Neler yeni

Soru 4-5 ay mining görmüş ekran kartı alınır mı?

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Hani garanti kapsamı kurallarına şirket politikasını okuduktan sonra bunu yazabilirsiniz hani ekran kartı açılınca ve biosla oynayınca garanti kapsam dışına çıkıyor ya hani driver indirirken bile ekran kartı seni uyarıyor bişeylerle oynarsan garanti kapsamına girmez ve girmediği için ekran kartı fiyatı kadar tamir ücreti çıkar
BIOS’tan bahsetmiyorum ki hocam o ayrı mesele. Ben 2. El ürün ve sıfır ürün kıyaslamasını yapmak istedim. Driver yükledim diye de hiçbir ekran kartında ilgili markadan böyle bir geri dönüş almadım açıkçası. İlk defa sizden duyuyorum. En azından MSI ve ASUS’ta buna şahit olmadım. Arkadaşta MSI almak istiyor zaten. Benim değinmek istediğim ve şahsi görüşüm sıfır ürün alınmasının daha güvenliği olduğu yönünde. Sizin bahsettiğiniz gibi driver için bir marka ile böyle bir sorun yaşadıysanız bilgilendirirseniz sevinirim.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Amazondan alan kişilerde vardı gümrükte kalmış gümrük vergisi içindedir diye ödemiş satıcı ürün fiyatını düşük göşterirse kalıyor

Emin Can

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Amazondan alan kişilerde vardı gümrükte kalmış gümrük vergisi içindedir diye ödemiş satıcı ürün fiyatını düşük göşterirse kalıyor
Daha önce anakart almıştım sorunsuz geldi ama bilmiyorum en kötü ihtimalle ay sonu yurtdışına gideceğim alır getiririm

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Evet 5.300 ünü vergi olarak alıyor kart 28.900
Yalnız şöyle birşey var. Tam olarak bilmiyorum ama sipariş 150 euro tutarını geçerse çok uğraşıyormuşsunuz işin içine belgeler, noter falan giriyor diye hatırlıyorum. Ben video’da denk gelmiştim tam hatırlamıyorum onun için araştırın isterseniz.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Daha önce anakart almıştım sorunsuz geldi ama bilmiyorum en kötü ihtimalle ay sonu yurtdışına gideceğim alır getiririm
En mantıklısı git al kutu istiyorsan kutuyu birleşim yerlerinde ayır köy ekran kartı poşetsiz şekilde getirirsin

Emin Can

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Yalnız şöyle birşey var. Tam olarak bilmiyorum ama sipariş 150 euro tutarını geçerse çok uğraşıyormuşsunuz işin içine belgeler, noter falan giriyor diye hatırlıyorum. Ben video’da denk gelmiştim tam hatırlamıyorum onun için araştırın isterseniz.
Anakart 11k ya gelmişti sorun yaşanmadan ama tabi tekrar bir bakarım bu yola girersem

talipdik

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
1 yıl mining yaptım yazın kili altında kışın balkonda arkadşımda yaptı ben vatandan sıfır aldım 3080 ti kartlar 35 dereceyi hiç geçmedi 196 cfm fanlarla soğuttm kışın bile ama 30990 lar sıkıntılı kartlar hele hele oynanmışsa uzak dur ama 3090 harici tüm nvidia kartlara bakabilirsin 3090 lar hem çok güç çekiyor hem en çok ısınan karttır bu arada oynanmışsa zaten hiç bi karta yaklamşa termal pad değişim dışında ellenmemiş olmasına dikkat et

Veysel35

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
1 yıl mining yaptım yazın kili altında kışın balkonda arkadşımda yaptı ben vatandan sıfır aldım 3080 ti kartlar 35 dereceyi hiç geçmedi 196 cfm fanlarla soğuttm kışın bile ama 30990 lar sıkıntılı kartlar hele hele oynanmışsa uzak dur ama 3090 harici tüm nvidia kartlara bakabilirsin 3090 lar hem çok güç çekiyor hem en çok ısınan karttır bu arada oynanmışsa zaten hiç bi karta yaklamşa termal pad değişim dışında ellenmemiş olmasına dikkat et
Hocam 3080 alınır mı 4 5 ay mining yapılmış bios ile oynanmamış hatta güvenlik etiketi bulunan

Emin Can

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
3080 ti lar da sorun olmuyor mu onu da düşünebilirim

talipdik

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Hocam 3080 alınır mı 4 5 ay mining yapılmış bios ile oynanmamış hatta güvenlik etiketi bulunan
alınır 3080 lar zaten lhr modelli çıktı istediğin kadar zorla kazmıyordu zaten haliylede ısınmayan en serin kartlar dı alabilirsin bende vardı 8 9 tane arkadaşlrıma dağıttım 2 tanesi evde sistemime koydum bi tane fazla 3080 ti kaldı :D güzel kartlar uyguna veriyorsa kaçırma

talipdik

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
3080 ti lar da sorun olmuyor mu onu da düşünebilirim
3080 ti alınabilecek en mantıklı kart zaten o sıralar çok pahalıydı yeni kart haliyle bulabilrsen rog strix tuf yada suprim x al diğer marka modellerden uzak dur derim en iyi soğutması ve kalitesi olan kartlar bunlar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.