Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. T

Üyelik Sözleşmesini Kabul Etmek

Soda şişesinin girmesi yakındır 😁 ⏳
  2. T

NTlite ile Windows Kurulum Ekranindaki Resmi Degistirme

Selamlar, NTLite ile Windows üzerinden değişiklikler yaparken arkadaki default Windows arka planını temizlemek için aşağıdaki adımları uygulayın. Gereken: Link Removed (Değiştirmemiz gereken dosyalar için yetki veren bir araç.) NOT: Google drive virüslü diye uyarabilir ama gönül rahatlığıyla...
  3. T

Telefona GCAM Kurma

Bu rehberimde Google Kamera'nın kurulum aşamalarını elimden geldiğince açıklayacağım. UYARI: Cihazınızda oluşabilecek herhangi bir sorundan ne ben ne de ModArtPC sorumludur. Mesuliyet tamamen sizin üzerinizdedir. Önelikle cihazımızda Camera2 API desteğininin olup olmadığını kontrol etmemiz...
  4. T

Lisanssiz TV'lerde Disney+ Kullanma

Bugün (lisanssız) Hiremco Enjoy Plus Android TV Box cihazımda Disney+ 2.9.1 RC1 (15 Temmuz 2022 güncellemesi) APK dosyasını bu tür dosyaları paylaşan apkcombo adlı siteden indirip kurdum. Hesabımı girdim ve içerikleri açmayı denedim. Ve içerikleri başarıyla oynattığını deneyimledim. Siz de...
  5. T

Rehber Yasak Olan Uygulamalarda Ekran Görüntüsü Alma

Merhabalar, biliyorsunuz ki popüler Android uygulamalarında (Netflix, Disney+ vb.) veya gizli sohbet esnasında, sistem ekran görüntüsü veya kaydı almanıza izin verilmiyor. Bunun nedeni ne? Bu güvenlik katmanını nasıl kırabiliriz? Bunu anlatacağım. Öncelikle, örneğin Netflix'te film izlerken...
  6. T

Rehber Android Telefonu Router Olarak Kullanma

Android'i Wi-Fi tekrarlayıcı olarak kullanma: Yasal uyarı: Root gerekir ve cihazınıza root atmak garanti dışında olmasına sebep olabilir! Adım 1: /data/misc/wifi konumundaki p2p_supplicant.conf dosyasını yedekliyoruz. Adım 2: Dosyayı açıp SSID kısmına ağ adını Psk kısmına ağ şifresini...
  7. T

Barbaros Şansal: B*kunda Boğul Türkiye

Ne demek isteğimi bu videoda anlayacaksınız. RTE seviciler lütfen 2 hatta 3 kez izlesin yoksa anlamaları çok zor.
  8. T

Rootlu Telefonda Knox'u Tetikleyen Uygulamalari Kullanma

Açıklama Biliyorsunuz ki Samsung cihazlarını Root'ladığınız zaman Knox tetiklenir (0x1) ve Knox özellikli uygulamalar çalıştıramazsınız. Bu modül, Samsung uygulamalarının (Samsung Health gibi) ve özelliklerinin Root'lu Galaxy cihazınızda tekrar çalışmasını sağlayan bir LSPosed modülüdür. Bu...
  9. T

Soru Discord Doğrula Nedir?

Merhaba, Discord'da üyeye sağ tık yaptığım zaman doğrula seçeneği çıkıyor, bu nedir?
  10. T

QR Kod Yapma

Merhaba bugün QR kod oluşturmayı göstereceğim. İlk bu uygulamayı indirin: Play Store'dan indirdim. Oradan istediğinizi seçin. Ben URL yani Web'i seçtim. Sonra oradaki yazma kısmına URL'yi koydum ve oluşturdum.
  11. T

AirPods Ses Kalitesini Arttirma

Merhaba, Model fark etmeksizin bir AirPods sahibiyseniz, dinlerken sizin için en iyi sesi alma yöntemini söyleyeceğim. AirPods sahibi olduğunuz için iPhone’unuz olduğunu varsayıyorum. 1- Ayarlar’a girip arama kısmına Özel ses ayarları yazıyoruz. 2- Karşımıza Kulaklık Kolaylıkları çıkıyor...
  12. T

DeebWeb DarkWeb nedir?

