Neler yeni

Ekranda Arada Kare Kutucuklar Çıkıyor

• Konbuyu başlatan emincan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 1K

emincan

Yeni Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Hepinize merhabalar benim bir sorum olacak böyle bir sıkıntı yaşıyorum ama arada yaşatıyor ve oyun içi falan sıkıntı olmuyor sadece masaüstünde ekran kartım rtx3050 hazır sistem olarak almıştım win11 kullanıyorum neden böyle bir sıkıntı yapabilir yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• 386584212_2162267247446634_2587773093622279423_n.jpg
    386584212_2162267247446634_2587773093622279423_n.jpg
    29.6 KB · Görüntüleme: 60

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
336
ModArt Kredi
0
Ekran kartı driveri ne durumda?

emincan

Yeni Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
tamamdır 531.79 sürümünü deneyeceğim birde bakalım bir değişiklik olacak mı
denedim ama hala aynı sorun ama sadece chrome da yaşıyormuşum bu olayı onda bir problem var sanırım

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Ram kaynaklı olabilir, biostan mhz değerlerini değiştirip sorunun devam edip etmediği ile ilgili yazabilir misin bu posta?

Bikaç farklı değer deneyebilirsin, mesela 3600mhz ise 3533 dene, 3200 dene.. vs..

emincan

Yeni Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Ram kaynaklı olabilir, biostan mhz değerlerini değiştirip sorunun devam edip etmediği ile ilgili yazabilir misin bu posta?

Bikaç farklı değer deneyebilirsin, mesela 3600mhz ise 3533 dene, 3200 dene.. vs..
sistemimde takılı olan ramin mhz değeri 3200 ben biostan 3000e düşürdüm tekrar deneyeceğim bu şekilde duruma göre bilgilendiririm

emincan

Yeni Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
sistemimde takılı olan ramin mhz değeri 3200 ben biostan 3000e düşürdüm tekrar deneyeceğim bu şekilde duruma göre bilgilendiririm
denedim bu şekilde aşırı yapmıyor bu sefer ama sadece chromede ve discordda yapıyor arada bu uygulamalarla alakalı bir problem olabilirmi acaba ?

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Zaten ram'i düşür dememin sebebi paylaştığın ekranda sadece chrome içinde kırılmalara sebep olması :) muhtemelen ramlerinde problem var. Bunu chrome ayarlarından ram'i az kullan gibi bişi vardı, onu aktif edebilirsin. Keza discord'da da optimizasyon ayarları var.

Onları değiştirip sorunu en aza indirgeyebilirsin ama belli ki ramlerinde problem var.

emincan

Yeni Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Zaten ram'i düşür dememin sebebi paylaştığın ekranda sadece chrome içinde kırılmalara sebep olması :) muhtemelen ramlerinde problem var. Bunu chrome ayarlarından ram'i az kullan gibi bişi vardı, onu aktif edebilirsin. Keza discord'da da optimizasyon ayarları var.

Onları değiştirip sorunu en aza indirgeyebilirsin ama belli ki ramlerinde problem var.
o ayarları dün akşam öğrendim ve uyguladım peki ramlerimi memtest ile test edersem orada sorunlu olup olmadığı çıkar değilmi

emincan

Yeni Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Tabi, test etmekte fayda var. Garantisi varsa hemen kullan :)
Test edeceğim bugün bakalım gelişmeden sizlere haber veririm garantisi sistemin direk kendisinin var hazır sistem olarak almıştım zaten işe yarar değilmi sıkıntı çıkarırsa falan

Tabayea

Aktif Üye
Uzman
Konular
17
ModArt Kredi
0
Chromium tabanlı programlarda sorun yaşandığından bahsediliyor. İki üç sürüm aşağı driver ile deneyin.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.