Neler yeni

Duyuru Beklenen An Geldi! ModArt M9 Sistem geliyor 🥰

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Birazdan spoiler vericem🤣

IMG_20230124_135809.jpg

voguecagri

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Levon hocam merhaba,Am5 tercihen yeni 3d işlemcişi Rtx 4090 - 4080 üst seviye bir sistem istiyorum.Hazır toplama sistem satanlarda da böyle üst düzey bir sistem satışta yok.Ne zaman gelir nasıl elde ederim?

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
Levon hocam merhaba,Am5 tercihen yeni 3d işlemcişi Rtx 4090 - 4080 üst seviye bir sistem istiyorum.Hazır toplama sistem satanlarda da böyle üst düzey bir sistem satışta yok.Ne zaman gelir nasıl elde ederim?
Maalesef o tür sistemlerde toplu stok olmadığı için yapmıyorlar. Yani RTX 4090 toplasan marka bazlı ülkeye 20 tane geliyor en son rog 4090 geldi harbiden 20 tane şaka gibi. 4080 desen oda 40-50 tane geliyor satıcıları bölüştürüp veriyorlar bu sefer firma başına 3-5 tane adet düşüyor. O yüzden şu an 4000 serili sistem görmek çok zor.
Ama ben mesela stoklar artında pahalı sistem tanıtımlarına da el atmayı düşünüyorum :)

Sefer Can

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Maalesef o tür sistemlerde toplu stok olmadığı için yapmıyorlar. Yani RTX 4090 toplasan marka bazlı ülkeye 20 tane geliyor en son rog 4090 geldi harbiden 20 tane şaka gibi. 4080 desen oda 40-50 tane geliyor satıcıları bölüştürüp veriyorlar bu sefer firma başına 3-5 tane adet düşüyor. O yüzden şu an 4000 serili sistem görmek çok zor.
Ama ben mesela stoklar artında pahalı sistem tanıtımlarına da el atmayı düşünüyorum :)
aslinda ne kadar uzucu bir olay koskocaman ulkeye sadece bu kadar bir stok gelmesi. sasirmadim degil.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
aslinda ne kadar uzucu bir olay koskocaman ulkeye sadece bu kadar bir stok gelmesi. sasirmadim degil.
Bakma cidden şaka gibi. Satıcılar da o yüzden bir şey yapamıyor elleri kolları bağlı. Kartları inceliyoruz sample olarak ama stok aşırı sıkıntı. Tedarikçiler avrupaya, arap ülkelerine, ingiltereye bilmem nerelerde stok soruyor ama yüksek fiyattan almak zorunda kalıyorlar.

Türkiye maalesef yurt dışının çok umurunda değil. Üretici direk taiwan oluyor ama biz Avrupa tedarikçilerden stok çekiyoruz. Bu sefer ne oluyor fiyat şişiyor. Stok fazla olduğu zaman direk üreticiden alınabiliyor ama az olduğu zaman bizim tedarikçilerde bir şey yapamıyor.

Bazı kişiler çok bilmiş gibi anlatıyor ama işin arka yüzü o kadar farklı ki bir anlatsak o kişilerin beyni durur. Ben diğerleri gibi sadece YouTuber değilim tedarikçilerde cari hesaplarım var o yüzden neyin ne olduğunu daha çok biliyorum. Clickbate kasmak için saçma şeyler konuşmayı da tercih etmiyorum bilirsiniz beni.

Cevikyusuf

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Abi ekran kartı değilde n olacak bu anakartlarin hali

Cevikyusuf

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Sistem özelliğini tahmin edeyim
İ3 12100f
Rtx 3050 mi levon abi

Ufukgn71

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bakma cidden şaka gibi. Satıcılar da o yüzden bir şey yapamıyor elleri kolları bağlı. Kartları inceliyoruz sample olarak ama stok aşırı sıkıntı. Tedarikçiler avrupaya, arap ülkelerine, ingiltereye bilmem nerelerde stok soruyor ama yüksek fiyattan almak zorunda kalıyorlar.

Türkiye maalesef yurt dışının çok umurunda değil. Üretici direk taiwan oluyor ama biz Avrupa tedarikçilerden stok çekiyoruz. Bu sefer ne oluyor fiyat şişiyor. Stok fazla olduğu zaman direk üreticiden alınabiliyor ama az olduğu zaman bizim tedarikçilerde bir şey yapamıyor.

Bazı kişiler çok bilmiş gibi anlatıyor ama işin arka yüzü o kadar farklı ki bir anlatsak o kişilerin beyni durur. Ben diğerleri gibi sadece YouTuber değilim tedarikçilerde cari hesaplarım var o yüzden neyin ne olduğunu daha çok biliyorum. Clickbate kasmak için saçma şeyler konuşmayı da tercih etmiyorum bilirsiniz beni.
hocam gün söylemeniz mümkün mü yada bugğn mü mesala

Sefer Can

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0

İnan bunu düşünüyordum ama bir yandan ise olmaz öyle bir şey gibisinden fısıldanıyordum kendi kendime. Bakıyorum avrupa yada amerika pazarına ister fiziksel ister online olarak istediğin parçanın perakende yada toptan stoklarını daha kolay bulabiliyorsunuz.

Bugün de bu konudaki sorularıma cevap buldum , ne kadar üzücü olsada.

Zaten o yüzden belli bir çizgin olduğu için kullandığım tek Türkiye kaynaklı forum diyebilirim.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
İnan bunu düşünüyordum ama bir yandan ise olmaz öyle bir şey gibisinden fısıldanıyordum kendi kendime. Bakıyorum avrupa yada amerika pazarına ister fiziksel ister online olarak istediğin parçanın perakende yada toptan stoklarını daha kolay bulabiliyorsunuz.

Bugün de bu konudaki sorularıma cevap buldum , ne kadar üzücü olsada.

Zaten o yüzden belli bir çizgin olduğu için kullandığım tek Türkiye kaynaklı forum diyebilirim.
Bu birazda bize yapılan ambargolardan kaynaklı. bizi zorunlu bırakıyorlar işte yok illa avrupa üzerinden alacaksın edeceksin gibi. Saç sapan bin tane iş var arka planda üzücü gerçekten :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.