Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. bybarisss

Rehber Paslanan Debriyaj, fren pedallarını boyamak

Hocam bu arabanın son halini merak ettim vallahi
  2. bybarisss

Ken Block Hayatını Kaybetti 😑

Efsane ralli pilotu (driftci) Ken Block kaza sonucu hayatını kaybetti. Açıklamaya göre Block'un ölümüne neden olan kaza, kar arabası kullanırken meydana geldi. Kendisinin asıl çıkış yaptığı nokta ralli kariyeri değil, stunt gösteriler ve gymkhana stiliyle sürüş yaptığı videolarıydı. Bu...
  3. bybarisss

Öneri Arabanızda kullanabileceğiniz Dayson silikon yapıştırıcı! (Beyaz,Gri,Siyah renk seçenekli)

Kesinlikle çok kaliteli silikon. Size bi trick vereyim. Soyulmuş patates ile şekil verebilirsiniz. Patatese yapışmıyor. Dedemden öğrenmiştim 😀
  4. bybarisss

Soru Renault 9 GTE Broadway 1992 yaptığım led projesi ve sağ sis lambası aktif etme nasıl olmuş?

İyi bir usta buldunmu sorun yok. Ama bazen denk geliyor. yok kabloyu açıkta bırakıyor, yok düzgün bantlama yapmıyor. Uğraş dur. Ben artık kendim yapıyorum. Biraz zaman alıyor ama düzgün oluyor.
  5. bybarisss

Soru Renault 9 GTE Broadway 1992 yaptığım led projesi ve sağ sis lambası aktif etme nasıl olmuş?

Harbiden güzel olmuş. Sinyallerin yanma süreleri MB veya BMW nin süreleri ile aynı gibi. Led olduğu için benziyor.
  6. bybarisss

Forum Üyeleri Hangi Otomobili Kullanıyor?

Valla sık sık olmasa da sürüyorum gidiyorum biyerlere. Daha yakalanmadık. Hayırlısı 😀
  7. bybarisss

Gerek mi var 😀
  8. bybarisss

Valla nasipse golf 4 almayı düşünüyorum. Usta elinde şahesere dönüşür 😀
  9. bybarisss

Custom ön panjur düşünebilirsin. Çok güzel duruyor. Bir de amerikan park yapsan 🔥
  10. bybarisss

Yeni nesil Apple cihazları, otomobil kazalarını algılayabilecek

Konuyla ilgili webtekno içerik üretmişti. Hakikaten onlarınki can bizimki patlıcan

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.