Neler yeni

Yardım 35k Laptop tavsiye

Berkay0.

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Bütçe
35000 TL
Merhaba mimarlık ve arada oyun için laptop tavsiyesine ihtiyacım var. Ama msi asus tarzı daha köklü markalardan istiyorum. Monster gibi markalardan uzak duruyorum. En düşük 3060 olmasını istiyorum. Ama asus msi da bu fiyatta benzer çok ürün var. Kendim işin içinden çıkamadım. Bütçem 35k ama çok gerekirse biraz daha esneyebilir. Yardımcı olursanız sevinirim

Berkay0.

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Merhaba mimarlık ve arada oyun için laptop tavsiyesine ihtiyacım var. Ama msi asus tarzı daha köklü markalardan istiyorum. Monster gibi markalardan uzak duruyorum. En düşük 3060 olmasını istiyorum. Ama asus msi da bu fiyatta benzer çok ürün var. Kendim işin içinden çıkamadım. Bütçem 35k ama çok gerekirse biraz daha esneyebilir. Yardımcı olursanız sevinirim
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Link Removed

Link Removed

Bu laptop nasıldır?

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Link Removed
Ram takviyesi ile mis gibi olur.

Acer olur dersen
Link Removed

İlle de marka derse

fakobey

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Fırsat: MSI KATANA GF76 11UG-254XTR Dizüstü Bilgisayar, 17.3 FHD 144Hz, Core I7-11800H, 16GB RAM, RTX3070 8GB, 512GB SSD, DOS Link Removed
Bu olabilir bu fiyata kesinlikle 3070 li cihaz almalısınız

Berkay0.

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Fırsat: MSI KATANA GF76 11UG-254XTR Dizüstü Bilgisayar, 17.3 FHD 144Hz, Core I7-11800H, 16GB RAM, RTX3070 8GB, 512GB SSD, DOS Link Removed
Bu olabilir bu fiyata kesinlikle 3070 li cihaz almalısınız
Hocam 3 adet 3070ti lı koydum yukarıya içinden önerdiğin var mı? Zaten msi olan aynı
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Link Removed
Ram takviyesi ile mis gibi olur.

Acer olur dersen
Link Removed

İlle de marka derse
Hocam acer istemiyorum. Asus msi tarzı markalar genelde satış sonrası da arkasında duruyor ve 35k para verip mağdur olmak istemiyorum. 3 adet laptop ekledim bi bakarmısın linklere

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Hocam 3 adet 3070ti lı koydum yukarıya içinden önerdiğin var mı? Zaten msi olan aynı
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Hocam acer istemiyorum. Asus msi tarzı markalar genelde satış sonrası da arkasında duruyor ve 35k para verip mağdur olmak istemiyorum. 3 adet laptop ekledim bi bakarmısın linklere
Katana alınır hocam. Hem amazon asla mağdur etmez.

Berkay0.

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0

fakobey

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Bu fiyata Acer alınmaz sakın almayın

fakobey

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Neden alınmaz? :) Daha iyi soğutma ve malzeme kalitesine sahip olduğu için mi?
Hocam 3 acer cihaz kullandım nitro serisi aspire serisi extensa serisi Ve 2 yıl boyunca çok git gel yaptım acer servise ben bu kadar pahalı laptop alsam hayatta acer almam acer in donanım kalitesi düşük seviye ve satış sonra servis destek vb berbat 20 bin tl üzeri acer laptop alınmamalı ama fiyatta avantajı var malesef öyuzden tercih ediliyor :(

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Hocam 3 acer cihaz kullandım nitro serisi aspire serisi extensa serisi Ve 2 yıl boyunca çok git gel yaptım acer servise ben bu kadar pahalı laptop alsam hayatta acer almam acer in donanım kalitesi düşük seviye ve satış sonra servis destek vb berbat 20 bin tl üzeri acer laptop alınmamalı ama fiyatta avantajı var malesef öyuzden tercih ediliyor :(
Tamamen yanlış düşünüyorsunuz. Marka değil model odaklı bakılmalı bu tarz durumlara. MSI, ASUS ve daha nicesinin de ürettiği laptoplarda birçok sorun oluşuyor. Linkini atmış olduğum model gayet başarılı ve iyi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.