Neler yeni

İndirim .com 0.06€ Sınırsız Domain Kaydı

Secret of th

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
Çok büyük bir fırsat, sevgililer günü özel kampanya fakat hâlâ aktif olarak devam ediyor.
Aynı zamanda referanslı link ile kayıt olduğunuzda 4€ kazanacaksınız(İsterseniz normal şekilde kayıt olabilirsiniz, aşağıda link var), bu sayede fazladan alan adları da kaydedebilirsiniz.
1835276169.png

İndirimle aylık 7 cent, yıllıkta 82 cent oluyor fakat bir indirim daha ekleniyor ve 72 cent'e geliyor 1 yıllık alan adı.
İstediğiniz kadar alan adını bu yöntem ile beraber siteye kaydedebiliyorsunuz.

Genel olarak kimsede bir şey yaşanmıyor fakat bazen hesabınızın kapanma durumu mümkün olabiliyor(ben yaşamadım) o yüzden çokta önemli olmayan alan adlarını kaydedin isterseniz çokta bir şey kaybetmezsiniz.
Ben bu şekilde 32 tane alan adı kaydettim, bir sürü projemi bu kampanya sayesinde gerçekleştirebileceğim.
1708006260907.png

Domainleriniz kaydoluyor fakat anında bir ödeme gerçekleşmiyor arkadaşlar, 1 gün sonra fatura oluşuyor.

Mevcut olarak alan adı fiyat listesi:
1708006253966.png

ve buradakinden çok daha fazlası. İndirim bir çok uzantı da mevcut.

SORUN YAŞAMADAN NASIL ALAN ADI SATIN ALABİLİRİM?
İlk olarak siteye gidiyoruz.
Refsiz kayıt:
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Refli kayıt(4€ kazanıyorsunuz):

1- Alan adımızı yazdıktan sonra istediğinizi seçip "Go to shopping cart" butonuna tıklıyorsunuz.
Bu aşamada aylık fiyat 0.07€ gözükecek fakat ilerleyen aşamalarda daha da düşecek.
1708006247821.png

2- Açılan sekmede hosting ister misiniz diyor oradan Continue to order process diyoruz.
1708006243611.png

3- Üyelik bilgilerinizi isteyecek. Oradan Konto anlegen butonuna tıklıyoruz.
1145320204.png

4- Hesabınızı açtıktan sonra açılan bu kısımda kullanıcı adımızın üzerine tıklayıp "my checkdomain" seçeneğine tıklıyoruz.
4191459944.png

5- Sol taraftaki menüden My Account'a tıklıyoruz ve bilgilerimizi eksiksiz dolduruyoruz. Gerçek bilgilerle doldurmaya özen doldurun, her yer eksiksiz olsun aksi taktirde hesabınız kaydedilmeyebilir.

UYARI:
HESABINIZDA AŞAĞIDAKİ UYARI VARSA BEKLEYİN. KAYIT İŞLEMİNİZ ONAYLANMA AŞAMASINDA, BU DURUMDA SATIN ALIM VS. GERÇEKLEŞTİRMEYİNİZ.
1109728995.png

6-
Bu kısımdan ödeme bilgilerimizi kaydediyoruz. Ben papara sanal kart ile sorunsuz kaydedebildim. Sepete tıklayıp domain kayıt kısmına devam ediyoruz.

7- Yıllık 0.72€ ücretinizi ödemek için Secure Checkout kısmına tıklayınız.
1708006229934.png

8- Sipariş özetinizi gözden geçirdikten sonra Buy Now butonuna tıklıyorsunuz.
1708006226091.png

9- Onay ekranı çıkıyor. Burada aşağıda belirtilen e-posta adresine mail yollandığı belirtiliyor.
1708006221871.png

10- Gelen ilk mailde bu bir fatura değil onay mailidir. Alan adınızı kaydedeceğimizi garanti etmiyoruz, sadece kaydedilirse ödeme alınacak diye bir yazı geçiyor.
1708006217830.png

11- Kısa bir süre sonra
adresinde "in registiration" diye belirtilen alan adınız "Domain is not used" haline gelecek.
1708006212131.png

adresinden kontrol edebilirsiniz alan adınızı.

12- Ardından ikinci onay maili geliyor.
adresinden de kontrol edilebilir.
1708006206546.png

Mükemmel bir fırsat kimsenin kaçırmamasını şiddetle tavsiye ediyorum, alın ve sepetleyebildiğiniz kadar alan adı sepetleyin.
NS değişikliğinde sorun yaşıyorsanız ilk önce hosting açın ardından NS değiştirin böyle problem yaşamazsınız. Ya da direkt Cloudflare üzerinden ücretsiz olarak alan adınıza özel ns oluşturursunuz ve Cloudflare'deki NS'lere yönlendirme sağlarsınız.

mfi

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
hala devam ediyor mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.