Neler yeni

ATX 3.0 PSU ve RTX4090

TackleBarry

Aktif Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Acil olarak RTX4090 ile birlikte kullanabileceğimiz ATX 3.0 destekli esnek 12VHPWR kablosuna sahip PSU incelemesine ihtiyacımız var. Sizde bu PSU'larda stok görürseniz bu konu altında Türkiye'ye gelen ilk ürünleri paylaşmayı unutmayın. RTX4090 kutularından çıkan 12VHPWR adaptörü tam anlamıyla felaket ve kasa içinde çok sıkıntı yaratıyor.

Dipnot: Levon Turaç ModArt Levon Türkiye'e gelecek ürünlerden inceleme bekliyoruz hocam :)

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
230
ModArt Kredi
0
Acil olarak RTX4090 ile birlikte kullanabileceğimiz ATX 3.0 destekli esnek 12VHPWR kablosuna sahip PSU incelemesine ihtiyacımız var. Sizde bu PSU'larda stok görürseniz bu konu altında Türkiye'ye gelen ilk ürünleri paylaşmayı unutmayın. RTX4090 kutularından çıkan 12VHPWR adaptörü tam anlamıyla felaket ve kasa içinde çok sıkıntı yaratıyor.

Dipnot: Levon Turaç ModArt Levon Türkiye'e gelecek ürünlerden inceleme bekliyoruz hocam :)
MSI ın 1000 watt modeli geldi bu hafta yayınlarım ama test edemicem sadece videoda gösteririm o kadar :)

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Bende MSI MPG 1000G ATX 3.0 modelini aldım ama nedense güven vermiyor :) ROG Loki stoklara girince onlara yöneleceğim
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Hicam, asus loki psu Nezaman sunulur.
Aralık sonu veya 2023 diyolar.

Rambo87

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Bende MSI MPG 1000G ATX 3.0 modelini aldım ama nedense güven vermiyor :) ROG Loki stoklara girince onlara yöneleceğim

Ohh güzel haberler bu. Bi bakim o dedim psu ya. 1200 watt veya 1600 watt sunarlarsa güzel olur.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Ohh güzel haberler bu. Bi bakim o dedim psu ya. 1200 watt veya 1600 watt sunarlarsa güzel olur.
Şuan için sitesinde 1000w 850w ve 750w var birde ayrıca 850w modelinin beyazı var. 1200w ve 1600w modelide çıkacaktır bence ama fiyatlarına üffff deriz :)

Rambo87

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Şuan için sitesinde 1000w 850w ve 750w var birde ayrıca 850w modelinin beyazı var. 1200w ve 1600w modelide çıkacaktır bence ama fiyatlarına üffff deriz :)
Fiyat üff demeye memnun kalirim. Yeter ki gelsin

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Olur bana valla özelden gerekli detayları atarsan çok makbule geçer. Ya da en iyisi forumda konu aç ben senin konunu videoda gösterip anlatayım 👍
O zaman şu an yazdığım bitsin öyle açayım bir tane buraya da, bugün yarın atmış olurum.

TackleBarry

Aktif Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0

Bende bu modeli hiç istemeye istemeye idarelik aldım ve gerçekten hiç güven vermiyor, ROG STRIX modeli gelir gelmez bu PSU'yu elden çıkarıcam. PSU kanadında CPU slotları bile yerine tam oturmuyor.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Bende bu modeli hiç istemeye istemeye idarelik aldım ve gerçekten hiç güven vermiyor, ROG STRIX modeli gelir gelmez bu PSU'yu elden çıkarıcam. PSU kanadında CPU slotları bile yerine tam oturmuyor.
Yalnız değilmişim valla bende 24 pini takarken 10 dakika uğraştım bir türlü oturmadı hala da şüpheliyim :D Örgülü kablomu alsam ayrıca dedim de geri masraf yapmayayım Loki 1000w bekleyeyim dedim. Tebilon ürün listesine eklemiş biraz heyecanlandırdı gördüğümde ama daha gelmez gibi duruyor.

Rambo87

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Tavsiye ederim;) asus rog ve rog thor veya yeni loki zaten üst seviye psu.
Kendim üc marka tercih ederim. Seasonic , bequiet dark pro seri veya rog thor seri.

TackleBarry

Aktif Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Yalnız değilmişim valla bende 24 pini takarken 10 dakika uğraştım bir türlü oturmadı hala da şüpheliyim :D Örgülü kablomu alsam ayrıca dedim de geri masraf yapmayayım Loki 1000w bekleyeyim dedim. Tebilon ürün listesine eklemiş biraz heyecanlandırdı gördüğümde ama daha gelmez gibi duruyor.
Aman GPU kablosunun oturmasına dikkat ette gerisi çok önemli değil allahtan GPU kablosu cuk diye oturuyor. Hep MSI ürünlerinden nefret etmişimdir zaten yine şaşırtmadı. Ben dün duyurulan ATX 3.0 STRIX PSU'yu bekliyorum. LOKI'de hem gereksiz fazla RGB var hemde küçük kasalar için SFX modeli. Bu model çıkana kadar bu çöp MSI beni idare eder :)
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Aman GPU kablosunun oturmasına dikkat ette gerisi çok önemli değil allahtan GPU kablosu cuk diye oturuyor. Hep MSI ürünlerinden nefret etmişimdir zaten yine şaşırtmadı. Ben dün duyurulan ATX 3.0 STRIX PSU'yu bekliyorum. LOKI'de hem gereksiz fazla RGB var hemde küçük kasalar için SFX modeli. Bu model çıkana kadar bu çöp MSI beni idare eder :)
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Bunu yeni gördüm evet bu daha iyi olur kablo kalınlıkları ve yapısını bir inceleyeyim çünkü msi kabloları biraz pişman etti. Gold da gayet yeterli olur zaten RGB gözükmeyecek kasam 5000X olduğunu için.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.