Neler yeni

İnceleme Beyaz Sistem Severler İçin RGB Kulaklık Standı İncelemesi

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
Herkese selamlar,
Yakın zamanda siparişini verdiğim, dun teslim aldığım EZDIY-FAB RGB BEYAZ KULAK STANDI ürününden bahsetmek istiyorum.

Malumunuz beyaz donanım ve ekipmanlar stok ve fiyat sorunsallarıyla birlikte giriyor gündemimize. Piyasanın genelini araştırdığımda benım gibi rgb severler için beyaz sisteme yakışacak bir kulaklık standı pek fazla seçenegi mümkün kılmıyor. bir çok marka siyah ürünlerde ürün gamlarını sürdürmeye devam ediyor.
Tam da bu işi siyah bir ürün alıp kendım beyaza customize etmeye karar vermeye yakınken bahsettiğim ürüne denk geldim, fiyatı görece uygun, aydınlatması güzel, sağlamlık konusunda can sıkmayacak bir ürün.
Amazon yurtdışı ürünlerde ihracat depozitosu alıyor biliyorsunuz, tahminim bu üründe aldıklar depozitonun yarısından fazlası geri yatacaktır hesabıma birkaç ay içerisinde.

Standın detaylarına gelecek olursak;
USB type-C to type A güç girişi,
ön tarafta birer adet type-c, bir adet 2.0( ya da 3.0 test etme fırsatım olmadı) , bir adet de 3.5MM jack girişi ile geliyor.

Kutu içerisinde ise ürünü ister kulaklık standı olarak, isterseniz de dekoratif amaçlı aydınlatma unsuru olarak kullanabilmeniz adına tepe noktasına 2 farklı adet , vida ile yerleştirilen aparat mevcut. Ben bu seçenegi cok begendım cunku ürün masaüstü ardınlatma dekorasyonu olarak birden fazla alınarak da oldukça şık ve işlevsel olarak kullanılabilir. Kulaklıgı oturtma yuvasını cıklarıp düz tepe noktasını taktığınızda 20+ aydınlatma modu ile masanızı oldukça renklı hale getirebilirsiniz.

Aşağıya ürünün linkini, kısa bir videosunu ve kendı çektiğim fotografları bırakıyorum.

Umarım faydalı olur :):)

Son olarak; There's never enough RGB !!! :)

link ;
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

İnceleme videosu;

Bazı resmi ve bireysel fotoğraflar( Fotograflar gündüz vakti çekildiği için aydınlatma fazla kendini gösteremiyor, konuyu gece editleyeceğim) ;

IMG_4111.jpg
IMG_4112.jpg
IMG_4113.JPG
IMG_4110.jpg

1666173640319.png

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Elinize sağlık hocam.
Yine de rog throne tercihimizdir
Alacağımızdan değil ama 😃

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
kulaklıgın modelını bılen var mı bılen varsa bı lınk atabılırse ınceleyesım geldı
tipine bakılırsa pahalı bırseye benzıyor :)

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
kulaklıgın modelını bılen var mı bılen varsa bı lınk atabılırse ınceleyesım geldı
tipine bakılırsa pahalı bırseye benzıyor :)
bu kablolu versiyon, ben alışamadım henuz şu kablosuz teknolojilere. Herşeyin sürekli şsarjının bitmesi ayar ediyor benı. O yuzden üst modellere göre nispeten ucuz :) link ;

Link Removed

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Güzel duruyor fakat ayak yapısı çok uyumsuz. Yani küçük bir dokunuşla devrilecek gibi duruyor.
Göz nizam olayını da bozuyor gibi açıkçası.

Yani şu kullanışlı ve şık tasarımda keşke taban standını daha geniş tutsalarmış.

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
Güzel duruyor fakat ayak yapısı çok uyumsuz. Yani küçük bir dokunuşla devrilecek gibi duruyor.
Göz nizam olayını da bozuyor gibi açıkçası.

Yani şu kullanışlı ve şık tasarımda keşke taban standını daha geniş tutsalarmış.
Onu firma kendi de farketmış olacak ki tabana çooook sağlam yapıştırıcılı bir sunger atmışlar. ''biz bunun devrilebilececğini sonradan anladık, lazım olusa yapıştır masana ''diye :D
Tabi yapıştırma falan palyatif çözümler, daha geniş olmalıymış

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Onu firma kendi de farketmış olacak ki tabana çooook sağlam yapıştırıcılı bir sunger atmışlar. ''biz bunun devrilebilececğini sonradan anladık, lazım olusa yapıştır masana ''diye :D
Bant masada kesin iz bırakır.
Tabanı kauçuk bile olsa fayda etmez

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Valla yapıştırma olayını bilmiyordum dediğin gibi adamlar sonradan anlamış hatasını 🤣
Yeni versiyonunu olursa kesin tabanı genişletirler diye düşünüyorum.

Escoi

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Elinize sağlık güzel inceleme olmuş. Ama ben monitöre asmaya devam edeceğim.

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
Aslında denemiştim. Aldım birtane kulaklık standı ama yok monitör kadar rahat değil.
ben kulaklıgı sadece oyuna birileriyle gireceksem kullanırım, genelde dekoratif bi parça benım için. Gunluk kullanımda ben de ses sistemimden vazgeçmem. Aldık bitane bulunsun süs niyetine işte napalım :D

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.