Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. HerrSkorzeny

Rehber Windows Sürücü Güncelleme Rehberi

Windows'ta cihaz sürücülerini güncellemek için birkaç farklı yöntem vardır, ancak CMD ekranı üzerinden güncelleme işlemini gerçekleştirmek pek tavsiye edilmez. Bunun yerine, Windows Aygıt Yöneticisi veya Windows Update aracılığıyla sürücü güncellemesi yapmak daha doğru ve güvenli bir yöntemdir...
  2. HerrSkorzeny

EA PLAY Uygulamasında FIFA23 377 tl

Selamlar az once farkettım, EA PLAY Uygulamasında FIFA23 377 tl . Steamde 600 tl idi en son. Sevenlerinin hosuna gideceğini düşündüm.
  3. HerrSkorzeny

Satılık Gaming Sistem R5 5500 & rx6700xt & 16gb 3200Mhz Ram & 500gb m2

Satilik sistem , ---Ryzen 5 5500 islemci ---Gigabyte b450m anakart ---Apacer Panther 3200mhz 16gb ram ---Gigabyte Eagle rx6700xt ekran karti ---Rampage 600w psu ---Rampage 2x 140 , 1x 120mm led fanli kasa ---500gb m2 ssd Merhabalar, Sistem kompakt bir kasaya cok guzel oturuyor. 3 fanli...
  4. HerrSkorzeny

İnceleme AIRFRYER DENEYİMLERİM

Selamlar, Yaklasık 6 ay kadar once phillips markalı xxl boy bir airfryer edindim. Gerçekten de hayat kolaylaştıran bir ürün. Özellikle benım gibi evden çalışan, yemek yapmaya üşenen ve hatta hazır yapılmış yemegi dahi ısıtmaktan sıkılan biriyseniz mucize ürün diyebilirim. En basta soylemek...
  5. HerrSkorzeny

İnceleme 4nm Üretim Teknolojisinin Bize Katacakları

Herkese selamlar, Nvidianın RTX 4000 serisi ekran kartlarını tanıtmasıyla birlikte daha da fazla duymaya basladığımız deger olan 4nm üretim teknolojsi nedir ? bize ne anlatır ? bu teknoloji sadece gpu tarafında mı var ? onceki nesillerden ne gibi farkları vardır bunları konusup, bizi ilerleyen...
  6. HerrSkorzeny

Öneri Kitap Kurtları Buraya !!

Selamlar, Burada ortak bir damak tadı oluşturabilir miyiz bi bakalım. Başlıkta olduğu gibi genel kültür, tarih ve felsefe üzerine beğendiğimiz, tavsiye ettiğimiz kitap ve yazarları paylaşıp ortak bir dil oluşturabiliriz. Konu dışı da kitap önerebilirsiniz elbette. Ben 1 taneyle listeyi...
  7. HerrSkorzeny

Rehber Dolandırılmayalım :)

Selamlar herkese dostlar, Bu başlığı açma sebebim ve özellikle rehber niteliğinde olması için bu forumda başlıklamak istemem son zamanlarda ticaretin her türlüsünden dolandırılma hikayelerini artık çok sık duymaya başlamam. 40 yıl düşünsem aklıma gelmeyecek, aklıma gelse de adam oğluna...
  8. HerrSkorzeny

İnceleme Beyaz Sistem Severler İçin RGB Kulaklık Standı İncelemesi

Herkese selamlar, Yakın zamanda siparişini verdiğim, dun teslim aldığım EZDIY-FAB RGB BEYAZ KULAK STANDI ürününden bahsetmek istiyorum. Malumunuz beyaz donanım ve ekipmanlar stok ve fiyat sorunsallarıyla birlikte giriyor gündemimize. Piyasanın genelini araştırdığımda benım gibi rgb severler...
  9. HerrSkorzeny

Soru Windows 11 Kullananlar Memnun Mu ?

Sistemimi w11 e yukseltmeyi dusunuyorum. Kullananlar yorumlarini yazabilirse sevinirim.
  10. HerrSkorzeny

GameBuddy

Selamlar herkese, Şimdilik çok kullanıcı olmasa da ilerde bu başlık altında steam-discord uzerınden ekleşip teamup yapabilecegınız bir yer olsun burası. oynadıgınız ve yanıma bırılerı olsun hem beraber oynayalım hem goygoy yapalım dediğiniz oyunları buradan yazabilirsiniz. Ben WoT ile...
  11. HerrSkorzeny

Herkes Takip Ettiği Fırsat Sayfalarını Buradan Paylaşabilir

Dostlar selam, ekonomik durum malum. Hemen her alanda telegram, twitter, facebook, ,instagram wp vs takıp ettıgınız fırsat sayfaları varsa akıtın gelsın herkes faydalansın bazen cok guzel urunler cok uyguna düşüyor. Asılın başlıga :D

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.