Deep Web: Arama motorlarinin indexlemedigi (listelemedigi) internet trafigi. Or: Whatsapp iletilerimiz, mail kutumuz, oyun trafigimiz vb. - indexlenmediginden 'dark web' de 'deep web' icerisindedir. Dark Web: Tor, I2P gibi aglarin gizli servisleri. Or: Tor agi icin ".onion servisleri", I2P icin...
  13. T

60 FPS Ekran Kaydı Alma

Başlıkta da gördüğünüz gibi FPS kaybı olmadan 60 FPS video kaydı almayı göstereceğim. Gerekli programlar. PC: ADB (Android Debug Bridge) Bilgisayarınız yoksa = Link Removed Android 10+ Telefonunuza verdiğim linkteki uygulamayı indirip kurun. Kurduktan sonra geliştirici seçeneklerinden...
  14. T

USB Belleğe Android Kurma

Link Removed buradan Phoenix OS indirme kısmına gelelim. Exe Installer'i indirelim. GDRIVE linkinde sorun var ben megadan indirdim. Make U-Disk diyelim. İstediğiniz diski seçip Write deyin ve Progress'in bitmesini bekleyin bitince BIOS'tan USB belleği en üste alıp PhoneixOS'u seçin...
  15. T

ADB AppControl ile Bloatware uygulamaları kaldırmak

Merhabalar. Şans eseri mucizevi bir programa rastladım ve sizlerle paylaşmak istedim. AppControl programı ile cihazınızı PC'ye bağlayarak saniyeler içerisinde Android telefonlarda ön yüklü olarak gelen ve kaldırılamayan sistem (Bloatware) uygulamalarını kaldırabiliyorsunuz. Bu program...
  16. T

Steam Link Incelemesi

Selam dostlar, bu rehberimde Steam Link'in işleyiş mantığını ve nasıl kullanıldığını size anlatmak istiyorum. Bu rehberde sırasıyla bulacaklarınız: Steam Link nedir? Steam Link'in işleyiş mantığı nedir ve nasıl çalışır? Steam Link hangi platformlarda mevcut? Steam Link sistem gereksinimleri...
  17. T

TWRP Kullanımı

TWRP: Team Win Recovery Project Ne işe yarar? İşlevsiz olan Stock Recovery'nin yerine geçerek ZIP flashlamanıza, bölüm yedeği almanıza vb. işlere yarar. Ana menümüz. Seçeneklerimiz bol gördüğünüz gibi. Ben teker teker açıklamaya çalışacağım. Install menümüz. Bu menüde. ZIP'lerimizi...
  18. T

Xiaomi Cihazlarda, Netflix'te FHD Icerik Acma

Merhabalar, Ben de dahil olmak üzere çoğu Xiaomi kullanıcısının yaşadığı, L1 olan Netflix Widevine sertifikasının L3 olarak değişmesi ve bu sebepten dolayı içerik görüntüleme kalitesinin SD olarak görünmesinin çözümünü anlatacağım. Bazen telefonunuzun yazılımını güncelledikten sonra Netflix...
  19. T

PC'siz TWRP Kurma

Merhabalar. Haftalardır süren beyin uğraşı sonucu herhangi bir bilgisayar ve herhangi bir root gerekmeden hedef cihaza root atmayı öğrendim, ihtiyacı olanlara biraz bahsetmek istiyorum. Gerekenler: 1x OTG Kablo (Cihazın şarj tipine göre) 1x Android Cihaz (ROOT'lu olmasına gerek yok) Boşta duran...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.