Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. swastica

Msi Afterburner Ekran kartını 7000Mhz Görüyor

merhaba msi3060ti ekran kartım var yük binince max msiafterbunerde mhz 7050 oluyor normal mi? oyunlarda vs max 7050mhz görüyor?
  2. swastica

Yardım M9 sistem düşük FPS sorunu

dostlar m9 sistemim var w11 temiz kurulum yaptim oyunlarda fps değerlerim çok düşük valoda yüksek ayarla 290 ortalama lolde 240 rdr 2 ultrada 80 civarı ara ara inip yükselişler oliyor pubg ultrada 150 160 civari neden böyle olabilir fps değerleri çok düşük geldi bana ve her ne kadar...
  3. swastica

Yardım M9 Sistem Windows 11 stres testi sonuçları

Dostlar w11 temiz kurulum yapıp parçaları stress testine soktum sonuçlar böyle @Furkan Karagülle hocam sonuçlar böyle fps testlerini baska bir konu altında sizle paylaşacağım . Stres test sonuçların bir sıkıntı var mı acaba ve güç planı dengelideydi bir etkisi olur mu nihai ya alırsam...
  4. swastica

Yardım Intel Driver Guncel mi?

Dostlar kendi oto uygulamasını indirdim taradı ve böyle diyor guncelle mi işlemci driverleri?
  5. swastica

Yardım M9 Sistem FPS ve Sicaklik Sorunu

Dostlar valo ve witcher 3 te ultra grafikler bu sonuçları alıyorum withcerda normalde ortalama 110 civarı İnternette videolarda daha yüksek neden böyle fps sorunu var benim pcmde valoda videolardakinda daha düşük fpsim 1080pde kullanıyorum. Fps ve Sıcaklık Değerleri Nasil?
  6. swastica

Soru M9 sistem Ekran Karti vidası bu mudur?

Ekran kartını bu vida ile sabitledim. 2 tane vida kullandım doğru mu kullandığım vida? (yanlış ise sıkıntı olur mu yalama fln olursa vidalar bidaha takamam gibime geliyor ) diğer vidalar ise sunlar
  7. swastica

M9 sistem PSU sesi

Dostlar psudan bu ses geliyor coilwhine midir zararı var mi ne yapmam lazım oyunlara girince vs giriyor? @Umut Nas
  8. swastica

Yardım M9 Sistem Windows 11'e güncellemelimiyim?

w10 pro key aldim otomatik w11 güncelleyin diyor sürekli güncelleyim mi fps vs düşer mi?
  9. swastica

M9 Sistem Kasa Işığı

Dostlar Bu turuncu ışık sürekli yanıp sönüyor neden acaba?
  10. swastica

Yardım 3060Ti bu kapakları çıkartmaya gerek var mı?

bunları çıkartmaya gerek var mı ısıdan bir sıkıntı olur mu erir mi ve hangisini dp kablosunu takmam fark eder mi?
  11. swastica

MODART M9 Sistem Stres Testi Sonuçları

m9 sistemin 17 dklik test sonucu budur başka yapmam gereken testler var mi değerler nasil? (sonda durdurunca anı düştü) @Umut Nas
  12. swastica

Yardım Ram mhz yükseltme

dostlar anakart biosu güncelledim doğru mudur acaba son sorum mu build date bu ve de nasil ram mhzleri yukseltcem bende xmp profil
  13. swastica

Bu kablo Nereye Takılır

Bu m9 kablonun hangisi ekran kartını takılcak takılmayan kabloyu sokucez mi?
  14. swastica

M9 sistem geldi kablolama nasıl?

dostlar sistemim geldi çok anlamadığım için size kabloma ile ilgili fotoğraf atıyorum nasil bir sıkıntı var mi arti olarak anakarti kontrol ettim bu kablolar sıkıntıli geldi gözüme bu kablolar çok sıkı özellikle ilk fotoğraftaki milim kıpırdamıyor hernahngibir sıkıntı varmi ve anakarta...
  15. swastica

M9 SİSTEM Monitör Tavsiyesi Bütçe 4k

Dostlar m9 aldım yanına gelmeden de monitör almak istiyorum 4 civarı butcem var hangisini alayım DELL VE LEVONOG2420 Arasında kaldım sizce hangisi yahut başka öneri var m?
  16. swastica

15 16k Civarı Sistem Öneri

Selamlar dostlar 15 16k ya nasıl bır sey alabılırım hazır sıstem mı beklıyım yoksa zamlanmadam alayım mı ? Bu sistem 5600x yapıp alınır mı bıde ram3600mhz cekılecek...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.