Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Schizophrenic

Rehber Rog Gladius III Aimpoint Fare Kaydırmaz Pad Değişimi

- Kullanmış olduğum fare ' nin sol baş parmak hizasına gelen kaydırmaz pad'i 3 - 4 ay gibi kısa bir sürede deformasyona uğradı yapışkanı altında eridi ve üste çıkmaya başladı , bu durumu asus türkiye ' ye güzel bir dil ile ifade ettim sağolsunlar ilgilenmeyip distribütör ' e ( penta )...
  2. Schizophrenic

Öneri İnternet Tarayıcısı Açıldığında Donma Ve Kasma Sorunu Çözümü !

- Arkadaşlar amd rx6800 ekran kartı kullanıyorum , genel itibari ile tüm sürücülerimi güncel tutarım , size son yaşadığım durumdan bahsedeyim. - Yaklaşık 5 gün kadar önce ekran kartı yazılımı adrenalin 23.9.2 ' ye yükselttim , bununla birlikte chipset sürümünü de yeniledim , sonrasında tarayıcı...
  3. Schizophrenic

Rehber MausePad Yıkanır mı ?

Yaklaşık 5 aydır kullandığım üzerinden bir yaz geçen ve el bilek kirine ter'e maruz kalan mause pad'in görünmeyen kirleri beni rahatsız etmeye başladı ve detaylı bir temizleme işlemi gerçekleştirdim , buyrun bakalım. - Ortalama 2 - 3 güne bir mikrofiber nemli bez ile sildiğim pad detaylı...
  4. Schizophrenic

Rehber Pc & Çalışma Masası altına halı tavsiyesi

Uzun süredir kullandığım masa altına bir halı almak istiyordum , ancak istediğim ebatta ve görselde bulamıyordum biraz araştırma sonrası '' Kuzgun Home '' isimli firmayı buldum , instagram üzerinden iletişime geçtim istediğim görseli ve ebatı ileterek üretimini çok kısa bir sürede yapıp tarafıma...
  5. Schizophrenic

Rehber Klavyemi Modifiye Ettim !

Herkese Merhaba ; Başlık biraz iddaa'lı olsa da benimkisi switch değişimi falan değil , düşük maliyetli görsel modifikasyon :) Çin malı gamebooster g918 ' in bu halinden fazlasıyla sıkılmıştım , beyaz renge boyayıp aldığım farklı tuş takımları ile görsellik ve sabit kablolu yapısını sökülüp...
  6. Schizophrenic

Tuf Gaming Monitör Tavsiye

Arkadaşlar herkese merhaba ; mevcutta 27'' curved va panel 144hz monitör fhd monitör kullanıyorum , 2k ya geçiş yapmak için bu iki seçenek arasında çok kararsız kaldım. 1. Seçenek ; Link Removed 2. Seçenek ; Link Removed - Genel kullanım amacım ağırlıklı fps oyunları arada film , video...
  7. Schizophrenic

Ex Vega Oyuncu Koltuğu Pişmanlıktır.

Herkese Merhaba arkadaşlar ; Eşim doğum günüm için ex vega firmasından vesta model oyuncu koltuğu siparişi vermişti , ancak bırakın doğum günümü , koltuk savcılık dilekçesi ile 48 gün sonra geldi , yanlış duymadınız en son savcılığa nitelikli dolandırıcılık suçundan dilekçe yazıp işleme almadan...
  8. Schizophrenic

Soru CoolerMaster 240mm Sıvı Soğutma Yetersiz mi ?

Herkese Merhaba ; Ryzen 7 5800X3d işlemci ile birlikte masterliquid ml240 illusion model sıvı soğutma kullanıyorum , kasam ise coolermaster td500 , dün bilgisayarı açtığımda normalde boşta gördüğüm 58 - 60 derecelik sıcaklık , tesadüfen aura creator üzerinden kontrol ettiğimde 72 - 73...
  9. Schizophrenic

Öneri Oyun Sistemim

Herkese selamlar , mevcut kullanmış olduğum ryzen 3 3100 rx 5500xt simsiyah mağara kasalı , ruh daraltan sistemimi ve çok eski yıllardan kalma masamı değiştirme niyetindeydim. Bütçemi çok zorlamayacak şekilde indirimleri takip ederek , uzun süreli araştırmalar yaparak güncel oyunları...
  10. Schizophrenic

Bir Derdim Var !

Konu başlığından da anlaşılacağı üzere gerçekten sıkıldım. 26.10.2022 tarihinde lian li strimer plus 24 pin ve 2x8 pin arg uzatma aldım , bağlantılarını doğru yapmama rağmen aura modunda kullandığımda titreme yaptığını , kendi kontrolcüsü ile kullandığımda ise bir problem olmadığını gördüm ...
  11. Schizophrenic

Satılık Asus Dual Radeon RX6700XT

- 04.10.2022 tarihinde sıfır olarak satın almış olduğum ekran kartım satılıktır. - Kutu garanti fatura tamdır , üzerinde kılcak çizik dahi yoktur. - Satma sebebim fan ile birlikte gelen cw sesi sebebiyledir , dürüstçe yazıyorum. - Fiyat 6,900 tl istiyorum. - Satın aldığım fiyat 9.499 tl ' dir...
  12. Schizophrenic

Çözüldü Ryzen 7 5800x Vs Ryzen 7 5800x3d

Arkadaşlar Merhaba ; Mevcut işlemcimi gün itibariyle sattım , yeni bir işlemci olarak 5800x düşünüyorum ancak 5800x3d ile arasında karasız kaldım. :rolleyes: - Sistemi genellikle oyun amaçlı kullanıyorum çok ağır oyunlarda oynamıyorum , ön bellek konusunda 5800x3d önde ve muadiline göre % 15...
  13. Schizophrenic

Satılık Amd Ryzen 5 5600 3.5 ghz

Herkese Selam ; 1 aydır kullanmış olduğum 5. nesil ryzen 5 5600 3.5 ghz 6 çekirdek 32mb cache am4 soket işlemicimi model yükseltmek için satıyorum. 05.10.2022 tarihinde 3,180 tl ' ye dfs bilgisayardan aldım , malum fiyatların düşmesi sebebiyle sıfır fiyatını istemiyorum Stok fan ve kutusu ile...
  14. Schizophrenic

İlk bilgisayarın ve ilk modifikasyonun !

Evet bu hobiye gönül verenler bilir ki ortaokul döneminde 30 kişilik sınıfta 5 adet bilgisayarın power butonuna basabilmek için birbirimizle yarışırdık. Aileme olan baskım ve ilgim sebebi ile 2002 - 2003 yılları olması lazım , ilk masaüstü bilgisayarımı arçelikten aldık celeron işletim sistemli...
  15. Schizophrenic

Herkese Merhaba

Herkese Merhaba ; Ben Hakkı Ankara dan katılıyorum aranıza bir otomobil firmasında servis danışmanı olarak görev yapıyorum. Uzun zamandır sosyal medya üzerinden Levon'u ve modartpc 'yi takip ediyorum , kendisini birebir tanımasam da bilgisiyle , samimiyeti , içtenliği ve gerçek yorumları ile pc...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.