti para ile satın alacağını sananlar (politikacılar dahi).

-Düzgün işlemeyen eğitim sistemi.

-Akran zorbalıklarını, içki, sigara ve uyuşturucu/kokain gibi alışkanlıkları kazandıran yılanlar.

-Atamıza küfür yada edilen kötülükler ödüllendirenler.

-Paralarıyla hava atanlar.

-Disiplin yoksunluğu okullarda özellikle.

-Magandalar, denyolar, annesi belli olmayanlar ve "aşiretliyiz" diye geçinenler. (ne olacak ulan aşirettenseniz?!)

-Kadına saygı, sevgi, hor görme ve fahişe yerine koyanlar ve de cinayetlerine sebep olan kendine "erkek" diyen annesizlerin artması ve artmaya devamda ediyor.

Bunlar gibi bi çokları sayılır. Diyecek bir şey bulamıyorum. Umarım tutuklanmam bu forum yüzünden.
Ağzına sağlık bunun üstüne söylenecek söz olamaz bence ❤️

TORMENT

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Ağzına sağlık bunun üstüne söylenecek söz olamaz bence ❤️

Sağolun efendim ben bunu beğeni yada birilerini tatmin etmek için yazmadım.

Sizin ve bu forumdaki kullanıcıların cevapları beni çok etkiledi gerçekten.

Ben aslında daha önceden geçmişteki fotoğraflarınızı ve anılarınızı paylaştığınız foruma bakıyordum ve birden bire bu forumu gördüm ayrıca şunu söylemek istiyorum roman havasında yazdınız (kitap olan roman bu arada belirteyim) roman yapsanız olurmuş 0'dan başarıya ismi gibisinden ama bende bi tık daha motive olmadım değil şimdi.

Bu arada ben sizin iletişim kısmından mail üzerinden mesaj atmıştım ama dönmediniz acaba beni dilenci yada böyle dolandırıcı gibi bir şey olarak mı düşünüyorsunuz acaba? Canınız sağ olsun abicim sizde haklısınız klavye delikanlılığı gibi şeyler maalesefki bu devirde çok kolay oluyor. Eğer fırsatınız olursa konuşuruz.

TORMENT

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Güvenilecek siyasetçi kalmadı maalesef ki. Ayrıca bir politikacı yakını değilsek/değilseniz sürünmeye mahkum oluyoruz maalesef ki. (maalesef kelimesi ile artık bütünleşir hale geliyoruz ülkecek, benden demesi).

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Birçok konuda haklısınız lakin suçlu asla halk olmaz olmamalı çünkü yeni trend bu HALK SUÇLU! Suçlu belli hocam halka suç yıkmanın mantığı yok. Osmanlı padişah siyasetidir bu, padişah ne yaparsa yapsın asla suçlu demelizlerdi. Ya sadrazam ya diğer kişiler suçlanırdı ama padişah asla suçlanmazdı . Suçlular belli hocam oradalar hala makamdalar. Suçlu onlardır. Bu günah bu hata sonsuza sonsuza dek onları be soylarının sırtında olacaktır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.