Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. E

Soru Ryzen 5 3600X RTX 2060 Super sistem ne kadar eder?

Merhabalar. Yaklaşık 3 senedir kullandığım sistemimi bir kaç nedenden dolayı satma kararı aldım. Sistemi full set olarak satmayı planlıyorum. Ancak mantıklı bir fırsat gelirse parça parça da satmayı düşünebilirim. Bu sistemin ortalama ne kadar edeceğini merak ediyorum. İşlemci: AMD Ryzen 5...
  2. E

Yardım Ethernet Bağlantısında Tanımlanamayan Ağ Hatası

Merhaba, geçtiğimiz aylarda mesh internet sistemine geçmeden önce TP-Link marka bir Wi-Fi extender kullanıyordum. Memnundum ama önemli bir sorunu vardı. Cihazı tekrardan kullanmam gerek bu yüzden bu sorunu çözmem gerekiyor. Ürünün modeli "TL-WA854re" bu ürün ile Wi-Fi konusunda hiçbir sorun...
  3. E

Yardım Gigabyte G24F-2 monitöre OC yapılmalı mı?

Zararı olacağından ya da sorun olacağından değil. OC yaptığımda monitördeki hangi ayarı kullanamıyorum mesela? Bazı montitörler 1ms moduna alınca ya da OC yapınca flicker free özelliğini kapatıyormuş mesela. Onun gibi şeylerden bahsediyorum nelerden ödün veriyorum diye.
  4. E

Yardım Gigabyte G24F-2 monitöre OC yapılmalı mı?

Gigabyte G24F-2 monitörünü kullanıyorum. Bu monitör fabrikasyon olarak 165Hz değerinde ancak bir ayar ile 180Hz'ye OC yapabiliyoruz. Monitörü alalı 6 ay oldu, 165Hz kullanıyorum sürekli ancak kafama bir şey takıldı. Sorum şu 15Hz için OC yapmaya değer mi? OC yapmak için monitörün hangi...
  5. E

Yardım Kasadan Gelen Garip Hırıltı Sesi

Ekran kartı fanları yük altına girmedikçe çalışmıyor. Zero RPM teknolojisine sahipler. Bu ses sistem yük altında olsa da olmasa da çıkıyor. Ekran kartı elendi. Kasadaki bütün fanları denedim. Hepsini tek tek elimle durdurdum. Ses hala devam ediyor. Tek denemediğim İşlemci fanı kaldı onu da bu...
  6. E

Öneri Fiber internet için modem önerisi

Fiber internetimizi bağlatırken bedava verilen "Tp-Link Archer C5v" adlı cihazı hala kullanmaktayım. Bu cihaz aslında bir modem değil bir routermış ve yazılımı da oldukça sınırlandırılmış. WiFi konusunda berbat ötesi olan bu modemi değiştirmek istiyorum. Kablolu performansı gayet iyi ancak...
  7. E

Coilwhine bu kadar şiddetli bir ses çıkarıyor mu ki? Genellikle fıslama sesi oluyor diye biliyorum. Böyle hırhır yapan ve kasayı titretecek kadar şiddetli bir ses çıkaracağını hiç zannetmiyorum.
  8. E

Merhabalar, Kasamdan uzun süredir bir hırıltı sesi geliyor. Ara ara durduk yere yük altında olmasa bile 5 dakikada bir kasadan hırıltı sesi gelmekte. Bunun fanlardan dolayı kaynaklandığını düşünüp aldırış etmemiştim ancak ses gittikçe artıyor gibime geliyor. Sorunun PSU'dan kaynaklandığını...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.