Neler yeni

Soru Windows 11 Kullananlar Memnun Mu ?

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
Sistemimi w11 e yukseltmeyi dusunuyorum. Kullananlar yorumlarini yazabilirse sevinirim.

Escoi

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Kişiden kişiye değişiyor. Bence biraz şans işi. Kimisinde mavi ekran, takılma, donma gibi sorunlar varken ki hala var, kimiside windows 10'dan daha stabil çalışıyor diyor. Şahsen şuanlık windows 10 da kalmak daha mantıklı. Windows 11'in hala zamanı var diye düşünüyorum.

AMBARGO

Aktif Üye
Uzman
Konular
18
ModArt Kredi
0
Bende geçmek istiyorum ama geçen arkadaşlarım hala problemler olduğunu söyledi. bende bi geri çekildim açıkcası. rahatımız yerindeyken bozmayalım.

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
O zaman biraz daha beklemekte fayda var, tadimiz kacmasin :)

HakanKilla

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Ben biraz daha beklemeyi düşünüyorum Win10'da da öyle yapmıstım çok güzel oldu iyiki hemen geçmemişim dedim aynısı olacak biliyorum

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Win 11'e geçtim ve çok pişman oldum. Ama inat edip devam ettim . Son güncelleme ile gayet stabil hale geldi. Kullanımı bence daha rahat bir uygulamadır.

DoLmA

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Kullanıyorum gayet Güzel hocam ben herhangi bir sorununu görmedim tavsiye ederim.

Maestro

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Windows 95 den beri bütün işletim sistemlerini kullanan biri olarak;
XP
Windows 7
Windows 10
Windows 11

İşletim sistemlerini beğendim. Bu dördü arasından illa seçim yapacaksam 11 hakkında henüz belki konuşmak erkendir ama win10 en iyisiydi diye düşünüyorum.

NOT: Aktif olarak win11 kullanıyorum. Gayet hoş henüz hiçbir sıkıntı yaşamadım.

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
Herkese çok teşekkurler yorumları ıcın, biraz daha bekleyıp sonrasında upgrade kararı aldım :)

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Windows 95 den beri bütün işletim sistemlerini kullanan biri olarak;
XP
Windows 7
Windows 10
Windows 11

İşletim sistemlerini beğendim. Bu dördü arasından illa seçim yapacaksam 11 hakkında henüz belki konuşmak erkendir ama win10 en iyisiydi diye düşünüyorum.

NOT: Aktif olarak win11 kullanıyorum. Gayet hoş henüz hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Windows Vista:
Ben kaldım kardeş, ben kaldım

Moonlighter8136

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Sorun yaşadığım için konu açmıştım bilenler bilir.Sorunlarım bir nebze de olsa düzeldi gelen updateleri vs yaptım.Lakin bazı updateleri yüklerken hata veriyor,en basit oyunlarda ufak bir drop yapabiliyor,sistem isteyen oyunlarda da akıcı olabiliyor.Garip işletim sistemi.Kimileri memnun kimileri değil.Değerlendirecek olursam yeni bir konsept denenmiş lakin sıkıntılar yaşayabiliyoruz.Gelen güncellemelerle yerine oturacağını düşünüyorum.Ama bir süre daha w10 da kalmayı tercih ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.