Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. bybarisss

Omega 3 uyku açar mı?

Yüksek doz alırsan uykusuzluk yapar ama az alırsan uyku kalitesini bile arttırır. Yine de gün içinde almak en iyisi.
  2. bybarisss

Türkiye'de hobi edinmenin pahalı olması

Tabiki her zaman daha iyisini isteyip, bunun için gayret göstermeliyiz ama elinde 5 varken sen mutlu olma kriterini 10 yaparsan hayat zulüm gibi gelir. O yüzden elindekilerle mutlu olup, şükredip daha fazlası için gayret göstermeliyiz. Olur veya olmaz.
  3. bybarisss

Türkiye'de hobi edinmenin pahalı olması

Zaten geçen senin 3000'i ile bu senenin 6000'i aynı 😄
  4. bybarisss

İlgi Alanlarınız Nelerdir?

Başka bişey kalmadı zaten başkan. Ne varsa koymuşsun 😃
  5. bybarisss

GYM-Supplement-Beslenme Sorunuz Varsa Buyrun

Bu arada yazdığın hayallerdeki spor hocası hiçbir gymde yok. PT tutmazsan seninle kimse ilgilenmez
  6. bybarisss

😆😆😆 ulan harbi kafan güzel senin. Hangi verdiğim bilgi insanların sağlığını bozar? Burada salla kazan tabi Belli ki bu işleri en iyi sen biliyorsun 👍
  7. bybarisss

😃😃 adama günlük 2000 kalori önermişsin ama bunu birkaç hamburgerden de alabilir. Ben ona sırf karbonhidrat tüket demedim. Beslenme programı uygulayabilirsin dedim. Vakit ayırabilirse kalori ve makro hesabı yapabilir dedim. Bişeyler zırvalamışsın ama benim dediğimle alakası yok.
  8. bybarisss

🤨 ne diyorsun anlamadım. Adam her yediğini hassas terazi ile tartıp kalori ve makro saymakla uğraşmak isterse yapsın tabiki. Öğünlerini küçültmesi gerektiğini bilsin yeter. Ayrıca yemesini tavsiye ettiğim şeyler de kafadan değil 🤙🤙
  9. bybarisss

Hocam. Sabahları mümkünse haşlanmış yumurta veya hafif zeytinyağında kızartılmış yumurta( yulaflı olabilir) ve standart kahvaltı çeşitleri yemeye çalışın. Okula veya işyerinize yemek götürmekten çekinmeyin. Yukarıda yazdıklarım da geçerli. Ayrıca 8 saatten az uyumamaya çalışın ve 11-3 arası...
  10. bybarisss

Makro hesabı olayı detay istediğinden bahsetmedim. Zaman ayrılabilirse hesap yapmak daha sağlıklı tabi
  11. bybarisss

Abi en başta temiz beslenme gelir. Beslenme programları bulmak çok kolay. Şunu ye bunu yeme demicem. Ama kafanda neler zararlı neler faydalı otursun. Glisemik indeksi düşük besinler tercih edebilirsin. Mesela karbonhidrat seçimlerinde Yulaf ezmesi, jasmin veya basmati pirinç, kepekli makarna...
  12. bybarisss

Dostlar. Sorularınız varsa yardımcı olayım.
  13. bybarisss

FUNKO POP SEVERLERİ GÖRELİM

Vay arkadaş 😄 Bakugan serisi desen kapışırdık

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.