Neler yeni

Ex Vega Oyuncu Koltuğu Pişmanlıktır.

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
Herkese Merhaba arkadaşlar ;
Eşim doğum günüm için ex vega firmasından vesta model oyuncu koltuğu siparişi vermişti , ancak bırakın doğum günümü , koltuk savcılık dilekçesi ile 48 gün sonra geldi , yanlış duymadınız en son savcılığa nitelikli dolandırıcılık suçundan dilekçe yazıp işleme almadan önce firmaya avukat aracılığı ile ihtar çektikten sonra gönderildi.
Neyse buraya kadar olan süreci ve sipariş ile gelen koltuğun kurulumunu yaptıktan sonraki bir kaç hata ve defoyu sineye çektim ve hiç bir platformda paylaşmadım.

Ancak 3 aylık kullanım sürecimin sonunda koltuğun mekanizma ve hareketli bölümlerinden gıcırtı şeklinde sesler gelmeye başladı , oturak minderi yatar mekanizması arızalandı , sırt yatar mekanizması ise bir kere ayarlayıp bırakmama rağmen kendi kendine eğildi , ( 90 kg'yum bu arada ) , yani bir çok başka firmada aynı rakamlara koltuk almak varken böyle bir hataya düştük ve yanıldık.

Son zamanlarda bir kaç kanalda bu firmanın reklamı yapılarak , kullanıcı yanıltılıyor , lütfen aldanmayın inanmayın ve almayın bin pişman olursunuz. Firma ile müşteri hizmetlerinde çıkan bir kadın harici muhattap bulamazsınız , iade , değişim vs alamazsınız , biraz araştırırsanız şikayetleri ve abartmadığımı görürsünüz , Kendi imkanlarımla sırt ve alt mekanizmasının başka bir firmadan yenisinin siparişini verdim.

234ecc32-bdb7-4f13-bda0-1f581f04026f.jpg

2bf4c0dd-c962-4166-a060-047a70e227ed.jpg

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
çok geçmil olsun keşke haw alsaydınız benım altımda mekanızma kırık geldı 2 gun sonra gelıp kendılerı yenı kurumlu urun gonderdıler yıne defoluydu yıne degıstırdıler

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
İşte bir musibet bin nasihat olayı oldu , gören arkadaşlar buna göre değerlendirin.
Bu arada firma bütün siparişleri toplayıp , fason üretim yaptırtıyor bir başka firmaya bu yüzden kargo süresi vs çok uzun oluyor.

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
Evet kendi söküğümüzü bir nebze diktik :)
Sırt mekanizması hawk ile , tekerler ve amortisör xdrive ile yeniledim bu arada class 4 amortisör kullandım , üzerinden çıkan ise class 2 idi yani o kadar kalitesiz malzeme kullanmışlar.

f0295ab3-1fa8-43f2-86ea-fed27df6f9dc.jpg
e8225299-45bc-4a1e-b25f-1e12ae0e1e94.jpg
fcc770e0-8dc1-42f4-a13c-a9ed2715b7ae.jpg
4353e14c-4984-46bc-a18d-992308fca3de.jpg
4b0da709-006d-4ccc-8d75-4aac6ae569a4.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.