Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. T

Bios Secure Boot Sonrası Siyah Ekran

BIOS'u sıfırlayın güç kablosunu çıkar BIOS pilini çıkarıp bir süre bekle geri tak.
  2. T

Ekranda Arada Kare Kutucuklar Çıkıyor

Chromium tabanlı programlarda sorun yaşandığından bahsediliyor. İki üç sürüm aşağı driver ile deneyin. https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/game-ready-drivers/13/528356/geforce-grd-53758-feedback-thread-released-101023/
  3. T

Yardım MSI B650 Tomahawk Wi-Fi sorunu

Wifi'nin donanım kimliğini atar mısın?
  4. T

Sürekli Mavi Ekran Hatası Alıyorum

Msı bıos çıkarmış Agesa 7c son bıos'a güncelle güncel değilse sorun devam ederse bu anakartın ile uyumlu ramleri al KF560C36BBEK2-32 Bu sistemi hazır mı aldınız? Panther ram var ondan soruyorum.
  5. T

B650 uyumlu ram tavsiyesi

https://rog.asus.com/tr/motherboards/rog-strix/rog-strix-b650-a-gaming-wifi-model/helpdesk_qvl_memory/ https://bilendenal.com/Kingston-FURY-Beast-Expo-32GB-DDR5-6000MHz-CL36-Performans-Ram-Kit-2x16GB-KF560C36BBEK2-32.html KF560C36BBEK2-32
  6. T

Olmazsa başka PSU Test edin arkadaşın dediği gibi.
  7. T

FLTMGR.SYS (windows dosya sistemi sürücüleri bağlantı kuramadığında) dxgmms2.sys (ekran kartı sürücü ile hata) Bu hatalardan ilki Windows sisteminin bozulması ve sürücü ile iletişim kurmaması sonucu bsod alışyor gözüküyorsun Windows update ile tüm güncelleştirmelerini yap CMD yönetici olarak...
  8. T

Duyuru Dolara İnat Sistem Nasıl olurmuş yarın göreceksiniz 😁

NTV de yazıyordu İstanbul için kesinti olacak yerleri :D
  9. T

6000Mhz Ram 3200 de Çalışıyor

Ben yüklerdim merak edip sorunu çözümüyor acaba diye :D
  10. T

6000Mhz Ram 3200 de Çalışıyor

Agesa 1.0.0.7B Bıos çıkacakmış onu bekleyin.
  11. T

Sıvısı Azalınca Doldurulan Soğutucu Corsair H150i Elite Capellix XT

Bunun suyunu sonradan eklemek (pompa çalışırken su eklenecekmiş) gerçi sen daha iyi bilirsin custom sıvı soğutma yapmak daha kolay olabilir senin için :D
  12. T

Soru Montaj Vidaları ve Parça

Kasan ne ise kılavuzunda yazar. Şapkalı vidalar anakart gibi görünüyor. Güç kaynağı içinden vidalar çıkar ama çıkmazsa yine şapkalı vida.
  13. T

Bu hazır sistem iyi midir? Acemiyim

Soğutucu 120M yetmez o işlemciye o kadar paraya koydukları soğutma olmamış.
  14. T

Twitter Musk Sayesinde R.I.P

Bu adam efsane bir girişimci olabilir ama Twitterı satın alarak öldürdü resmen. Sat zararına kurtul o zaman. Doğrulanmış hesaplar gün de 6000 Doğrulamamış hesaplar gün de 600 Yeni doğrulanmamış hesaplar gün de 300 Tweet okuyabilecekmiş :D
  15. T

canavar sistem sonunda toplandı

Hayırlı olsun.
  16. T

GPU-Z Programınında yedi yazan yer nerede?

@ModArt Levon GPU-Z Programınında yedi yazan yer nerede? Ben bulamadım :D
  17. T

Xpg valor Air kasa, 5600x işlemci için CPU soğutucu önerisi.

Evet 165mm diyor kasa için Cpu yüksekliği sığar.
  18. T

ModArt M10 Sistem Hakkında

Bilmiyorum kaç adet stok vardı ve satıldı. Yoğunluk vardır müşteri hizmetlerini arayıp durumu sorabilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.